Doliprane paracetamol 500 mg in deelbare tabletten om in te nemen, is geïndiceerd bij pijn en/of koorts, zoals hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, spierpijn en pijnlijke menstruatie. Alleen voor volwassenen en kinderen met een lichaamsgewicht van meer dan 27 kg.
DOLIPRANE 500 mg is een zeer populair geneesmiddel dat bekend staat om zijn pijnstillende en koortsverlagende eigenschappen. Dankzij het werkzame bestanddeel, paracetamol, is het een uitstekende keuze voor het verlichten van pijn en het verlagen van koorts. Of het nu gaat om hoofdpijn, tandpijn, spierpijn of koorts, dit geneesmiddel is een doeltreffende oplossing. Als gebruiker zult u de snelle en gerichte werking waarderen, waardoor u zo snel mogelijk weer in uw vel zit.
Een van de belangrijkste voordelen van DOLIPRANE is dat het bij verschillende soorten pijn werkt. Paracetamol staat er namelijk om bekend dat het lichte tot matige pijn effectief verlicht. Of het nu gaat om incidentele pijn als gevolg van een stoot of om aanhoudende klachten, dit geneesmiddel past zich aan uw behoeften aan. Omdat het een goed verdraagbaar product is, is het geschikt voor een breed publiek, waardoor het een onmisbaar onderdeel is van elke huisapotheek.
De werkzaamheid van dit geneesmiddel houdt daar niet op. Naast het verlichten van pijn speelt DOLIPRANE een sleutelrol bij het verlagen van koorts. Bij virale of infectieziekten komt koorts vaak voor, en DOLIPRANE helpt deze verhoogde lichaamstemperatuur te reguleren, waardoor u onmiddellijk verlichting ervaart. Door DOLIPRANE te nemen, koopt u niet alleen een geneesmiddel, maar investeert u in uw welzijn en dat van uw gezin.
Een ander sterk punt van DOLIPRANE is de breekbare vorm. Hierdoor kan de dosering naar behoefte worden aangepast, waardoor het product gemakkelijk geschikt is voor zowel volwassenen als kinderen vanaf 6 jaar. Vaak wordt aangeraden om DOLIPRANE 500 mg te combineren met andere vormen, zoals zakjes voor kinderen, om aan alle behoeften van uw gezin te voldoen. Dit product is onmisbaar voor het verlichten van pijn en het verlagen van koorts, dus aarzel niet om het in uw zorgroutine op te nemen.
Kortom, of u nu last heeft van tijdelijke pijn of aanhoudende koorts, DOLIPRANE 500 mg is een effectieve en betrouwbare oplossing. Met zijn snelle werking, gebruiksgemak en brede verdraagbaarheid is het moeilijk om niet overtuigd te raken van de voordelen ervan. Voor een complete aanpak kunt u DOLIPRANE 500 mg 12 zakjes voor kinderen overwegen, dat de werking van dit product perfect aanvult.
Gebruiksaanwijzing van DOLIPRANE 500 mg
Het gebruik van DOLIPRANE is eenvoudig en intuïtief, waardoor het voor het hele gezin gemakkelijk toe te dienen is. Dit geneesmiddel kan zowel tijdens als tussen de maaltijden worden ingenomen, wat u waardevolle flexibiliteit biedt. Het is echter belangrijk om een interval van 4 tot 6 uur tussen twee innames aan te houden. Voor mensen met nierinsufficiëntie wordt aanbevolen om de innames met minstens 8 uur te spreiden om maximale veiligheid te garanderen. De dosering van 1000 mg is uitsluitend bestemd voor volwassenen en kinderen die meer dan 50 kg wegen, wat aangeeft dat een correct en onder toezicht staand gebruik noodzakelijk is.
De tabletten en capsules zijn niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar, omdat er een risico bestaat op verstopping van de luchtwegen bij onjuist inslikken. Het is daarom van essentieel belang om rekening te houden met de leeftijd en het gewicht van het kind alvorens de toedieningswijze te kiezen. De zakjes moeten worden gemengd met een drankje, zoals water, melk of vruchtensap, terwijl bruistabletten in een glas water moeten worden opgelost voor een optimale opname. Voor de allerkleinsten is de drank een ideale optie, omdat deze geschikt is voor kinderen van 3 tot 26 kg en wordt geleverd met een doseerspuit met schaalverdeling voor een nauwkeurige toediening. Deze drank kan puur of verdund worden ingenomen, wat flexibiliteit biedt bij het gebruik voor jonge patiënten.
Geef na uw aankoop via onze partner ‘Geverifieerde beoordelingen’ uw mening over het gebruiksadvies en de dosering van DOLIPRANE.
Voorzorgsmaatregelen bij het gebruik van DOLIPRANE
Het is absoluut noodzakelijk om bepaalde voorzorgsmaatregelen in acht te nemen om de veiligheid bij het gebruik van DOLIPRANE te waarborgen. Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt bij ernstige leveraandoeningen of bij ontsteking of bloeding van het rectum (voor zetpillen). Er moet namelijk bijzondere aandacht worden besteed aan uw algemene gezondheidstoestand voordat u dit product gebruikt. Als u aan reeds bestaande aandoeningen lijdt, is het raadzaam uw arts of apotheker te raadplegen voor passend advies.
DOLIPRANE 500 mg is samengesteld uit zorgvuldig geselecteerde ingrediënten om de werkzaamheid en veiligheid te garanderen. Hieronder volgt de lijst met bestanddelen:
Paracetamol, natrium
Verpakkingsvorm
DOLIPRANE 500 mg wordt geleverd in de vorm van witte, deelbare tabletten en is verkrijgbaar in een doosje van 16 stuks. Deze verpakkingsvorm zorgt voor een gemakkelijke toediening en een nauwkeurige dosering, afgestemd op uw dagelijkse behoeften.
Geneesmiddelenbewaking Bijwerkingen melden die verband houden met het gebruik van een geneesmiddel
ANSM - Updated: 26/07/2017
paracetamol
Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker informatie.
· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.
· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.
· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.
· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen in het geval van koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.
Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.
1. Wat is Tylenol 500mg en in welke gevallen wordt het gebruikt?
2. Wat u moet weten voordat u Tylenol 500mg?
3. Hoe Tylenol 500mg nemen?
4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?
5. Hoe bewaart u Tylenol 500mg?
6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.
Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.
1. WAT Tylenol 500mg EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?
Farmacotherapeutische categorie: Overige analgetica en antipyretica, aniliden - ATC-code: N02BE01.
Tylenol is een pijnstiller (verlicht de pijn) en een koortswerende (verlaagt koorts).
Het werkzame bestanddeel van dit geneesmiddel is paracetamol.
Het wordt gebruikt voor de behandeling van pijn en / of koorts, bijvoorbeeld in het geval van hoofdpijn, met griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.
Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar). Lees de dosering zorgvuldig.
Voor kinderen die minder wegen dan 27 kg, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.
2. WAT U duren voordat Tylenol 500mg?
Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.
Heeft Tylenol 500 mg tabletten niet:
· als u allergisch (overgevoelig) bent voor paracetamol of één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.
· Als u een ernstige leverziekte.
· Om een kind te behandelen onder de 6 jaar, omdat het kan slikken en stikken door. Gebruik een andere vorm.
BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.
Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten. Zorg ervoor dat u geen rekening andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten, waaronder de vraag of voor geneesmiddelen die zonder recept verkrijgbaar. Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden. ( Zie "dosering " en "Symptomen en instructies in geval van overdosering") |
Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen
Praat met uw arts of apotheker voordat u Tylenol 500mg.
Wees voorzichtig met doliprane
· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts meer dan 3 dagen of in geval van onvoldoende werkzaamheid of het optreden van enig ander teken, niet om de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.
· Paracetamol kan leverfunctiestoornissen veroorzaken.
· Je moet praten met uw arts voordat u dit geneesmiddel:
o Als u minder wegen dan 50 kg
o Als u een leverziekte of ernstige nierziekte,
o Als u regelmatig alcohol drinkt of het drinken van alcohol zijn gestopt voor kort,
o Als u lijdt aan uitdroging,
o Als u, bijvoorbeeld, chronische ondervoeding, als u vast, als je veel gewicht verloor onlangs, als je ouder bent dan 75, of als u ouder bent dan 65 en je hebt langdurige ziekten als u geïnfecteerd met het AIDS virus of chronische virale hepatitis, als u lijdt aan cystische fibrose (genetische en erfelijke ziekte gekenmerkt door een bijzonder ernstige respiratoire infecties), of wanneer u lijdt aan de ziekte Gilbert (erfelijke ziekten geassocieerd met een toename van bilirubine in het bloed),
o als u allergisch bent voor aspirine en / of niet-steroïdale anti-inflammatoire.
· De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordt niet aanbevolen.
· Als de recente chronisch alcoholisme terugtrekking, is het risico op leverschade verhoogd.
· Bij toediening bij kinderen, is de dosering afhankelijk van het gewicht (zie "Tylenol tabletten van 500 mg ingenomen").
· In acute virale hepatitis, stoppen met de behandeling en contact opnemen met uw arts.
bloedonderzoek
Vertel uw arts als u Tylenol te nemen en je nodig hebt om een bloedtest te doen, omdat zij de resultaten van uw urinezuur (urinezuur) en suiker (glucose) in het bloed kunnen beïnvloeden.
BIJ TWIJFEL niet om te vragen uw arts of apotheker.
Andere medicijnen en Tylenol 500mg
Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.
"Maak je geen andere geneesmiddelen die paracetamol nemen. U kunt een overdosis.
Als u een antistollingsmiddel orale therapie (warfarine of warfarine) te volgen, waarbij de maximale dosis Tylenol (4 g / dag) voor meer dan 4 dagen-intensieve surveillance laboratoriumtests met inbegrip van INR. In dit geval, raadpleeg dan uw arts.
De effectiviteit van paracetamol kan worden verminderd als u tegelijkertijd chelerende harsen nemen - medicijn dat het cholesterolgehalte verlaagt in het bloed (een stok meer dan 2 uur tussen de 2 doses).
Als je samen met paracetamol, behandeling met flucloxacilline (een antibioticum), kunt u een metabole acidose (bloed te zuur veroorzaakt een versnelling van de ademfrequentie) te hebben.
De toxiciteit van paracetamol kan worden verhoogd als u:
· Potentieel toxische middelen naar de lever,
· Rifampicine (antibioticum),
· Tegelijkertijd alcohol.
Tylenol 500mg met eten, drinken en alcohol
De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordt niet aanbevolen.
Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid
Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.
Dit geneesmiddel kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Gebruik de laagste dosis mogelijk om uw pijn en / of koorts te verlagen, voor een periode zo kort mogelijk en zo weinig mogelijk. Neem contact op met uw arts of verloskundige als de pijn en / of koorts niet afneemt of als u nodig hebt om deze medicatie vaker gebruiken tijdens uw zwangerschap.
vruchtbaarheid
Het is mogelijk dat paracetamol vruchtbaarheid van vrouwen kan aantasten, dus reversibel na het staken van de behandeling.
sport
Niet van toepassing.
Rijvaardigheid en het gebruik van machines
Niet van toepassing.
Altijd door uw arts voorgeschreven. In geval van twijfel, raadpleeg uw arts of apotheker.
Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar).
bij kinderen
De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind; leeftijden zijn ter informatie vermeld.
Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.
Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.
De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol afhankelijk van het gewicht van het kind, is ongeveer 60 mg / kg per dag, verdeeld over 4 of 6 genomen, of ongeveer 15 mg / kg elke 6 uur of 10 mg / kg per 4 uur.
De gebruikelijke dosering is:
Voor kinderen met een gewicht 27-40 kg (circa 8-13 jaar), de dosering 1 tablet 500 mg per dosis, eventueel herhalen na 6 uur niet overschrijdt dagelijks 4 tabletten.
Voor kinderen met een gewicht 41-50 kg (ongeveer 12 tot 15 jaar), de dosering 1 tablet 500 mg per dosis, eventueel herhalen na 4 uur, niet tot 6 tabletten per dag overschrijdt.
Voor volwassenen en kinderen van meer dan 50 kg (15 jaar):
De gebruikelijke dosering is 1 of 2 tabletten van 500 mg per dosis (afhankelijk van de intensiteit van pijn), eventueel herhaald na minimaal 4 uur.
Het is meestal niet nodig om 3 g paracetamol per dag, of 6 tabletten per dag overschrijdt.
Echter, als er meer ernstige pijn, en overleg met uw arts of apotheker, de totale dosis kan worden verhoogd tot 4 g per dag, of 8 tabletten per dag. Als u denkt dat het effect van Tylenol te sterk of te zwak is, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
waarschuwing:
· Doseringen van meer dan 3 g paracetamol per dag nodig medisch advies,
· NOOIT MEER MEER DAN 4 gram per dag Paracetamol (rekening houdend met alle geneesmiddelen die paracetamol in hun formule).
· respect altijd een 4 uur interval althans tussen neemt.
Bij ernstige nierziekte (ernstige nierfunctiestoornis), moet de pal verdeeld 8 uur en de totale dagelijkse dosis bedraagt 6 tabletten (3 g).
bijzondere situaties
De maximale dagelijkse dosis bedraagt 60 mg / kg (zonder overschrijding 3 g) per dag in de volgende gevallen:
· Volwassenen onder 50 kg
· als u een leverziekte of ernstige nierziekte,
· als u regelmatig alcohol drinkt of het drinken van alcohol zijn gestopt voor kort,
· als u lijdt aan uitdroging,
· als je, bijvoorbeeld, chronische ondervoeding, als u vast, als je veel gewicht verloor onlangs, als je ouder bent dan 75, of als u ouder bent dan 65 en je hebt langdurige ziekten als u geïnfecteerd met het AIDS virus of chronische virale hepatitis, als u lijdt aan cystische fibrose (genetische en erfelijke ziekte gekenmerkt door een bijzonder ernstige respiratoire infecties), of wanneer u lijdt aan de ziekte Gilbert (erfelijke ziekten geassocieerd met een toename van bilirubine in het bloed).
IF bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.
De wijze van toediening
mondeling.
De tabletten worden doorgeslikt met een drank (bijvoorbeeld water, melk, vruchtensap).
Het nemen van een tablet of capsule tegen-indiceerd bij kinderen jonger dan 6 jaar omdat het kan slikken en stikken door. Gebruik een andere vorm.
Ook als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:
· de ontdekking van je kind
· maakte de drank,
· doe je kind niet op een warme plaats.
Frequentie van toediening
Regelmatige jacks om pijn te voorkomen of koorts komt terug: zie rubriek "Dosering".
Bij kinderen moet de pal gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur, ten minste 4 uur.
Bij volwassenen moet de vergrendeling worden gespreid ten minste 4 uur.
Bij een ernstige nieraandoening (ernstige nierinsufficiëntie), moet u ten minste 8 uur tussen elke take wachten.
Als u denkt dat het effect van Tylenol te sterk of te zwak is, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
Duur van de behandeling
Tenzij medisch advies, duur van de behandeling is beperkt:
· 5 dagen in het geval van pijn,
· in 3 dagen bij koorts
Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen, als ze erger worden, niet de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.
Als u meer van Tylenol 500mg dient u:
Neem contact op met uw arts of apotheker of medische noodgevallen.
Overdosering kan leverziekte (leverfalen), een gastro-intestinaal bloeden, een hersenziekte (encefalopathie), coma of zelfs de dood veroorzaken, vooral bij de meeste risicogroepen zoals jonge kinderen, ouderen en in bepaalde situaties (leverziekte, alcoholisme, chronische ondervoeding). In de eerste 24 uur, de belangrijkste symptomen van vergiftiging zijn misselijkheid, braken, verlies van eetlust, buikpijn, bleekheid.
Overdosering kan ook leiden: een stoornis van de alvleesklier (pancreatitis), een amylase (toename van amylase in het bloed), nierziekte (acuut nierfalen), en een bloedziekte waarbij de rode bloedcellen, witte bloedcellen en bloedplaatjes zijn alle verminderd aantal dat leidt:
· moeheid, kortademigheid en bleekheid;
· frequente infecties met koorts en ernstige rillingen, keelpijn of zweertjes in de mond;
· een neiging tot bloeden of presenteren spontane blauwe plekken, neusbloedingen.
Bent u vergeten Tylenol 500 mg tabletten:
Neem geen dubbele dosis om make-up de dosis die u gemist.
Als u stopt met Tylenol 500 mg tabletten:
Niet van toepassing.
4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?
· In zeldzame gevallen kan een allergische reactie optreden:
o knoppen en / of roodheid op de huid,
o netelroos;
o plotselinge zwelling van het gezicht en hals mogelijk moeilijk ademhalen (angio-oedeem)
o brute ongemak met een significante daling van de bloeddruk (anafylactische shock).
Als een allergie optreedt, moet u onmiddellijk stoppen met het innemen van dit medicijn en raadpleeg uw arts onmiddellijk. In de toekomst hoeft u nooit geneesmiddelen gebruikt die paracetamol nemen.
· Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties gemeld.
· witte bloedcellen (leukopenie, neutropenie), bloedplaatjes (trombocytopenie) kan zich manifesteren door bloeden uit de neus of tandvlees: uitzondering kan het geneesmiddel het aantal van bepaalde bloedcellen te verminderen. In dit geval, een arts raadplegen.
· Andere mogelijke bijwerkingen (de frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens): leverfunctiestoornissen, significante afname van bepaalde witte bloedcellen die ernstige infecties (agranulocytose), afbraak van rode bloedcellen kan veroorzaken (anemie hemolytische bij patiënten met glucose-6-fosfaat dehydrogenase deficiëntie, uitslag in rode vlekken afgerond met jeuk en een branderig gevoel verlaten gekleurde vlekken die kunnen worden weergegeven op dezelfde plaatsen in het geval van herstel van het geneesmiddel (fixatum), pijn gelokaliseerd in de borst die kan uitstralen naar de linker schouder en de kaak van allergische (Kounis syndroom), bemoeilijkte ademhaling (bronchospasme). in dit geval, een arts raadplegen.
Rapportage Side Effects
Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts, apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr
Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.
Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op de doos.
Geen speciale bewaarcondities.
Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.
6. INHOUD verpakking en overige informatie
Wat Tylenol bevat 500 mg tablet
· De werkzame stof is:
Paracetamol ................................................. .................................................. ........... 500,00 mg
· De andere bestanddelen zijn:
Povidon K30, voorverstijfseld zetmeel, talk, carboxymethylzetmeel, magnesiumstearaat.
Wat Tylenol 500mg en inhoud van de verpakking
Deze drug wordt geleverd in de vorm van tabletten.
Vak 8, 10, 12, 40 of 100.
Houder van de vergunning van marketing
Sanofi-Aventis FRANKRIJK
82 AVENUE RASPAIL
94250 GENTILLY
Exploitant van de vergunning op de markt
Sanofi-Aventis FRANKRIJK
94250 GENTILLY
SANOFI WINTHROP INDUSTRIE
56 ROAD CHOISY-AU-BAC
60205 COMPIEGNE
of
SANOFI WINTHROP INDUSTRIE
ZI NORTH EAST
EDWARD STREET BRANLY
14104 CEDEX Lisieux
namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte
Niet van toepassing.
De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:
{Maand jaar}
Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).
gezondheidsvoorlichting tips:
WAT TE DOEN ALS FEVER:
De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een temperatuurstijging boven 38 ° C kan worden beschouwd als een koorts, maar het is niet aan te raden om koorts te behandelen met medicijnen onder de 38,5 ° C
Dit geneesmiddel is alleen voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (ongeveer 8 jaar).
Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.
Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.
Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:
· als andere ongewone symptomen verschijnen
· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,
· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.
Raadpleeg uw arts onmiddellijk.
WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:
De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.
· als er geen verbetering na 5 dagen van de behandeling,
· als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,
· als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,
· als je 's nachts wakker.
Raadpleeg uw arts onmiddellijk.
Pijnstillende en koortswerende
paracetamol
. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon
Doliprane 2,4% suiker: orale suspensie (aardbeiensmaak); 100 ml fles met gegradueerde spuit lichaamsgewicht halve kilogram.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,29 euro (s).
Tylenol 100 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).
Tylenol 100 mg: breekbaar zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).
Tylenol 150 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).
Tylenol 150 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).
Tylenol 200 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).
Tylenol 200 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).
Tylenol 300 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).
Tylenol 300 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).
Tylenol 500 mg: breukstreep (wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Tylenol 500 mg: bruistablet (wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Tylenol 500 mg: capsule (geel en blauw); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Tylenol 500 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Doliprane 1000 mg volwassene: tablet; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Doliprane 1000 mg voor volwassenen: bruistablet deelbaar (sinaasappelsmaak); box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Doliprane 1000 mg volwassene: harde gelatinecapsule; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Doliprane 1000 mg voor volwassenen: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); vak 8 sachets.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).
Tylenol 1000mg volwassene: zetpil; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,36 euro (s).
Sanofi-Aventis Frankrijk laboratorium
| p grad 1 kg | p sachet | p aangenomen | |
| paracetamol | 15 mg | 100 mg | 100 mg |
| sorbitol | 71.25 mg | ||
| maltitol | + | ||
| suikers | 270 mg | ||
| natrium | 0,19 mg |
| p sachet | p aangenomen | p sachet | |
| paracetamol | 150 mg | 150 mg | 200 mg |
| suikers | 40054 mg | 540 mg | |
| natrium | 0,29 mg | 0,38 mg |
| p aangenomen | p sachet | p aangenomen | |
| paracetamol | 200 mg | 300 mg | 300 mg |
| suikers | 800 mg | ||
| natrium | 0,57 mg |
| p PC | p cp EFFERV | p caps | |
| paracetamol | 500 mg | 500 mg | 500 mg |
| natrium | 0,56 mg | 408 mg | |
| Gluten (tarwezetmeel) | + |
| p sachet | p PC | p cp EFFERV | |
| paracetamol | 500 mg | 1000 mg | 1000 mg |
| sucrose | 1,34 g | 408 mg | |
| natrium | 1,28 mg |
| p caps | p sachet | p aangenomen | |
| paracetamol | 1000 mg | 1000 mg | 1000 mg |
| sucrose | 2,68 g | ||
| natrium | 1,88 mg |
Gebruikelijke dosering: