Efferalgan vitamine C tabletten SPARKLING 16

3400936373242

UPSA BMS UPSA BMS

Efferalgan is een geneesmiddel geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden

meer details

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

2,56 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving

Indicaties
Efferalgan vitamine C bruistabletten is geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.
Dosering en wijze van toediening
Efferalgan vitamine C Bruistablet is voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Voor volwassenen en kinderen ouder dan 15 jaar, gebruik 1 tot 2 tabletten van Efferalgan vitamine C te vernieuwen om de 4 uur 8 tabletten per dag niet te overschrijden. Voor kinderen 27-40 kg (ongeveer 8 tot 13 jaar): 1 tablet genomen, zonodig vervangen na 6 uur, 4 tabletten per dag niet te overschrijden. Voor kinderen van 41 tot 50 kg (ongeveer 12 tot 15 jaar): 1 tablet genomen door, vernieuw indien nodig na 4 uur, met een maximum van 6 tabletten per dag. Oraal gebruik.
Beruchte samenstelling en hulpstoffen
Paracetamol 500 mg; Ascorbinezuur 200 mg. Hulpstoffen: watervrij citroenzuur; NATRIUMBICARBONAAT; Sorbitol; NATRIUMCARBONAAT ANHYDROUS; Natriumbenzoaat; Citroensmaak; (NATUURLIJKE geurstoffen, maltodextrine, natuurlijk extract RICH tocoferolen (E 306), alfa-tocoferol kunststof (E 307)); Saccharinenatrium; POVIDON; Natriumdocusaat; QSP 1 TABLET. Natrium; Sorbitol; Maltodextrine
Cons-indicaties en waarschuwingen
Allergie voor paracetamol of andere bestanddelen; leverfalen; nefrolithiasis bij gebruik van hoge doses vitamine C, meer dan 1 g. Efferalgan Vitamine C is een geneesmiddel met paracetamol. Het is essentieel om overdosering te vermijden controle op de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen. Heeft de maximaal aanbevolen dosis niet overschrijden. Efferalgan Vitamine C is mogelijk tijdens de zwangerschap en lactatie bij normale gebruiksomstandigheden. Efferalgan vitamine C bevat sorbitol, wordt het niet aanbevolen in geval van fructose-intolerantie. Als natriumarm dieet, rekening houden in het dagelijkse rantsoen van de aanwezigheid van natrium.
Verpakking
Buis 16 tabletten

Waarschuwingen over drugs

Let op, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol, vitamine C

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

Efferalgan Vitamine C: bruistablet (citroensmaak); box 16.
-

UPSA laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p PC
paracetamol 500 mg
ascorbinezuur (vitamine C) 200 mg
natrium 388 mg

INDICATIES (samenvatting)
Het geneesmiddel, analgetische en antipyretische combineert paracetamol en vitamine C.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
Voorzichtigheid is geboden bij personen met een gewicht van minder dan 50 kg of die lijden aan nierfalen ernstig, van leverfalen , alcoholisme of uitdroging.
Dit medicijn bevat zout ( natrium ) in significante hoeveelheden.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden inachtneming een minimum interval van 4 uur tussen 2 doses. Bij nierinsufficiëntie , moet het interval tussen 2 doses minstens 8 uur.
De tabletten worden opgelost in een glas water.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen en kinderen boven 50 kg: 1-2 tabletten herhaald eventueel na 4 uur, niet tot 6 tabletten per dag overschrijdt.
    Ernstige pijn bij volwassenen en vooral bij osteoartritis, de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol (2 tabletten), 4 keer per dag, alleen op doktersvoorschrift.
  • Kinderen van 41 tot 50 kg (ongeveer 13 tot 15 jaar): 1 tablet, eventueel herhalen na 4 uur, niet tot 6 tabletten per dag overschrijdt.
  • Kinderen 27-40 kg (circa 8-13 jaar): 1 tablet, eventueel herhalen na 6 uur niet overschrijdt dagelijks 4 tabletten.
TIPS (samenvatting)
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Dit geneesmiddel kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Gerelateerd aan paracetamol: allergische reactie huid (zeldzaam).
Geassocieerd met vitamine C in hoge doses (meer dan 1 g per dag): berekeningen van de luchtwegen urine bij gevoelige personen.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antecedent
Genegenheid genezen of altijd veranderen. De antecedent kan persoonlijk of familie. De geschiedenis is de geschiedenis van de gezondheid van een persoon.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


leverfalen
albumine, cholesterol en stollingsfactoren (vitamine K, etc.) onvermogen van de lever zijn functie, die in hoofdzaak de verwijdering van bepaalde afvalstoffen, maar ook de synthese van veel organische stoffen die essentieel zijn voor het lichaam te voeren.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


zout
chemische substantie, de bekendste natriumchloride of keukenzout. Het zout dieet geen natrium bevat; Het wordt meestal vervangen door kalium.


natrium
anorganische substantie die zouten kan vormen, in het bijzonder chloor (natriumchloride of keukenzout).


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.


vitamine
stof essentieel voor de groei en het functioneren van het lichaam. De vitaminebehoefte worden normaliter door een gevarieerde voeding. In ontwikkelde landen, enige vitamine D-deficiëntie bij jonge kinderen of oude kleine blootstelling aan de zon, garandeert routine suppletie. Een hogere inname behoeften van drugs in het bijzonder kan een overdosis en verschillende aandoeningen (met name vitamine A en D) veroorzaken.


weg
  • Baan (route) gebruikt om geneesmiddelen toe te dienen: orale, sublinguale, subcutane, intramusculaire, intraveneuze, intradermale, transdermale.
  • Set van holle lichamen voor de doorgang van lucht (luchtwegen), levensmiddelen (maagdarmkanaal), urine (urinekanaal), gal (galwegen), etc.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 26/06/2017

Naam geneesmiddel

Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet

Paracetamol / Ascorbinezuur

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in dit bericht of uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich minder goed dan 3 dagen in het geval van koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet?

3. Hoe Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet nemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische categorie: OVERIGE pijnstillende en ANTIPYRETICA-aniliden - ATC-code: N02BE01.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol: een pijnstiller (het verlicht de pijn) en een koortswerende (het verlaagt koorts).

Het is geïndiceerd voor pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (ongeveer vanaf 8 jaar): lees het hoofdstuk "Dosering".

Voor kinderen met een ander gewicht, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen voor koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

2. WAT U duren voordat Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet?

Nooit Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet:

· als u allergisch voor het werkzame bestanddeel of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· als u een ernstige leverziekte,

· als je een niersteen, bij het gebruik van hoge doses vitamine C (meer dan 1 g).

In geval van twijfel, MOET U het advies inwinnen van uw arts of apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet.

Als overdosering of overgenomen door fout van een te hoge dosis, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol en vitamine C. Andere geneesmiddelen bevatten.

Zorg ervoor dat u geen andere geneesmiddelen met paracetamol en / of met vitamine C, waaronder de vraag of geneesmiddelen die u zonder recept te nemen.

Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden.

(Zie "Dosering" en "Symptomen en instructies in geval van overdosering").

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts meer dan 3 dagen of in geval van onvoldoende werkzaamheid of het optreden van enig ander teken, niet om de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

· Voordat de behandeling met dit geneesmiddel contact op dat je geen andere geneesmiddelen die paracetamol nemen.

Vertel uw arts voordat u dit geneesmiddel gebruikt als een van de volgende op u van toepassing:

· Als u een volwassene bent en je weegt minder dan 50 kg

· Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol te nemen (drugs verkregen met of zonder recept)

· Als u een lever- of nierziekte,

· Ik f word je (een) Gilbert's syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· Of in het geval van alcoholmisbruik (binge drinken (3 of meer alcoholische drankjes per dag))

· Als u dehydrogenase deficiëntie glucose-6-fosfaat (G6PD) (wat kan leiden tot hemolytische anemie),

· Als u problemen met voeding hebben (ondervoeding (lage reserves van hepatisch glutathion), anorexia, boulimia of cachexie (ernstige gewichtsverlies))

· Als je problemen hebt van uitdroging, hypovolemia (aanzienlijk verlies van lichaamsvocht).

Vitamine C moeten met voorzichtigheid te worden gebruikt bij patiënten met aandoeningen van het metabolisme van ijzer, gevoelig voor de vorming van blaas- of nierstenen (aanwezigheid van kristallen in de urine of de nieren) en deficiënte patiënten glucose 6 fosfaatdehydrogenase .

Als gevolg van een mild stimulerend effect als gevolg van de aanwezigheid van vitamine C, is het wenselijk niet om dit medicijn laat op de dag in te nemen.

Als u last heeft van acute virale hepatitis of in geval van ontdekking van acute virale hepatitis tijdens de behandeling met Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet, overleg dan met uw arts. Uw behandeling kan worden stopgezet door uw arts.

Het gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen bij patiënten met fructose-intolerantie (zeldzame erfelijke ziekte).

Dit geneesmiddel bevat natrium. Dit geneesmiddel bevat 388 mg natrium per tablet. patiënten in aanmerking moet worden genomen met een zoutarm dieet.

In geval van twijfel, aarzel dan niet om uw arts of apotheker.

Kinderen en adolescenten

Bij kinderen die met paracetamol, wordt de combinatie van andere antipyretische slechts gerechtvaardigd bij inefficiëntie. De vereniging moet worden vastgesteld en gecontroleerd door een arts.

Andere geneesmiddelen en Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

Indien gelijktijdige toediening van probenecide, overweeg een dosisverlaging Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet.

U moet contact opnemen met uw arts als u een medicijn dat coagulatie (orale anticoagulantia) vertraagt ​​nemen. Hoge doses Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet kan de werking van uw antistollingsmiddel verhogen. Indien nodig zal uw arts de dosering van uw antistollingsmiddel aan te passen.

Vertel uw arts of apotheker als u fenytoïne inneemt, gelijktijdig gebruik van deze drug en paracetamol kan leverschade veroorzaken.

Vertel uw arts of apotheker als u enzyminductoren (zoals fenobarbital, carbamazepine, primidon en rifampicine).

Vertel uw arts of apotheker als u deferoxamine, om het teveel aan ijzer en aluminium in het bloed te verwijderen.

Vermelden dat u of uw kind dit geneesmiddel als uw arts voorschrijft, u of hem een ​​test van urinezuur of suiker in het bloed.

Bij doses hoger dan 2 g / dag vitamine C kan ascorbinezuur interfereren met de volgende biologische proeven: Testen van creatinine en bloed en urine glucose (diabetes controle door de teststrip glucoseoxidase).

Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet met voedsel, dranken en alcohol

Niet van toepassing.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag dan uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

Zwangerschap en borstvoeding

Dit medicijn dient tijdens de zwangerschap alleen worden gebruikt op advies van uw arts.

Het gebruik van dit geneesmiddel moet tijdens de borstvoeding te worden vermeden.

vruchtbaarheid

Het is mogelijk dat paracetamol vruchtbaarheid van vrouwen kan aantasten, dus reversibel na het staken van de behandeling.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Paracetamol heeft geen of een verwaarloosbaar effect op de rijvaardigheid en het gebruik van machines.

Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet bevat natrium (388 mg per tablet) en sorbitol (E420).

3. HOE Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Neem contact op met uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk in twijfel.

dosering

Dit geneesmiddel is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (ongeveer vanaf 8 jaar).

De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind; leeftijden zijn ter informatie vermeld.

Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.

Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.

De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol afhankelijk van het gewicht van het kind, is ongeveer 60 mg / kg per dag, verdeeld over 4 of 6 genomen, of ongeveer 15 mg / kg elke 6 uur of 10 mg / kg per 4 uur.

gewicht
(Leeftijd)

Dosis per toediening

doseringsinterval

Maximale dagelijkse dosis

27 kg 40 kg
(8 - 13 jaar)

1 tablet

of

500 mg paracetamol

+ 200 mg vitamine C

06:00

4 tabletten per dag

of

2000 mg paracetamol

+ 800 mg vitamine C

41 kg tot 50 kg
(12 - 15 jaar)

1 tablet

of

500 mg paracetamol

+ 200 mg vitamine C

4 uur minimum

6 tabletten per dag

of

3000 mg paracetamol

+ 1200 mg vitamine C

Volwassenen en kinderen boven 50 kg
(Vanaf 15 jaar)

1 (2) tablet

of

500 tot 1000 mg paracetamol

+ 200 tot 400 mg vitamine C

4 uur minimum

6 tabletten per dag

of

3000 mg paracetamol

+ 1200 mg vitamine C

Voor kinderen moet de totale dosis paracetamol niet meer dan 80 mg / kg / dag.

Voor volwassenen en kinderen van meer dan 50 kg (ongeveer 15 jaar), de gebruikelijke dosering 1-2 tabletten 500 mg per dosering afhankelijk van de intensiteit van de pijn, indien herhaalde nodig na minimaal 4 uur.

Het is meestal niet nodig om 3 g paracetamol per dag, of 6 tabletten per dag overschrijdt. Echter, als er meer ernstige pijn en advies van uw arts, de totale dosis kan worden verhoogd tot 4 g per dag, of 8 tabletten per dag.

echter:

· Doses boven 3 g paracetamol per dag medische zorg nodig.

· NOOIT MEER MEER DAN 4 gram per dag Paracetamol (rekening houdend met alle geneesmiddelen die paracetamol in hun formule).

respect altijd een 4 uur interval althans tussen neemt.

De maximale dagelijkse dosis bedraagt ​​60 mg / kg (zonder overschrijding 3 g) per dag in de volgende gevallen:

· Volwassenen onder 50 kg

· ernstige leveraandoening

· chronisch alcoholisme,

· Gilbert syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· chronische ondervoeding,

· uitdroging.

Als u denkt dat het effect van Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet te sterk of te zwak is, overleg dan met uw arts of apotheker.

In geval van twijfel, vraag dan uw arts of apotheker.

De wijze van toediening

Oraal.

Laat de tablet volledig op te lossen in een glas water.

Niet inslikken of kauw de tabletten.

Ook als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:

· de ontdekking van je kind

· maakte de drank,

· doe je kind niet op een warme plaats.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met oscillaties van pijn of koorts te voorkomen.

· Bij kinderen moeten zij gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur en 4 uur minimum.

· Bij volwassenen, moeten ze worden gescheiden minimaal 4 uur.

Door de aanwezigheid van vitamine C, voorkomen dat laat op de dag.

nierfalen

Bij nierziekte (nierinsufficiëntie) dient de minimum interval tussen twee taken worden aangepast aan nierfunctie volgens onderstaande tabel:

creatinineklaring

doseringsinterval

cl ≥50 ml / min

04:00

cl 10-50 ml / min

06:00

cl <10 ml / min

08:00

De totale dosis paracetamol niet meer dan 3 g / dag of 6 tabletten.

Duur van de behandeling

De duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen in het geval van pijn,

· in 3 dagen in het geval van koorts.

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen, als ze erger worden, niet de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts of apotheker.

Als u meer Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet hebben genomen dat je moet

In geval van overdosering of accidentele vergiftiging, te voorkomen noodgevallen arts.

Als je mist Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet

Neem geen dubbele dosis om make-up de dosis die u gemist.

Als u stopt met Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen

VERWANTE Paracetamol

· In zeldzame gevallen is het mogelijk dat huiduitslag of roodheid van de huid of allergische reactie die kan leiden tot plotselinge zwelling van het gezicht en nek of ongemak met brute bloeddrukdaling optreden. U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· In enkele zeldzame gevallen zijn ernstige huidreacties gemeld (acute gegeneraliseerde exanthemateuze pustulosis, toxische epidermale necrolyse en Stevens-Johnson syndroom). U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· Uitzondering biologische veranderingen die een bloedtest controle waargenomen: leverfunctie stoornis, abnormaal lage niveaus van bepaalde witte bloedcellen of bepaalde bloedcellen als bloedplaatjes die kunnen leiden tot neusbloedingen of gom. In dit geval, een arts raadplegen.

· Gevallen van diarree, buikpijn, verhoogde leverenzymen, verhoogde of verlaagde INR gerapporteerd.

GERELATEERDE Vitamine C

Bij doses hoger dan 1 g / dag vitamine C, kunnen: digestieve symptomen (verbranding maag, diarree, buikpijn), urinaire stoornissen (ongemak voor de emissie van urine en verkleuring van de urine).

Bij doseringen hoger dan 3 g / dag vitamine C, kans op hemolyse bij personen met G6PD deficiëntie (gebrek enzym in een rode bloedcel).

Gevallen van duizeligheid, netelroos en uitslag werden gerapporteerd.

VERWANTE Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet

Case significante daling van bepaalde witte bloedcellen die ernstige infecties (agranulocytose), buikpijn, hepatitis, overgevoeligheidsreacties, anafylactische reacties, angio-oedeem, dermatitis, pruritus, uitslag en urticaria kunnen veroorzaken zijn gemeld.

Rapportage Side Effects

Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. HOE Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet bewaart?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum op de verpakking. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Bewaar in de oorspronkelijke verpakking.

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Die bevat Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet

· De werkzame bestanddelen zijn:

Paracetamol ................................................. .................................................. .......... 500,00 mg

ascorbinezuur ................................................ .................................................. .... 200,00 mg

Voor een bruistablet.

· De andere bestanddelen zijn:

watervrij citroenzuur, natriumbicarbonaat, watervrij natriumcarbonaat, sorbitol, natrium benzoaat en citroenaroma, natriumsaccharine, povidon, natriumdocusaat.

Wat Efferalgan vitamine C 500 mg / 200 mg bruistablet en de inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van bruistablet.

Doos 8 of 16 tabletten.

Houder van de vergunning van marketing

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

Exploitant van de vergunning op de markt

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

fabrikant

UPSA SAS

304 AVENUE JEAN ARTS BRU

47000 agen

of

UPSA SAS

979 AVENUE DES PYRENEES

47520 PASSAGE

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

[Vervolgens nationaal te implementeren]

{Maand jaar}.

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Raad van gezondheidsvoorlichting:

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36 ° en 37 ° C 5 5.C. Een temperatuurstijging boven 38 ° C mogelijk koorts.

Dit geneesmiddel is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (ongeveer vanaf 8 jaar).

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· als andere ongewone symptomen verschijnen,

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

· als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· als je 's nachts wakker.

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Historiquement spécialistes de la lutte contre la douleur et de l’automédication, les laboratoires UPSA (Union de Pharmacologie Scientifique Appliquée) ont été créés à Agen en 1935 par le Docteur Camille Bru.
Intégrée au sein de Bristol-Myers Squibb dès 1994, la Société UPSA a laissé place depuis lors à la marque UPSA. Au travers de la marque UPSA, Bristol-Myers Squibb est aujourd’hui la seule entreprise du médicament à proposer une gamme complète des trois paliers d’antalgiques, de l’aspirine à la morphine.
Cette diversité permet de s’adresser à tous les patients - du nourrisson à la personne âgée - et de proposer des traitements adaptés à tous types de douleurs. Toux, rhume, états grippaux, digestion, forme, troubles du sommeil : à travers sa gamme d’automédication, UPSA développe et met à disposition des médicaments pour soigner les maux du quotidien.
Parce que la santé bouge, la marque UPSA est en perpétuelle quête d’innovation. Le pôle de développement galénique basé sur le site UPSA à Agen lui permet de s’adapter aux évolutions des besoins des patients avec lesquels elle a tissé une relation de confiance. Leader de la médication familiale, la marque UPSA cherche constamment à les aider dans leur santé quotidienne, par la qualité et l’accessibilité de ses produits. Ces valeurs font d’UPSA, en France comme en Europe, l’allié santé au quotidien.

Goedkope Efferalgan uw gelicentieerde apotheek ARS Online  

Efferalgan is een paracetamol-based medicine. Zoals aspirine, het geneesmiddel Efferalgan behandelt milde tot matige pijn zonder anticoagulerende effecten van aspirine, en het is niet ontstekingsremmend. Echter Efferalgan en paracetamol in het algemeen heel goed verdragen door kinderen en zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Let op de gebruikelijke doseringen en vormen (tabletten, capsules, zetpillen, siroop ...) voor elke leeftijd en controleer of de bijbehorende producten geen paracetamol bevatten, indien in de maximaal toegestane hoeveelheid per dag niet in aanmerking genomen. Het maximumbedrag van paracetamol meer dan 15 jaar volwassene is 3 gram gedeeld door 24 uur.

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren