Paracetamol BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG

Paracetamol BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG grotere afbeelding

3400932922277

Paracetamol BIOGARAN 500MG CAPSULES 16 capsules zijn een vignettering geneesmiddel geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.

meer details

5-7 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

1,90 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Paracetamol BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG

Paracetamol beschrijving BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG

BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule is een vignettering medicatie geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.

Met behulp van advies en advies over Paracetamol BIOGARAN 500MG CAPSULES 16

BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule is voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Voor kinderen 27-50 kg (ongeveer 8 tot 15 jaar). Voor het kind, is het noodzakelijk om de gedefinieerde doseringen respecteren volgens het gewicht van het kind en kies daarom een geschikte presentatie. Voor kinderen met een gewicht 27-40 kg (ongeveer 8 tot 13 ​​jaar), 1 capsule per dosis, indien nodig herhalen na 6 uur, niet 4 capsules per dag overschrijdt. Voor kinderen met een gewicht van 41 tot 50 kg (ongeveer 12 tot 15 jaar), 1 capsule per dosis, te herhalen indien nodig na 4 uur niet tot 6 capsules per dag te overschrijden. Voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg (vanaf 15 jaar), 1 tot 2 capsules per dosis, herhaald indien nodig na minimaal 4 uur. Oraal gebruik.

Paracetamol samenstelling BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG

Paracetamol 500 mg. Hulpstoffen: CARBOXYMETHYLCELLULOSE verknoopt natrium; Colloïdaal silica ANHYDROUS; Talk; Natriumlaurylsulfaat; BLUE octrooi; Erytrosine; GEEL QUINOLINE; TITAANDIOXIDE; GEL; QSP 1 capsule.

Wees voorzichtig met Paracetamol BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG

Allergie voor paracetamol of andere bestanddelen; leverfalen.

BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule is een geneesmiddel met paracetamol. Het is essentieel om overdosering te vermijden controle op de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen. Heeft de maximaal aanbevolen dosis niet overschrijden. BIOGARAN Paracetamol 500 mg is mogelijk tijdens de zwangerschap en lactatie bij normale gebruiksomstandigheden.

Paracetamol presentatie BIOGARAN 16 CAPSULES 500MG

Blister 16 capsules

VIDAL FAMILY

PARACETAMOL BIOGARAN

Pijnstillende en koortswerende

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

PARACETAMOL BIOGARAN 300 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 sachets.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,14 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 500 mg tabletten; box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 500 mg: bruistablet (citroensmaak); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 500 mg: harde gelatinecapsule; box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 500 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 sachets.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 1 g: tablet; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 1 g: bruistablet deelbaar (citroensmaak); box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

PARACETAMOL BIOGARAN 1000 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); vak 8 sachets.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

BIOGARAN laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p sachet p PC
paracetamol 300 mg 500 mg
sucrose 0,8 mg
aspartaam +

p cp EFFERV p caps p sachet
paracetamol 500 mg 500 mg 500 mg
natrium 317 mg
lactose +
sorbitol +
sucrose 1,34 mg
aspartaam +

p PC p cp EFFERV p sachet
paracetamol 1 g 1 g 1 g
natrium 331 mg
lactose +
sorbitol +
sucrose 2,68 mg
aspartaam +

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel is een pijnstillend en koortswerend die paracetamol bevat.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
Sachets en bruistabletten tot 1000 mg worden ook gebruikt bij de behandeling van pijn van artrose .
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
  • ernstige leverziekte,
  • fenylketonurie (300 mg sachet, zak en bruistablet 500 mg: de aanwezigheid van aspartaam).
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
De bruistabletten bevatten zout ( natrium ) in significante hoeveelheden.
De zakjes bevatten suiker ( sucrose ) in significante hoeveelheden.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden, met een 4-6 uur interval tussen 2 doses. Bij nierinsufficiëntie , moet het interval tussen 2 doses minimaal 8 uur.
De tabletten zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar. Sterker nog, ze kunnen de ademhaling belemmeren als het kind slecht doorgeslikt en de tablet gaat in de luchtpijp (verkeerde).
De tabletten en sachets tot 1000 mg voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg.
De bruistabletten opgelost in een glas water.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen: 500 mg of 1 g (1-2 tabletten of capsules of sachets of een 500 mg tablet of sachet 1000 mg), 1 tot 3 maal per dag. Neem niet meer dan 3 g paracetamol per dag zonder medisch advies.
    Ernstige pijn bij volwassenen en vooral in het osteoartritis , de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol viermaal per dag, alleen op doktersvoorschrift.
  • Kinderen boven 27 kg: 60 mg per kg per dag, of 15 mg per kg elke 6 uur of 10 mg per kg elke 4 uur. Voor meer informatie:
    • Kinderen van 16 tot 24 kg (ongeveer 4-9 jaar): 1 sachet tot 300 mg, herhaald na 6 uur 4 doses per dag niet te overschrijden;
    • Kinderen 25 tot 30 kg (ongeveer 9-11 jaar): 1 sachet tot 300 mg, herhaald na 4 uur zonder dan 6 doses per dag;
    • Kinderen 27-40 kg (ongeveer 8-13): 1 tablet of capsule of sachet 1 1 tot 500 mg, herhaald na 6 uur niet meer dan 4 maal per dag;
    • Kinderen 41-50 kg (ongeveer 12-15): 1 tablet of capsule of sachet 1 1 tot 500 mg, herhaald na 4 uur niet meer dan 6 maal per dag.
De maximale dagelijkse dosis paracetamol 80 mg per kg bij kinderen jonger dan 37 kg, en 3 g per dag bij kinderen ouder dan 38 kg, die in 4 minuten.
TIPS (samenvatting)
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Overvloedig zweten typerend zijn voor de daling van de temperatuur bij de behandeling van hoge koorts. Dit is normaal.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Uitzonderlijk: allergische reactie huid.
Bruistabletten 500 mg:
Zoals alle geneesmiddelen en snoep met niet-absorbeerbare suikers (sorbitol, maltitol, ...), de mogelijkheid van diarree in het geval van belangrijke bijdrage.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


osteoartritis
Slijtage van het kraakbeen, die verantwoordelijk is voor pijn in de gewrichten en bewegingsbeperking.


diarree
Medical strikt diarree is "emissies te vaak en te overvloedige ontlasting." In feite, gezond verstand diarree behandelt het begrip frequente losse stoelgang. Gewoonlijk de ontlasting pastavormig, maar de uitstoot van vloeibare stoelgang of nauwelijks gevormd zonder pijn of geassocieerde specifieke stoornis is niet pathologisch. Men kan spreken van diarree als vloeibare stoelgang worden herhaald in de dag, en de behoeften zijn dringend of pijnlijk.
Veel medicijnen kunnen darmtransit versnellen en maken ze meer vloeibare ontlasting zonder deze bijwerking is echt zorgwekkend.
Antibiotica kan de darmflora, van essentieel belang voor de spijsvertering te veranderen, en diarree veroorzaken min of meer vervelend, maar goedaardig. Het effect verschijnt onmiddellijk of na een paar dagen van de behandeling. Een vorm van ernstige en ongewone diarree, pseudomembraneuze colitis, kan worden gezien na behandeling met antibiotica; Deze voorwaarde resulteert in de emissie van slijm en valse membranen (die lijkt huidplooien) gepaard gaat met buikpijn; constipatie kan de initiële diarree te vervangen. Pseudomembraneuze colitis kan een aantal dagen plaatsvinden na stopzetting van de behandeling met antibiotica en vereist dringend medische hulp.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


fenylketonurie
erfelijke ziekte gekenmerkt door de afwezigheid van een enzym en die leidt tot de accumulatie in het bloed van een toxisch product. Zijn systematische screening is bij de geboorte. De behandeling is gebaseerd op een specifiek dieet tijdens de kinderschoenen.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


sucrose
Sucrose is de stof die de suiker voedsel en industriële suiker die wordt gevonden in koekjes, cake, snoep en frisdranken (een fles van een liter en een half soda samenstelt bevat het equivalent van dertig suikerklontjes). Sommige mensen zijn intolerant tot fructose uit de vertering van sucrose en dus last van een opgeblazen gevoel en diarree. Sommige medicijnen bevatten sucrose als hulpstof (zonder component therapeutische activiteit).


zout
chemische substantie, de bekendste natriumchloride of keukenzout. Het zout dieet geen natrium bevat; Het wordt meestal vervangen door kalium.


natrium
anorganische substantie die zouten kan vormen, in het bijzonder chloor (natriumchloride of keukenzout).


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 14/03/2017

Naam geneesmiddel

PARACETAMOL BIOGARAN 500 mg capsule

paracetamol

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in dit bericht of uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als je het gevoel erger.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat BIOGARAN Paracetamol 500 mg harde capsules en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Paracetamol BIOGARAN 500 mg harde?

3. Hoe Paracetamol BIOGARAN 500 te vragen mg harde?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. Hoe bewaart u Paracetamol BIOGARAN 500 mg harde?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT BIOGARAN Paracetamol 500 mg harde EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische - ATC-code: N02BE01

Dit geneesmiddel bevat paracetamol.

Het is geïndiceerd voor pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.

Deze presentatie voor volwassenen en kinderen van 27 kg (ongeveer vanaf 8 jaar); lezen onder "Dosering".

Voor kinderen die minder wegen dan 27 kg zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

2. WAT U duren voordat BIOGARAN Paracetamol 500 mg harde?

Nooit BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule:

· als u allergisch (overgevoelig) bent voor paracetamol of één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· Ernstige leverziekte.

BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk voordat Paracetamol BIOGARAN 500 mg capsule.

Als overdosering of overgenomen door fout van een te hoge dosis, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten. Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden (zie rubriek "Dosering).

PRECA u job ties

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen s of koorts meer dan 3 dagen, of in geval van onvoldoende werkzaamheid of het optreden van enig ander teken, niet om de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

· Voordat de behandeling met dit geneesmiddel contact op dat je geen andere geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· Vertel uw arts als lever- of nierziekte, of alcoholmisbruik.

· Vertel uw arts als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol nemen.

· Als voedingsproblemen (ondervoeding) of uitdroging, moet BIOGARAN Paracetamol 500 mg harde capsules met voorzichtigheid worden gebruikt.

BIJ TWIJFEL niet om te vragen uw arts of apotheker.

kinderen

Nemen tablet en capsule tegen-indiceerd bij kinderen jonger dan 6 jaar omdat het kan slikken en stikken door.

Andere geneesmiddelen en Paracetamol BIOGARAN 500 mg harde capsules

Vermelden dat u of uw kind dit geneesmiddel als uw arts een dosis van urinezuur in het bloed voorschrijft.

Vertel uw arts of apotheker als u of uw kind nemen, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule met voedsel en drinken

Niet van toepassing.

Zwangerschap en borstvoeding

Paracetamol, onder normale gebruiksomstandigheden, kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en tijdens de borstvoeding.

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

sport

Niet van toepassing.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Niet van toepassing.

PARACETAMOL BIOGARAN 500 mg capsule

Niet van toepassing.

3. HOE WORDT BIOGARAN Paracetamol 500 mg harde?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Neem contact op met uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk in twijfel.

dosering

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (ongeveer vanaf 8 jaar).

De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind; leeftijden zijn ter informatie vermeld.

Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.

Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.

De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol is ongeveer 60 mg / kg per dag, verdeeld over 4 of 6 genomen, of ongeveer 15 mg / kg elke 6 uur of 10 mg / kg om de vier uur.

Voor kinderen met een gewicht 27-40 kg (circa 8-13 jaar), de dosering 1 capsule per dosis, eventueel herhalen na 6 uur, niet meer dan 4 capsules per dag.

Voor kinderen met een gewicht van 41 tot 50 kg (ongeveer 12 tot 15 jaar), de dosering 1 capsule per dosis, eventueel herhalen na 4 uur, niet tot 6 capsules per dag overschrijdt.

Voor volwassenen en kinderen van meer dan 50 kg (15 jaar);

De gebruikelijke dosering is 1 of 2 capsules 500 mg per dosis (afhankelijk van de intensiteit van pijn), eventueel herhaald na minimaal 4 uur.

Het is meestal niet nodig om 3 g paracetamol per dag of 6 capsules per dag overschrijden. Echter, als er meer ernstige pijn, en het advies van uw arts, de totale dosis kan worden verhoogd tot 4 g per dag, of 8 capsules per dag.

echter:

· hogere doseringen tot 3 g paracetamol per dag nodig medisch advies,

· NOOIT MEER MEER DAN 4 PARACETAMOL gram per dag (rekening houdend met alle geneesmiddelen die paracetamol in hun formule).

respect altijd een 4 uur interval althans tussen neemt.

In ernstige nierziekte (ernstige nierfunctiestoornis), moet de vergrendeling worden gespreid ten minste 8 uur, en de totale dagelijkse dosis bedraagt 6 capsules (3 g).

De maximale dagelijkse dosis bedraagt 60 mg / kg (zonder overschrijding 3 g) per dag in de volgende gevallen:

· Volwassenen onder 50 kg

· Ernstige leverziekte

· chronisch alcoholisme

· chronische ondervoeding

· uitdroging

Als u denkt dat het effect van dit geneesmiddel te sterk of te zwak is, overleg dan met uw arts of apotheker.

IF bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.

De wijze van toediening

Oraal.

De capsules dienen met een drankje zijn (bijvoorbeeld, water, melk, vruchtensap).

Nemen tablet en capsule tegen-indiceerd bij kinderen jonger dan 6 omdat het kan slikken en stikken door. Gebruik een andere vorm.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met oscillaties van pijn of koorts te voorkomen.

Bij kinderen moeten zij gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur, ten minste 4 uur.

Bij volwassenen, moeten ze worden gescheiden minimaal 4 uur.

Bij een ernstige nieraandoening (ernstige nierinsufficiëntie), zal de vangst in 8-uur minimum.

Duur van de behandeling

De duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen als de pijn

· in 3 dagen bij koorts

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen of als ze verergeren, geen behandeling voort te zetten zonder uw arts te raadplegen (zie "voorzorgsmaatregelen").

Als je meer van Paracetamol BIOGARAN 500 mg harde die u moet nemen:

In geval van overdosering of accidentele vergiftiging, te voorkomen noodgevallen arts.

Als je mist BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule:

Neem geen dubbele dosis om make-up de dosis die u gemist.

Als u stopt met Paracetamol BIOGARAN 500 mg capsule:

Niet van toepassing.

Als u vragen over het gebruik van dit geneesmiddel, vraag dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

· In zeldzame gevallen is het mogelijk dat huiduitslag of roodheid van de huid of allergische reactie die kan leiden tot plotselinge zwelling van het gezicht en nek of ongemak met brute bloeddrukdaling optreden. U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· Uitzondering biologische veranderingen die een bloedtest controle waargenomen: abnormaal lage niveaus van bepaalde witte bloedcellen of bepaalde bloedcellen als bloedplaatjes die kunnen leiden tot neusbloedingen of gom. In dit geval, een arts raadplegen.

· Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties gemeld.

NIET om te vragen uw arts of apotheker

Rapportage Side Effects

Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. Hoe bewaart u BIOGARAN Paracetamol 500 mg harde?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op de doos. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Bewaard bij een temperatuur van maximaal 30 ° C.

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Dat bevat BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule

· De werkzame stof is:

Paracetamol ................................................. .................................................. ................ 500 mg

per capsule.

· De andere bestanddelen zijn:

Carboxymethylcellulose verknoopt natrium, watervrij colloïdaal silica, talk, natriumlaurylsulfaat.

Samenstelling van de capsulewand: Patentblauw, erythrosine, chinoline geel, titaandioxide, gelatine.

Wat BIOGARAN Paracetamol 500 mg capsule en de inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel in capsulevorm.

Box 16 capsules.

Fles van 16 capsules.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Houder van de vergunning van marketing

BIOGARAN

15 BOULEVARD CHARLES DE GAULLE

92700 DUIVEN

Exploitant van de vergunning op de markt

BIOGARAN

15 BOULEVARD CHARLES DE GAULLE

92700 DUIVEN

fabrikant

Laboratoires BTT

ZI DE Krafft

67150 ERSTEIN

OR

Opodex LABORATORIES INDUSTRY

VILLENEUVE FACTORY 2

34-46 AVENUE oude manier van SAINT DENIS

BP 32

92391 Villeneuve-la-Garenne CEDEX

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

[Vervolgens Nationaal te implementeren]

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Advies / GEZONDHEIDSEDUCATIE

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36 ° C en 37 ° C. Een temperatuurstijging boven 38 ° C mogelijk koorts.

Dit geneesmiddel is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar).

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· als andere ongewone symptomen verschijnen

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.

Raadpleeg uw arts.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

· Als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· Als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· Als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts.

Paracetamol Online Apotheek: Bestel uw paracetamol apotheek in uw online bio.


Paracetamol is een werkzame stof van een aantal geneesmiddelen in de klas van antipyretische analgetica niet salicylaten. Deze stof wordt aangeduid tegen koorts en pijn van de gemiddelde intensiteit hoog. Ontdek de generieke Paracetamol en in verband met andere moleculen op Zorg en Nature.

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren