Efferalgan 1g paracetamol 8 Sticks Flavor Cappuccino

EFFERALGAN 1g Paracétamol 8 Sticks saveur cappuccino grotere afbeelding

3400930006177

UPSA BMSUPSA BMS

Efferalgan 1g paracetamol 8 Sticks smaak cappuccino in onze apotheek bio reactie op het advies van het gebruik en de dosering van 1 g paracetamol Efferalgan 8 Sticks smaak cappuccino met onze partner beoordelingenvan na uw aankoop.

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: Efferalgan 500MG TABLETTEN 16, EFFERALGANODIS 500MG TABLETTEN DISPERSBLES, FLECTOR TISSUEGELEP 1% Diclofenac 10 Pleisters voor tendinitis, Efferalgan Kinderen Paracetamol 10 Vanilla Strawberry Sticks, Efferalgan Paracetamol 500mg Vanille-Aardbei Pellets 16 sachets

in voorraad

Zie leveringsvoorwaarden
Vrij van 99 €*
  • Medicijnen advies

2,68 €

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Efferalgan 1G PARACETAMOL 8 STICKS SMAAK CAPPUCCINO

Voor waarschuwingen, voorzorgen bij gebruik en cons-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving Efferalgan 1g paracetamol 8 Sticks Flavor Cappuccino

Efferalgan is een drug van UPSA laboratoria. Een paracetamol basis, kan deze drug worden geleverd via het internet zonder recept verkrijgbaar. Efferalgan wordt aanbevolen in geval van pijn of koorts. Form 1 gram is gereserveerd voor oul'adolescent volwassen meer dan 50kg.

Aanwijzingen voor gebruik en dosering

Commentaar op het advies van het gebruik en de dosering van 1 g paracetamol Efferalgan 8 Sticks smaak cappuccino met onze partner Avis gecontroleerd na uw aankoop.

samenstelling

Korrelvormige (wit of bijna wit): 1 G. PARACETAMOL hulpstoffen Sorbitol (E 420), talk, methacrylaat copolymeer BASIC, magnesiumoxide LIGHT, natriumcarmellose Sucralose (E955), magnesiumstearaat, hypromellose, stearinezuur, lauryl SODIUM, titaandioxide (E171), simethicon, FLAVOR CAPPUCCINO (MALTODEXTRINE, Arabische gom (E 414), natuurlijke aromastoffen identiek aan natuurlijke aromastoffen, TRIACETAAT GLYCERYL (E1518)), 1 Granular QSP. CARRIER bekend effect: Sorbitol (E420) 806 MG

Voorzorg gebruik

Allergie voor paracetamol of andere componenten; leverfalen; fenylketonurie.

Efferalgan is een geneesmiddel dat paracetamol. Het is belangrijk om overdosering te vermijden door het verifiëren van de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen. Neem niet meer dan de maximaal aanbevolen dosis. Efferalgan is mogelijk tijdens de zwangerschap en borstvoeding onder normale gebruiksomstandigheden. Efferalgan bevat sorbitol, wordt het niet aanbevolen in geval van fructose-intolerantie.

presentatie

Verkrijgbaar in vak 8 zakjes met daarin 1 g paracetamol kristalsuiker cappuccino smaak. Geen water nodig

Onze tips en adviezen van experts in de farmacie

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten ook. Om de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden, niet associëren. Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol of propacetamol nemen, moet u eerst uw arts of pharmaci raadplegen

Waarschuwingen over medicijnen

Pas op, het geneesmiddel is geen product als alle andere. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat geen drugs buiten het bereik van kinderen. Als de symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Informeer uw apotheker online cursussen in behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging bevat een aangepast bericht veld voor dit doel.

Klik hier om de instructies voor het geneesmiddel te vinden op de site van het Nationaal Agentschap van de Drug Safety en gezondheidsproducten.

Geneesmiddelenbewaking : verklaren één of meer effect (en) voorkomende (en) gebonden (s) gebruik van een geneesmiddel.

VIDAL FAMILY

Efferalgan korrels

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

Efferalgan 250 mg: korrels (wit, vanille aardbeiensmaak); box 10 sachets.
-

Efferalgan 500 mg: korrels (wit, vanille aardbeiensmaak); box 16 sachets.
-

Efferalgan 1 g: korrels (wit, cappuccino aroma); vak 8 sachets.
-

UPSA laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p sachet p sachet p sachet
paracetamol 250 mg 500 mg 1 g
sorbitol 601 mg 801 mg 806 mg
sucrose + +

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel is een pijnstillend en koortswerend die paracetamol bevat.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in geval van ernstige leverziekte.
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
Voorzorgsmaatregelen nodig in gevallen van chronisch alcoholisme, van nierfalen ernstige tekortkoming G6PD of ondervoeding.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden, met een 4-6 uur interval tussen 2 doses. Bij nierinsufficiëntie , moet het interval tussen 2 doses minimaal 8 uur.
De korrels worden direct in de mond, op de tong, en moet worden doorgeslikt zonder water.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen en kinderen boven 50 kg (ongeveer 12 jaar): 1 zakje tot 1 g, 1 tot 3 keer per dag. Neem niet meer dan 3 g paracetamol per dag zonder medisch advies.
    Ernstige pijn bij volwassenen, de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol viermaal per dag, alleen op doktersvoorschrift.
  • Kinderen: 60 mg per kg per dag, of 15 mg per kg elke 6 uur of 10 mg per kg elke 4 uur. Het is noodzakelijk om een ​​geschikte presentatie te kiezen en volg het advies van uw arts of apotheker. De volgende doseringsschema's worden gegeven als leidraad:
    • Kinderen 14 tot 21 kg (ongeveer 2-6): 1 sachet 250 mg, 1-4 maal per dag;
    • Kinderen 21 tot 27 kg (ongeveer 6-8): 1 sachet 250 mg, 1-6 maal per dag;
    • kinderen 27-41 kg (ongeveer 8-10): 1 sachet 500 mg, 1-4 maal per dag;
    • Kinderen 41-50 kg (10 tot 12): 1 sachet tot 500 mg, 1-6 maal per dag;
    • kinderen boven 50 kg (12 jaar): 2 sachets 500 mg, 1-3 maal per dag.
    De maximale dagelijkse dosis paracetamol bij kinderen is 80 mg per kg, met minimaal 4 contactdozen met een maximum van 3 g per dag.
TIPS (samenvatting)
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Overvloedig zweten typerend zijn voor de daling van de temperatuur bij de behandeling van hoge koorts. Dit is normaal.
Dit geneesmiddel kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Uitzonderlijk: diarree, misselijkheid, braken, jaunisee, jeuk, huiduitslag, nierschade, aandoeningen van het bloedbeeld .


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


G6PD
enAbréviation tekort van glucose-6-fosfaatdehydrogenase, gewoonlijk in de rode bloedcel enzym. Zijn aangeboren afwezigheid (tekort) is verantwoordelijk voor een ziekte favisme genaamd; verbiedt het gebruik van bepaalde medicijnen.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


bloedbeeld
Telt het meten van het aantal rode bloedcellen (erytrocyten), witte bloedcellen (leukocyten) en bloedplaatjes in het bloed. De CBC zegt dat het percentage van de verschillende witte bloedcellen: neutrofielen, eosinofielen, basofielen, lymfocyten, monocyten.
Afkorting: NFS.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.

Klik hier om de registratie van dit medicijn te vinden op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van Geneesmiddelen en Gezondheidsproducten.

Pharmacovigilance : Rapporteer een bijwerking (en) gerelateerd aan het gebruik van een medicijn

LET OP

ANSM - Updated: 2016/12/06

Naam geneesmiddel

Efferalgan 1000 mg, granulaat in sachets

paracetamol

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in dit bericht of uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen in het geval van koorts en 5 dagen voor pijn.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat Efferalgan 1000mg, wordt zak en in welke gevallen granules gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Efferalgan 1000mg zak pellets?

3. Hoe Efferalgan 1000mg zak pellets te nemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. Hoe bewaart Efferalgan 1000mg zak pellets?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT Efferalgan 1000 mg granulaat in sachets EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Efferalgan 1000 mg, sachet granulaat wordt geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van lage en middelhoge pijn en / of koorts.

2. WAT U duren voordat Efferalgan 1000mg zak pellets?

Nooit Efferalgan 1.000 mg sachet korrels:

· als u allergisch bent voor paracetamol of één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· als u een ernstige leverziekte (leverfalen en gedecompenseerde leverziekte,).

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u Efferalgan 1000mg zak pellets

· als je weegt minder dan 50 kg

· in leverinsufficiëntie (leverziekte) milde of matige

· bij chronische alcoholisme, overmatig drinken (3 of meer alcoholische drankjes per dag)

· in nierfalen (ernstige nierziekte) (zie ook "3. Hoe wordt Efferalgan 1000 mg granulaat tas?")

· als u (een) Gilbert's syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· als u andere geneesmiddelen die de lever langs Efferalgan 1000mg zak pellets aantasten

· als u (e) een glucose-6-fosfaat dehydrogenase

· in gevallen van hemolytische anemie (abnormale daling van het aantal rode bloedcellen en hemoglobine)

· als u (een) chronische ondervoeding (lage reserves van hepatisch glutathion)

· als je uitgedroogd bent (e) (overmatig verlies van lichaamsvocht)

· als u (een) acute virale hepatitis of als de ziekte wordt gediagnosticeerd, terwijl het nemen Efferalgan 1000mg zak pellets. Praat met uw arts, omdat het Efferalgan 1000mg zak pellets kunnen beëindigen.

Voordat de behandeling met dit geneesmiddel, zorg ervoor dat je geen andere geneesmiddelen die paracetamol nemen.

Stop de behandeling niet voort te zetten zonder overleg met uw arts:

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen;

· Als de medicatie niet efficiënt genoeg lijkt;

· als er gezondheidsproblemen optreden.

BIJ TWIJFEL, aarzel dan niet uw arts of apotheker te raadplegen.

Kinderen en adolescenten

Wanneer een kind wordt behandeld met paracetamol, is de combinatie van een ander medicijn tegen koorts alleen gerechtvaardigd in het geval van inefficiëntie. Enige connectie met verschillende geneesmiddelen moet worden gestart en gecontroleerd door een arts.

Met behulp van Efferalgan 1000 mg granulaat in zakjes is voorbehouden aan volwassenen en adolescenten met een gewicht van 50 kg of meer (meer dan 12 jaar).

Andere medicijnen en Efferalgan 1000 mg, tas korrels

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of kan eventuele andere geneesmiddelen, met inbegrip van als deze drugs werden verkregen zonder recept.

Geneesmiddelen die de effecten van Efferalgan 1000 mg, tas korrels kunnen wijzigen:

- probenecide (geneesmiddel dat gebruikt wordt voor de behandeling van jicht). Een verlaging van de dosis van 1000 mg Efferalgan, kunnen granules in sachets noodzakelijk zijn omdat probenecide de paracetamol in het bloed verhoogt.

- fenobarbital, fenytoïne, carbamazepine, primidon (geneesmiddelen die gebruikt worden voor de behandeling van epilepsie) en rifampicine (geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van tuberculose). Met behulp van deze geneesmiddelen samen als paracetamol kan leverschade veroorzaken.

- AZT (zidovudine, een geneesmiddel dat gebruikt wordt voor de behandeling van HIV-infectie). Het gebruik van paracetamol samen met AZT kan het aantal witte bloedcellen (neutropenie) verminderen. Dus Efferalgan 1.000 mg sachet granulaat mag niet gelijktijdig worden ingenomen met zidovudine, behalve op medisch advies.

- Metoclopramide (voor de behandeling van misselijkheid) en andere geneesmiddelen die de maaglediging versnellen. Deze geneesmiddelen verhogen de absorptiesnelheid en het optreden van Efferalgan 1000mg effect, korrels zak.

- Drugs vertragen van de maaglediging. Deze geneesmiddelen kunnen vertragen absorptie en vertraging tot gevolg Efferalgan 1000 mg, zak granules.

- cholestyramine (gebruikt om hoge niveaus van lipiden in het bloed te verlagen). Dit geneesmiddel kan de absorptie verminderen en vertragen het effect van Efferalgan 1000 mg, tas korrels. Daarom moet u niet cholestyramine binnen een uur na het nemen van paracetamol.

- Orale anticoagulantia, met name warfarine (bloed dunner drugs). Het herhaald gebruik van paracetamol voor meer dan een week verhoogt het risico op bloeden. Paracetamol lange termijn moet daarom worden gedaan op medisch advies. Af en toe gebruik van paracetamol heeft geen significant effect op het risico van bloeden.

- Aspirine (acetylsalicylzuur, geneesmiddelen voor de behandeling van pijn en koorts) en chlooramfenicol (antibioticum). Een verlaging van de dosering van aspirine en chlooramfenicol, onder toezicht van een arts noodzakelijk zijn.

Effect van het nemen van Efferalgan 1000 mg granulaat tas op bloedonderzoeken:

Als uw arts een dosis van urinezuur schrijft in het bloed of van bloed glucose (bloedsuiker), informeren hem dat u het nemen van dit geneesmiddel.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten ook. Om de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden, niet associëren (zie paragraaf 3). Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol of propacetamol nemen, moet u eerst uw arts of apotheker te raadplegen.

Efferalgan 1000 mg, sachet korrels met eten en drinken

Niet van toepassing.

Zwangerschap en borstvoeding

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

zwangerschap

Tijdens de zwangerschap, moet Efferalgan 1.000 mg sachet granulaat alleen worden gebruikt na de evaluatie zorgvuldig de voordelen en risico's. In dit geval moet de aanbevolen dosis en duur van de behandeling strikt worden nageleefd.

Tijdens de zwangerschap, geen paracetamol gedurende lange perioden bij hoge doses of in combinatie met andere drugs.

feeding

Efferalgan 1000 mg, kan sachet korrels worden gebruikt in de aanbevolen dosis tijdens de lactatie.

sport

Niet van toepassing.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Paracetamol heeft geen of een verwaarloosbare invloed op de rijvaardigheid en het gebruik van machines.

Efferalgan 1000 mg, sachet granulaat bevat sorbitol (E420).

Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.

3. HOE Efferalgan 1000 mg, sachet korrels?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts of apotheker als u niet zeker bent.

De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol is 3000 milligram (mg) per dag, of 3 zakken.

Wanneer echter meer ernstige pijn, de maximale dosering kan worden verhoogd tot 4000 mg per dag, 4 zakjes per dag.

Gebruik bij kinderen en adolescenten

Efferalgan 1000 mg dient volwassen en adolescente gewicht van 50 kg of meer (meer dan 12 jaar).

Frequentie van toediening
Regelmatige jacks voor schommelingen van pijn of koorts te voorkomen:

· Bij volwassenen en adolescenten, moeten zij worden geplaatst ten minste 4 uur.

Speciale patiëntengroepen

De effectieve dagelijkse dosis zo laag mogelijk moeten worden behandeld, 60 mg per kg per dag (niet tot 3000 mg per dag overschrijden), in de volgende gevallen niet overschrijden:

· Volwassenen en jongeren onder de 50 kg

· Leverinsufficiëntie (leverziekte) (mild tot matig)

· chronisch alcoholisme

· uitdroging

· chronische ondervoeding

· Gilbert's syndroom

Dosisaanpassing nodig bij oudere patiënten.

nierfalen
Als u lijdt aan een verminderde nierfunctie (ernstige nierziekte), moet de minimum interval nodig is tussen elke opname worden aangepast aan uw nierfunctie (beoordeeld op basis van de creatinineklaring), volgens de onderstaande tabel hieronder:

creatinineklaring

Interval tussen de doses

cl groter dan of gelijk aan 50 ml / min

04:00

cl tussen 10 en 50 ml / min

06:00

cl minder dan 10 ml / min

08:00

De dosis paracetamol mag niet hoger zijn dan 3000 mg.

leverinsufficiëntie
Als u een chronische leverziekte of progressieve ziekte gecompenseerde leverziekte, in het bijzonder leverfalen, chronisch alcoholisme, chronische ondervoeding (lage reserves van hepatisch glutathion), Gilbert syndroom (geelzucht familie non-hemolytisch) en uitdroging, dient de paracetamol dosis niet hoger zijn dan 2000 mg.

Wijze van toediening
Alleen voor oraal. Gelieve pellets direct in de mond, op de tong en dan doorgeslikt zonder water.

Administration Time

Zoals bij elke medicatie tegen pijn (analgetische) dient de behandelingsduur zo kort mogelijk en aangepast aan de symptomen.

De duur van de behandeling is beperkt tot:

· 5 dagen voor pijn;

· 3 dagen in het geval van koorts.

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen, geen behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

Als u meer Efferalgan 1000mg zak pellets hebben genomen moet u:

Neem contact op met uw arts of de dichtstbijzijnde afdeling spoedeisende hulp voor overdosering met Efferalgan 1000 mg, in het bijzonder zak pellets bij ouderen, jonge kinderen, patiënten met een leverziekte, patiënten met chronisch alcoholisme en chronische ondervoeding patiënten. Overdosering kan zeer ernstige gevolgen hebben en kan zelfs de dood tot gevolg hebben.

De onmiddellijke behandeling is essentieel, zelfs als u zich goed voelt, vanwege het risico van vertraagde ernstige leverschade. De symptomen kunnen worden beperkt tot misselijkheid, braken, anorexia, bleekheid en buikpijn, en weerspiegelt niet de ernst van de overdosering of orgaanschade.

Als je mist Efferalgan 1.000 mg sachet korrels:

Neem geen dubbele dosis niet in te halen voor de dosis die u vergat te nemen.

Als u vragen over het gebruik van dit geneesmiddel, vraag dan uw arts of apotheker.

Als u stopt met EFFERALGANISO 1000 mg granulaat in zakjes:

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

De volgende bijwerkingen kunnen optreden:

Zelden: kan voorkomen bij maximaal 1 op de 1000

· Bloedarmoede, niet-hemolytische anemie

· Aplastische anemie, ziekte als gevolg van verminderde productie van bloedcellen, trombocytopenie, leukopenie en neutropenie (vermindering van het aantal van bepaalde bloedcellen)

· Oedeem (abnormale ophoping van vocht in het lichaam)

· Acute pancreatitis en chronische

· Bloedingen (bloedverlies), buikpijn, diarree, misselijkheid, braken, leverfalen, levernecrose, geelzucht

· Jeuk, huiduitslag, zweten, purpura (verschijnen van rode of paarse vlekken op de huid), angio-oedeem (snelle zwelling van de verschillende lagen van de huid), urticaria (huiduitslag gekenmerkt door het optreden van bleke rode blaren en s' vergezeld van jeuk)

· Nefropathie en tubulaire aandoeningen (nierziekte).

Paracetamol is veel gebruikt en meldingen van bijwerkingen zijn zeldzaam en meestal geassocieerd met een overdosis.

De nefrotoxische effecten (toxiciteit voor de nieren) zijn zeldzaam en zijn niet gemeld bij de aanbevolen dosering, behalve in geval van langdurige toediening.

Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties gemeld.

Rapportage Side Effects

Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw <,> . Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. Hoe bewaart u Efferalgan 1000 mg, granulaat tas?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op het zakje en de doos na {EXP}. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Bewaar in de oorspronkelijke verpakking, weg van licht en vocht.

Gebruik geen medicijnen niet gooien via het afvalwater of met huishoudelijk afval. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Dat bevat Efferalgan 1000 mg, tas korrels

· De werkzame stof is paracetamol

Elk zakje bevat 1000 mg paracetamol.

· De andere bestanddelen zijn: Sorbitol (E420), talk, basische copolymeer, licht magnesiumoxide, natriumcarmellose, sucralose (E955), magnesiumstearaat, hypromellose, stearinezuur, natriumlaurylsulfaat, titaniumdioxide (E171), simethicon, N, 2, 3-trimethyl-2- (propaan-2-yl) butaanamide, cappuccino aroma.

Wat Efferalgan 1000 mg granulaat zak en de inhoud van de verpakking

Korrels in zakjes.

witte of bijna witte korrels.

Vak 8, 10, 16, 20, 48 of 50 sachets.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Houder van de vergunning van marketing

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

Exploitant van de vergunning op de markt

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

fabrikant

LOSAN PHARMA GMBH

OTTO HAHN-STRASSE 13

79395 NEUENBURG

DUITSLAND

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Dit geneesmiddel is geregistreerd in lidstaten van de EEA onder de volgende namen: In overeenstemming met de regelgeving.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

In latere nationaal te implementeren

anders

GEZONDHEIDSEDUCATIE TIPS

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een stijging van de temperatuur boven 38 ° C mogelijk koorts.

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

als andere ongewone symptomen verschijnen,

als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken,

Raadpleeg uw arts.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts.

Historisch werden specialisten in de strijd tegen pijn of koude en zelfmedicatie in de farmacie , laboratoria UPSA ( Union of Applied Scientific Pharmacology ) in 1935 in Agen opgericht door Dr. Camille Bru.

Geïntegreerd in Bristol-Myers Squibb sinds 1994, heeft UPSA sindsdien plaatsgemaakt voor het merk UPSA. Via het merk UPSA is Bristol-Myers Squibb vandaag de enige onderneming van het medicijn die een compleet assortiment van drie niveaus van analgetica aanbiedt, van goedkope aspirine tot paracetamol.
Deze diversiteit maakt het mogelijk om alle patiënten aan te spreken - van baby's tot ouderen - en om behandelingen aan te bieden die zijn aangepast aan alle soorten pijn. Hoesten, verkoudheid, griep, spijsvertering, vorm, slaapstoornissen: via zijn reeks zelfmedicatie tegen lage prijzen, ontwikkelt en levert UPSA geneesmiddelen zonder recept om de dagelijkse kwalen te behandelen.

Omdat de gezondheid in beweging is, is UPSA's receptvrije geneesmiddelenmerk dat online te koop is, voortdurend bezig met innovatie. Het Galenic Development Centre op basis van de UPSA-site in Agen, stelt het in staat zich aan te passen aan veranderende behoeften van patiënten met wie het een vertrouwensrelatie heeft opgebouwd. Leider van het gezinsmedicijn , het merk UPSA streeft er voortdurend naar om hen te helpen in hun dagelijkse gezondheid, door de kwaliteit en toegankelijkheid van haar producten tegen lage prijzen. Deze waarden maken UPSA, zowel in Frankrijk als in Europa, de gezondste bondgenoot in het dagelijks leven.

Goedkope Efferalgan uw gelicentieerde apotheek ARS Online  

Efferalgan is een paracetamol-based medicine. Zoals aspirine, het geneesmiddel Efferalgan behandelt milde tot matige pijn zonder anticoagulerende effecten van aspirine, en het is niet ontstekingsremmend. Echter Efferalgan en paracetamol in het algemeen heel goed verdragen door kinderen en zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Let op de gebruikelijke doseringen en vormen (tabletten, capsules, zetpillen, siroop ...) voor elke leeftijd en controleer of de bijbehorende producten geen paracetamol bevatten, indien in de maximaal toegestane hoeveelheid per dag niet in aanmerking genomen. Het maximumbedrag van paracetamol meer dan 15 jaar volwassene is 3 gram gedeeld door 24 uur.

Geen enkel geneesmiddel wordt buiten het Franse grondgebied geleverd. Alleen verkrijgbaar bij de apotheek in Perpignan (Frankrijk).

Onze apothekerartsen raden deze producten ook aan

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren