0
Menu
DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules
Medicijnen zonder recept

DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules

Merk : UPSA BMS UPSA BMS
gebruikt voor :

DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules is een niet-voorgeschreven geneesmiddel geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en koortsstoornissen, te koop in de apotheek .

€ 2,32 INCLUSIEF BTW
Op voorraad Binnen 24 uur verzonden Veilige betaling
Referentie : 3400930186947
U moet ingelogd zijn om dit product aan een lijst toe te voegen. Klanten login
Zie leveringsvoorwaarden

Onze apothekers kunnen je adviseren

DAFALGAN 1G Paracetamol 8 tabletten DAFALGAN 1G Paracetamol 8 tabletten
€ 2,32
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
DOLIPRANE 1000 MG 8 TABLETTEN EFFERVESCENTEN DOLIPRANE 1000 MG 8 TABLETTEN EFFERVESCENTEN
€ 2,99
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
DOLIPRANE 1000MG VOLWASSEN 8 zetpillen DOLIPRANE 1000MG VOLWASSEN 8 zetpillen
€ 2,99
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
EfferalganMed Paracetamol 1000 mg 8 bruistabletten EfferalganMed Paracetamol 1000 mg 8 bruistabletten
€ 2,49
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
Paracetamol 1000 mg Mylan 8 tabletten Paracetamol 1000 mg Mylan 8 tabletten
€ 2,99
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden

Voor waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en contra-indicaties, raadpleeg de instructies voor het gebruik van het medicijn zonder recept DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules.

Beschrijving en indicaties van DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules

DAFALGAN 1000 mg is een gemakkelijk in te slikken capsule-medicijn dat is geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of koortsaandoeningen .

Koorts en pijn zijn veelvoorkomende aandoeningen. Ze zijn niet gevaarlijk voor hun gezondheid; het zijn gewoon tekenen die het lichaam stuurt om je te laten weten dat er iets mis is.
Paracetamol is een werkzame stof die vecht tegen koorts (koortswerende) en pijn (pijnstillende). Het belangrijkste voordeel is dat het door de meeste organismen, inclusief kinderen, zeer goed wordt verdragen. Het kan dus door bijna iedereen in de 1e intentie worden gebruikt.

Aanwijzingen voor het gebruik van DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules

Dosering en toedieningsweg

De capsule DAFALGAN 1000 mg is gereserveerd voor volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar.

  • Gebruik voor volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar 1 capsule DAFALGAN 1000 mg om de 8 uur te vernieuwen, zonder 3 capsules per dag te overschrijden.

Bekende samenstelling en hulpstoffen

PARACETAMOL (DCI) 1000 MG. HULPSTOFFEN: MAGNESIUM STEARATE; GELATINE; TITANIUM DIOXIDE (E 171); AZORUBINE (E 122); QSP 1 CAPSULE.

Contra-indicatie en waarschuwing

Allergie voor paracetamol of andere bestanddelen; hepatocellulaire insufficiëntie. Dafalgan harde capsule is een geneesmiddel dat paracetamol bevat. Het is essentieel om overdosering te voorkomen door de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen te controleren. De maximale aanbevolen dosis mag niet worden overschreden. Het medicijn DALFAGAN in capsules nemen, wat mogelijk is tijdens zwangerschap en borstvoeding onder normale gebruiksomstandigheden.

Conditionering

Blister 8 capsules DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules

Waarschuwingen voor pijnstillers

Let op, het niet-receptgeneesmiddel DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules is geen product zoals elk ander. Lees de bijsluiter zorgvuldig voordat u bestelt. Houd geneesmiddelen buiten het bereik van kinderen. Raadpleeg uw arts of apotheker als de symptomen aanhouden. Pas op voor onverenigbaarheden met uw huidige producten.

  • Informeer uw online apotheker over de lopende behandelingen om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. Het bestelvalidatieformulier bevat een persoonlijk berichtveld dat voor dit doel wordt verstrekt.
  • Klik hier om de bijsluiter van dit medicijn te vinden op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van Geneesmiddelen en Gezondheidsproducten.
  • Geneesmiddelenbewaking: Verklaar een of meer bijwerkingen die verband houden met het gebruik van een geneesmiddel DAFALGAN Paracetamol 1000mg 8 capsules.

Geneesmiddelenbewaking Bijwerkingen melden die verband houden met het gebruik van een geneesmiddel

Download de PDF folder

OPMERKING

ANSM - Bijgewerkt op: 02/01/2025

Naam van het geneesmiddel

DAFALGAN 1000 mg, capsule

Paracetamol

Doos

Lees deze bijsluiter zorgvuldig door voordat u dit geneesmiddel inneemt. Deze bijsluiter bevat belangrijke informatie voor u.

U moet dit geneesmiddel altijd precies innemen zoals aangegeven in deze bijsluiter of door uw arts of apotheker.

- Bewaar deze bijsluiter. Misschien moet u hem nog eens lezen.

- Vraag uw apotheker om advies of informatie.

- Neem contact op met uw arts of apotheker als u een bijwerking ervaart. Dit geldt ook voor bijwerkingen die niet in deze bijsluiter staan. Zie rubriek 4.

- U moet contact opnemen met uw arts als de pijn langer dan 5 dagen aanhoudt, of de koorts langer dan 3 dagen, of als het middel niet goed werkt of als er andere verschijnselen optreden.

Wat staat er in deze bijsluiter?

1. Wat is DAFALGAN 1000 mg, capsule en waarvoor wordt dit middel gebruikt?

2. Wat moet ik weten voordat ik DAFALGAN 1000 mg, capsule inneem?

3. Hoe moet DAFALGAN 1000 mg, capsule worden ingenomen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. Hoe moet DAFALGAN 1000 mg capsule worden bewaard?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT IS DAFALGAN 1000 mg, capsule EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische klasse: ANDERE ANALGESICA EN ANTIPYRETISCHE ANILIDEN - ATC-code: N02BE01.

DAFALGAN 1000 mg, capsule bevat paracetamol. Paracetamol is een analgeticum (pijnstiller) en een antipyreticum (koortsverlager).

Dit geneesmiddel is geïndiceerd voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg (ongeveer 15 jaar) om koorts te verlagen en/of lichte tot matige pijn te verlichten (bijv. hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, kiespijn, pijnlijke menstruaties, pijnlijke aanvallen van artrose).

Lees aandachtig de rubriek "Dosering" in rubriek 3.

Voor kinderen die minder dan 50 kg wegen, zijn er andere aanbiedingsvormen van paracetamol: vraag uw arts of apotheker om advies.

2. WAT MOET U WETEN VOOR DE INNAME VAN DAFALGAN 1000 mg, capsule?

Neem nooit DAFALGAN 1000 mg, capsule:

- als u allergisch bent voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel vermeld in rubriek 6.

- als u een ernstige leverziekte heeft.

Vraag bij twijfel uw arts of apotheker om advies.

Waarschuwingen en voorzorgen

Overleg met uw arts of apotheker voordat u DAFALGAN 1000 mg, capsule:.

- als u een volwassene bent met een gewicht van minder dan 50 kg,

- als u een nier- of leverziekte heeft,

- als u bejaard bent,

- als u regelmatig alcohol drinkt of onlangs gestopt bent met alcohol drinken,

- bij chronische ondervoeding, vasten, gewichtsverlies, anorexia of cachexie (lage reserves of tekort aan leverglutathion),

- bij uitdroging,

- in gevallen van Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie (G6PD) (wat kan leiden tot hemolytische anemie),

- in gevallen van het syndroom van Gilbert (niet-hemolytische familiaire geelzucht).

In geval van acute virale hepatitis, de behandeling stoppen en uw arts raadplegen.

Op lange termijn kan onjuist en/of hooggedoseerd gebruik van dit geneesmiddel bij patiënten met chronische hoofdpijn leiden tot hoofdpijn of deze verergeren. U dient uw dosis pijnstillers niet te verhogen maar uw arts te raadplegen.

Vertel het uw arts onmiddellijk tijdens de behandeling met DAFALGAN 1000 mg, capsule:

Als u een ernstige medische aandoening heeft, waaronder ernstig nierfalen of sepsis (wanneer bacteriën en hun gifstoffen in het bloed circuleren en schade aan organen veroorzaken), of als u lijdt aan ondervoeding, chronisch alcoholisme of ook flucloxacilline (een antibioticum) gebruikt. Een ernstige aandoening genaamd metabole acidose (een afwijking van het bloed en de vloeistoffen) is gemeld bij patiënten die regelmatig paracetamol gebruiken voor een langere periode of die paracetamol gebruiken in combinatie met flucloxacilline. Symptomen van metabole acidose kunnen zijn: ernstige ademhalingsmoeilijkheden met snelle, diepe ademhaling, slaperigheid, braken (misselijkheid) en overgeven.

Kinderen en adolescenten

Bij kinderen die behandeld worden met paracetamol is de combinatie met een ander geneesmiddel dat gebruikt wordt om koorts te verlagen (koortswerend middel) alleen gerechtvaardigd als het effectief is. De combinatie mag alleen worden gestart en gecontroleerd door een arts.

Andere geneesmiddelen en DAFALGAN 1000 mg, capsule

Informeer uw arts of uw apotheker als u een ander geneesmiddel gebruikt, kort geleden heeft gebruikt of zou kunnen gebruiken, inclusief een geneesmiddel dat zonder voorschrift is verkregen.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten paracetamol.

Controleer of u geen andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol bevatten, inclusief geneesmiddelen die zonder voorschrift zijn verkregen.

Combineer ze niet om de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden.

Raadpleeg uw arts of uw apotheker:

- als u geneesmiddelen gebruikt die mogelijk toxisch zijn voor de lever. De toxiciteit van paracetamol kan verhoogd zijn.

- als u of uw kind een urinezuur- of bloedsuikertest voorgeschreven heeft gekregen, omdat dit geneesmiddel de resultaten kan veranderen.

- als u gebruikt een geneesmiddel dat de stolling remt (orale anticoagulantia ). Een sterke dosis , DAFALGAN 1000 mg, capsule kan de werking van uw antistollingsmiddel versterken. Indien nodig zal uw arts de dosering van uw antistollingsmiddel aanpassen.

- als u flucloxacilline (antibioticum) gebruikt, vanwege een ernstig risico op bloed- en vochtafwijkingen (bekend als metabole acidose), die met spoed behandeld moeten worden (zie rubriek 2).

DAFALGAN 1000 mg, capsule met alcohol

De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordtafgeraden.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, denkt dat u zwanger zou kunnen zijn of van plan bent zwanger te worden, vraag dan uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.

Zwangerschap en borstvoeding

Indien nodig kan dit geneesmiddel worden gebruikt tijdens de zwangerschap en tijdens het geven van borstvoeding.

Gebruik een zo laag mogelijke dosis om de pijn en/of koorts te verlichten en neem het zo kort mogelijk in. Neem contact op met uw arts als de pijn en/of koorts niet afnemen of als u het geneesmiddel vaker moet innemen.

Vruchtbaarheid

Het is mogelijk dat paracetamol de vruchtbaarheid bij vrouwen beïnvloedt, maar dit effect is omkeerbaar wanneer de behandeling wordt gestopt.

Autorijden en het gebruik van machines

Paracetamol heeft geen of een verwaarloosbaar effect op de rijvaardigheid en op het vermogen om machines te bedienen.

DAFALGAN 1000 mg, capsule bevat natrium en zorubine-carmoisine (E122).

Dit geneesmiddel bevat minder dan 1 mmol (23 mg) natrium per capsule, d.w.z. het is in wezen "natriumvrij".

Dit geneesmiddel bevat een azokleurstof (E122 azorubine-carmoisine) en kan allergische reacties veroorzaken.

3. Hoe neem ik DAFALGAN 1000 mg, capsule in?

Neem dit geneesmiddel altijd precies in zoals aangegeven in deze bijsluiter of zoals voorgeschreven door uw arts of apotheker. Raadpleeg bij twijfel uw arts of apotheker.

Dosering

Waarschuwing : deze presentatie bevat 1000 mg (1 g) paracetamol per capsule: neem niet 2 capsules tegelijk in.

Voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg (ongeveer 15 jaar).

Gebruik de laagste effectieve dosis voor de kortst mogelijke duur. Gebruik de dosis van 1000 mg bij pijn en/of koorts die niet verlicht wordt door een dosis paracetamol van 500 mg.

De dosering is afhankelijk van het gewicht; de leeftijd wordt alleen ter informatie gegeven. Als je het gewicht van je kind niet weet, moet je hem of haar wegen om de meest geschikte dosis paracetamol te kunnen geven. De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol moet worden verdeeld in verschillende doses, zonder de maximale dosis te overschrijden die in de onderstaande tabel staat.

Gewicht

(geschatteleeftijd )

Maximale dosis

per dosis

Interval tussen twee doses

Maximaledosis per dag

Volwassenen en kinderen vanaf 50 kg

(ongeveer 15 jaar)

1000 mg

of 1 g

(1 capsule)

4 uurminimaal

3000 mg

of 3 g

(3 capsules)

Waarschuwing: Controleer, om het risico van overdosering te voorkomen, of paracetamol niet is opgenomen in de samenstelling van andere geneesmiddelen, waaronder geneesmiddelen die zonder recept zijn verkregen. Respecteer de maximale aanbevolen dosis of de dosis voorgeschreven door uw arts : een hogere dosis zal uw pijn niet meer verlichten, maar kan ernstige gevolgen hebben voor uw lever.

Volwassenen die minder dan 50 kg wegen, chronische ondervoeding, uitdroging, ouderen: vraag uw arts of apotheker om advies.

Leverinsufficiëntie, chronisch alcoholisme en het syndroom van Gilbert: neem nooit meer dan 2000 mg (2 g) paracetamol per dag.

Nierinsufficiëntie: De dosering moet worden aangepast aan de mate van nierinsufficiëntie. Raadpleeg uw arts voordat u dit geneesmiddel gebruikt.

Als u vindt dat het effect van dit geneesmiddel te sterk of te zwak is, overschrijd de dosis dan niet en vraag uw arts of apotheker om advies.

Wijze van toediening

Via de mond innemen.

De capsules moeten zo worden doorgeslikt met een glas water.

Duur van de behandeling

Frequent of langdurig gebruik zonder medisch toezicht wordt afgeraden.

Tenzij medisch advies beschikbaar is, is de duur van de behandeling beperkt tot 5 dagen in geval van pijn en 3 dagen in geval van koorts.

Als de symptomen langer aanhouden, als ze verergeren of als er nieuwe symptomen optreden, stop dan met de behandeling en raadpleeg onmiddellijk uw arts.

Als u meer DAFALGAN 1000 mg, capsule heeft ingenomen dan u zou mogen

Stop de behandeling en raadpleeg onmiddellijk uw arts of zoek onmiddellijk medische hulp.

Overdosering kan fataal zijn.

Overdosering kan leiden tot leverschade, hersenontsteking, coma en zelfs de dood, met name bij bevolkingsgroepen met een verhoogd risico, zoals jonge kinderen, ouderen en in bepaalde situaties (lever- of nierziekte, chronisch alcoholisme, chronische ondervoeding, vasten, recent gewichtsverlies, syndroom van Gilbert en bij patiënten die gelijktijdig met bepaalde geneesmiddelen worden behandeld). Er zijn ook meldingen van ontsteking van de alvleesklier (met ernstige buik- en rugpijn tot gevolg), verhoogde dysasespiegels in het bloed, nierfalen en een gelijktijdige afname van rode bloedcellen, witte bloedcellen en bloedplaatjes.

Binnen de eerste 24 uur zijn de belangrijkste symptomen van toxiciteit misselijkheid, braken, bleekheid, malaise, zweten, verlies van eetlust en buikpijn.

Als u vergeet om DAFALGAN 1000 mg, capsule in te nemen:

Neem geen dubbele dosis om de vergeten dosis in te halen.

Als u stopt met het innemen van DAFALGAN 1000 mg, capsule

Niet van toepassing.

Als u nog vragen heeft over het gebruik van dit geneesmiddel, vraag dan uw arts of apotheker om meer informatie.

4. WAT ZIJN DE MOGELIJKE BIJWERKINGEN?

Zoals alle geneesmiddelen kan dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, maar deze treden niet altijd bij iedereen op.

Zeldzame bijwerkingen: kunnen voorkomen bij maximaal 1 op de 1.000 mensen.

- rood worden van de huid, huiduitslag, urticaria. De behandeling moet onmiddellijk worden gestopt, uw arts moet op de hoogte worden gebracht en geneesmiddelen die paracetamol bevatten, mogen nooit meer worden ingenomen.

- bloedvlekken op de huid (purpura). De behandeling moet onmiddellijk worden gestopt en uw arts moet op de hoogte worden gesteld. De behandeling mag alleen worden hervat op advies van uw arts.

- diarree, buikpijn.

Zeer zeldzame bijwerkingen: kunnen voorkomen bij 1 op de 10.000 mensen.

- ernstige huidreacties. De behandeling moet onmiddellijk worden gestopt, uw arts moet op de hoogte worden gebracht en geneesmiddelen die paracetamol bevatten, mogen nooit meer worden ingenomen.

- biologische veranderingen waarvoor bloedonderzoek nodig is: abnormaal lage waarden van bepaalde witte bloedcellen (leucopenie, neutropenie) of van bepaalde bloedcellen zoals bloedplaatjes (trombocytopenie), wat kan leiden tot bloedneuzen of bloeden uit het tandvlees. Raadpleeg in dit geval een arts.

Ongewenste effecten van onbepaalde frequentie Onbepaalde frequentie: de frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens.

- huiduitslag of roodheid of allergische reactie die zich kan uiten als een plotselinge zwelling van het gezicht en de hals die ademhalingsmoeilijkheden kan veroorzaken (angio-oedeem) of plotselinge malaise met bloeddrukdaling (anafylactische shock). De behandeling moet onmiddellijk worden gestopt, uw arts moet op de hoogte worden gebracht en u mag nooit meer paracetamol bevattende geneesmiddelen innemen.

- Leverafwijkingen.

- Huiduitslag in de vorm van rode, ronde vlekken met jeuk en een branderig gevoel, waarbij gekleurde vlekken achterblijven die op dezelfde plaatsen kunnen verschijnen als het geneesmiddel opnieuw wordt ingenomen (erythema pigmentosum fixe), ademhalingsmoeilijkheden (bronchospasme), vooral als u al ademhalingsmoeilijkheden hebt ondervonden met andere geneesmiddelen zoals niet-steroïde ontstekingsremmers of acetylsalicylzuur. Raadpleeg in dit geval een arts.

- een ernstige aandoening waardoor het bloed zuurder kan worden (bekend als metabole acidose), bij patiënten met een ernstige ziekte die paracetamol gebruiken (zie rubriek 2).

Bijwerkingen melden

Als u een bijwerking ervaart, vertel dit dan aan uw arts, apotheker of verpleegkundige. Dit geldt ook voor bijwerkingen die niet in deze bijsluiter staan vermeld. U kunt bijwerkingen ook rechtstreeks melden via het nationale meldsysteem: Agence nationale de sécurité du médicament et des produits de santé (ANSM) en het netwerk van Regionale Centra voor Geneesmiddelenbewaking - Website: https://signalement.social-sante.gouv.fr/.

Door bijwerkingen te melden, helpt u mee aan meer informatie over de veiligheid van geneesmiddelen.

5. Hoe gebruik ik DAFALGAN 1000 mg, capsule?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die op de verpakking staat. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Bewaar het bij een temperatuur van maximaal 30°C.

Gooi geneesmiddelen niet in de gootsteen of bij het huisvuil. Vraag uw apotheker om geneesmiddelen die u niet meer gebruikt te verwijderen. Deze maatregelen helpen het milieu te beschermen.

6. INHOUD VAN DE VERPAKKING EN OVERIGE INFORMATIE

Wat bevat DAFALGAN 1000 mg capsule

- De werkzame stof is :

Paracetamol................................................................................................................ 1000 mg

Voor één capsule

- De andere ingrediënten zijn :

Hydroxypropylcellulose, Croscarmellose-natrium*, Glyceroldibehenaat, Magnesiumstearaat, Colloïdaal hydrofoob siliciumdioxide, Filmvormend middel. *Zie rubriek 2.

Samenstelling van het filmvormend middel: Hypromellose, hydroxypropylcellulose, polyethyleenglycol.

Samenstelling van de capsule: Gelatine, azorubine-carmoisine (E122)*, geel ijzeroxide en rood ijzeroxide. *Zie rubriek 2.

Wat is DAFALGAN 1000 mg capsule en wat zit erin?

Dit geneesmiddel wordt geleverd in de vorm van een rode capsule. Doos à 8 stuks.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen

UPSA SAS

3 RUE JOSEPH MONIER

92500 RUEIL-MALMAISON

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen

UPSA SAS

3 RUE JOSEPH MONIER

92500 RUEIL-MALMAISON

Fabrikant

UPSA SAS

304 AVENUE DU DOCTEUR JEAN BRU

47000 AGEN

of

UPSA SAS

979 AVENUE DES PYRENEES

47520 DOORGANG

Namen van het geneesmiddel in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop deze bijsluiter werd herzien was :

[later in te vullen door de houder]

{maand JJJJ}

Andere

Gedetailleerde informatie over dit geneesmiddel is beschikbaar op de website van ANSM (Frankrijk).

Advies dvoorlichting

WAT TE DOEN BIJ KOORTS :

De normalelichaamstemperatuur varieertvanpersoontot persoon en tussen 36,5°C en 37,5°C. Eentemperatuurstijging boven 38°C kanwordenbeschouwd als koorts ,maar het wordtafgeraden koorts te behandelenmet eengeneesmiddel onder 38,5°C.

Dit geneesmiddel is voorbehouden voorvolwassenen en voorkinderen vanaf 50 kg (ongeveer 15 jaar).

Als deongemakken die koorts veroorzaakt tehinderlijk zijn, kuntu dit geneesmiddel dat paracetamol bevat, innemen met inachtneming van deaangegeven doseringen .

Vergeet niet regelmatig te drinken om elk risico op uitdroging te vermijden.

Met dit geneesmiddel, zoude koorts snelmoetendalen . Echter :

- alserandere ongewone verschijnselenoptreden,

- als de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of als het verergert,

- als hoofdpijn hevigwordt , of als overgeven ,

RAADPLEEG DAN ONMIDDELLIJK UW ARTS.

QWATMOET U DOEN IN HETGEVAL VAN PIJN :

Deintensiteit van deperceptie van de pijn en het vermogen om het te weerstaan verschillen vande ene persoon tot de andere.

- Alser geenverbetering optreedtna 5 dagen behandeling ,

- als de pijn hevigis, onverwacht en plotselingoptreedt (met name een sterkepijn in deborst) en/of integendeel regelmatigterugkeert ,

- indien het gepaard gaat met andere tekenenzoals een toestand van algemenemalaise , koorts, ongewone zwelling van het pijnlijke gebied, een afname van de kracht in een ledemaat,

- als u's nachtswakker wordt ,

RAADPLEEGDAN ONMIDDELLIJK UWARTS .

gebruikt voor :
VERWANTE ZOEKOPDRACHTEN MET DAFALGAN

Advies van onze natuurgeneeskundigen

Bitter Mirre etherische olie, kostbare en symbolische tranen Bitter Mirre etherische olie, kostbare en symbolische tranen

Mirre, een eeuwenoude plantenschat, blijft de wereld fascineren met zijn unieke eigenschappen en fascinerende geschiedenis. Dit artikel verkent de vele facetten van deze kostbare hars, van de botanische winning tot de oude en moderne toepassingen. Mirre wordt gewonnen uit de Commiphora myrrha boom, een lid van de Burseraceae familie, en wordt verkregen uit de gomhars die van de bast afloopt.…

Lees het artikel op de blog
Moederkruid, geneeskrachtige plant voor vrouwen Moederkruid, geneeskrachtige plant voor vrouwen

In het verleden stond moederkruid bekend als Chrysanthemum parthenium . Als we sindsdien zijn bijvoeglijk naamwoord hebben behouden, is deze chrysant verdwenen ten gunste van een tanacetum dat grenst aan boerenwormkruid, terwijl deze vorige substantie hem dichter bij de enorme stam van "chrysanten" bracht , een woord dat is gesmeed dankzij twee Griekse wortels: chrysos , " Goud" en anthemos , "bloem". Een beetje geschiedenis Cazin , riep een Matricaria parthenium op , waarvan plaat XXIV…

Lees het artikel op de blog
Ondersteun chronische pijn dankzij het endocannabinoïde middel PEA Ondersteun chronische pijn dankzij het endocannabinoïde middel PEA

Onlangs heeft aanzienlijke vooruitgang een revolutie teweeggebracht in de kennis van de farmacologie van cannabinoïdederivaten. Er zijn synthetische cannabinoïden zoals PEA ontwikkeld en er is een endocannabinoïdesysteem geïdentificeerd, evenals de receptoren en liganden waaruit het bestaat. De huidige klinische gegevens ondersteunen sterk de analgetische eigenschappen van cannabinoïden bij inflammatoire en neuropathische pijn. Focus op PEA (Palmitoyl Ethanol Amide) PEA is…

Lees het artikel op de blog
Chronisch vermoeidheidssyndroom vanuit natuurgeneeskundig oogpunt Chronisch vermoeidheidssyndroom vanuit natuurgeneeskundig oogpunt

Chronisch vermoeidheidssyndroom of myalgische encefalomyelitis wordt geclassificeerd als een zeldzame ziekte en is nog steeds weinig bekend in Frankrijk. De WHO erkent deze ziekte sinds 1993. De diagnose vereist een aantal stappen en voldoet aan strikte criteria met betrekking tot de definitie van chronisch vermoeidheidssyndroom. Hoe chronisch vermoeidheidssyndroom te detecteren ? Myalgische encefalomyelitis is een chronische en complexe ziekte die…

Lees het artikel op de blog
Gezondheidsadvies

Bestel de selectie van producten die vaak door onze klanten worden gekocht

DOLIPRANE 1000 mg 8 tabletten DOLIPRANE 1000 mg 8 tabletten
€ 2,99
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
DAFALGAN 1G Paracetamol 8 tabletten DAFALGAN 1G Paracetamol 8 tabletten
€ 2,32
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
Efferalgan vitamine C tabletten SPARKLING 16 Efferalgan vitamine C tabletten SPARKLING 16
€ 2,56
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden
DAFALGANCappen 1000 mg 8 capsules UPSA DAFALGANCappen 1000 mg 8 capsules UPSA
€ 2,32
In winkelwagen
Binnen 24 uur verzonden