NUREFLEX 200mg tabletten 30

NUREFLEX 200mg tabletten 30 grotere afbeelding

3400933986124

Reckitt - Nurofen - Pharmacie Reckitt - Nurofen - Pharmacie

Nureflex 200 mg tablet is een medicijn dat een anti-inflammatoire geneesmiddelen: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij de behandeling van acute koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, kiespijn, pijn en pijnlijke menstruatie

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: PILULIER Pilbox TEMPO, Pilbox MAXI DISTRIB WEKELIJKSE

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

2,46 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving

Nureflex 200 mg tablet is een medicijn dat een anti-inflammatoire geneesmiddelen: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij de behandeling van acute koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, kiespijn, pijn en pijnlijke menstruatie

Gereserveerd   volwassenen en kinderen vanaf 20 kg (ongeveer 6 jaar)


Samenstelling:

  • Ibuprofen 200 mg voor een tablet
  • Hulpstoffen: saccharose, stearinezuur, natriumcroscarmellose, natriumlaurylsulfaat, natriumcitraat, colloïdaal watervrij siliciumdioxide, Arabische gom nebulisate, talk, natriumcarmellose, sucrose, macrogol 6000, titaniumdioxide, schellak, zwart ijzeroxide (E172 ), propyleenglycol (E1520).
    Hulpstoffen met bekend effect: sucrose, propyleenglycol


Dosering:

  • Kinderen 20 tot 30 kg (ongeveer 6 tot 11)   1 tablet herhalen indien nodig na 6 uur. Maximaal 3 tabletten per dag
  • Volwassenen en kinderen ouder dan 30 kg   : 1 tot 2 tabletten herhaald eventueel na 6 uur. Maximaal 6 tabletten per dag

Om bij voorkeur de maaltijd worden ingenomen.

Cons-indicaties:

  • Allergieën, zwangerschap, een voorgeschiedenis van ulcus problemen, bloeding, lupus, een ernstige nierziekte, hart, anticoagulantia

Mondeling

Lees aandachtig de bijsluiter.

Verpakking:   Doos met 30 tabletten.

Waarschuwingen over drugs

Let op, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

LET OP

ANSM - Updated: 22/06/2017

Naam geneesmiddel

NUREFLEX 200 mg, dragee

ibuprofen

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel. Het bevat belangrijke informatie voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt, of als u nog erger na het gevoel:

- 3 dagen bij kinderen en adolescenten

- 3 dagen bij koorts en daarna 5 dagen in het geval van pijn bij volwassenen.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat NUREFLEX 200mg, tablet en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u NUREFLEX 200mg tablet?

3. Hoe NUREFLEX 200mg nemen tablet?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart NUREFLEX 200mg tablet?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT NUREFLEX 200 mg tablet en waarvoor wordt het gebruikt?

ANALGETISCHE EN ANDERE ANTIPYRETICA - ATC-code: M0AE01 / N02B

Dit geneesmiddel is een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar) in de kortdurende behandeling van koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, kiespijn, pijnen en pijnlijke menstruatie.

2. Wat zijn de duren voordat u NUREFLEX 200 mg omhulde tablet?

Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.

Dit geneesmiddel bevat natrium. Dit geneesmiddel bevat 1,1 mmol (of 25,3 mg) natrium twee tabletten NUREFLEX. patiënten in aanmerking moet worden genomen met een zoutarm dieet.

Nooit NUREFLEX 200mg tablet

· als u allergisch voor het werkzame bestanddeel of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· meer dan 5 maanden oud zwangerschap (24 weken zwangerschap)

· voorgeschiedenis van allergie of astma veroorzaakt door het gebruik van dit geneesmiddel of een verwante drug, met inbegrip van andere niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen, acetylsalicylzuur (aspirine), rhinitis, zwelling of urticaria,

· geschiedenis van allergie voor andere componenten van de tablet,

· gastrointestinale bloeden of zweren van verstreken behandelen met NSAIDs,

· zweer of bloeden maag of darmen veranderen of terugkerende

· gastrointestinale bloeden, hersenbloeding of andere bloeden lopende,

· ernstige leverziekte,

· ernstige nierziekte,

· een ernstige hartziekte,

· systemische lupus erythematosus,

· Kinderen jonger dan 6 jaar, omdat het kan slikken en stikken door.

BIJ TWIJFEL, is het essentieel om uw arts of

Apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u NUREFLEX 200 mg, omhulde tablet.

Een hoge dosis hoger dan 1200 mg / dag, het geneesmiddel ontstekingsremmende eigenschappen en kunnen sommige ernstige ongemakken die waargenomen met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen.

De anti-inflammatoire geneesmiddelen / pijnstillers zoals ibuprofen gepaard kan gaan met een licht verhoogd risico op een hartaanval of beroerte, vooral bij gebruik bij hoge doses. Niet meer dan de dosis of de aanbevolen behandeling periode.

Bespreek uw behandeling met uw arts of apotheker voordat u NUREFLEX 200 mg tablet als u:

- hartproblemen waaronder hartfalen, angina pectoris (pijn op de borst) of een hartaanval heeft gehad, bypassoperatie, perifeer arterieel vaatlijden (een slechte bloedcirculatie in de benen of voeten als gevolg van vernauwde slagaders of geblokkeerd) of enige vorm van een beroerte (waaronder "mini-beroerte" of transient ischemic attack (TIA))

- een hoge bloeddruk, diabetes, hoge cholesterol, familiegeschiedenis van hart-en vaatziekten of een beroerte, of als u rookt.

Er bestaat een risico op nierfalen in uitgedroogd kinderen en adolescenten.

Als je een vrouw bent, kan NUREFLEX 200 mg tablet uw invloed op de vruchtbaarheid. Het gebruik ervan wordt niet aanbevolen bij vrouwen die zwanger willen worden. Bij vrouwen die moeite hebben om zich voort te planten of bij wie testen op de voorplanting zijn aan de gang, neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u NUREFLEX 200 mg omhulde tablet.

De ouderen lopen een groter risico op bijwerkingen, in het bijzonder gastrointestinale bloeden, zweren en perforaties. Nier-, lever- en hartfunctie moeten nauwgezet worden gecontroleerd. De dosering moet zo laag mogelijk zijn kort mogelijk zijn om de symptomen onder controle.

Het gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen bij patiënten met fructose-intolerantie, malabsorptie van glucose en galactose of sucrase / isomaltase (zeldzame erfelijke ziekte).

VOORDAT gebruik van deze drug, raadpleeg uw arts als:

· van de geschiedenis van astma geassocieerd met chronische rhinitis, chronische sinusitis of neuspoliepen. De toediening van deze specialiteit kan een astma-aanval veroorzaken, vooral bij bepaalde patiënten die allergisch zijn voor acetylsalicylzuur (aspirine) of niet-steroïde anti-inflammatoir ( beklede tablet zie "Neem niet NUREFLEX 200 mg volgende gevallen " ),

· stollingsstoornissen, antistollingstherapie outlet. Dit medicijn kan leiden tot ernstige gastro-intestinale gebeurtenissen,

· spijsvertering geschiedenis (hiatus hernia, gastro-intestinale bloeden, maagzweer of twaalfvingerige oud)

· hart-en vaatziekten, lever of de nieren,

· waterpokken. Dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen als gevolg van buitengewone ernstige infecties van de huid,

· gelijktijdige behandeling met andere geneesmiddelen die het risico op een maagzweer of een bloeding, bijvoorbeeld orale steroïden, antidepressiva verhogen (SSRI-type degenen, dat wil selectieve remmers van serotonine heropname te zeggen) drugs het voorkomen van bloedstolsels zoals aspirine of anticoagulantia, zoals warfarine. Als u in een van deze gevallen, raadpleeg dan uw arts voordat u NUREFLEX 200 mg omhulde tablet ( zie "Inname of gebruik van andere geneesmiddelen" )

· gelijktijdige behandeling met methotrexaat bij doses hoger dan 20 mg per week of met pemetrexed ( zie rubriek "Inname of gebruik van andere geneesmiddelen" ).

Tijdens de behandeling IF:

· van problemen met het gezichtsvermogen, uw arts,

· maagdarmbloeding (verwerping van het bloed via de mond of in de ontlasting, ontlasting zwarte vlekken), STOP de behandeling en CONTACT ONMIDDELLIJK EEN ARTS OF medische noodhulpdienst,

· verschijningen van cutane of mucosale symptomen die lijken op brandwonden (roodheid met bubbels of blaren, zweren), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische noodhulpdienst,

· suggestieve tekenen van allergie voor het geneesmiddel, met inbegrip van een astma-aanval of plotselinge zwelling van het gezicht en de hals ( zie rubriek "Mogelijke bijwerkingen" ), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische deskundigheid NOOD.

Dit product bevat een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen.

Moet niet langs deze drug andere drugs met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (inclusief selectieve cyclooxygenase 2) en / of acetylsalicylzuur (aspirine) nemen. Lees de instructies zorgvuldig door andere medicijnen die u gebruikt om de afwezigheid van niet-steroïdale anti-inflammatoire en / of acetylsalicylzuur (aspirine) te waarborgen.

Andere medicijnen en NUREFLEX 200 mg tablet

Vertel uw arts of apotheker als u of kort geleden of misschien andere geneesmiddelen nemen.

informeren altijd uw arts, tandarts of apotheker als u de volgende geneesmiddelen naast NUREFLEX 200 mg omhulde tablet:

· Aspirine (acetylsalicylzuur) of andere niet-steroïde anti-inflammatoire

· corticosteroïden

· lithium

· methotrexaat

· remmers van ACE-remmers, diuretica, bètablokkers en angiotensine II-antagonisten

· bepaalde antidepressiva (selectieve remmers van serotonine heropname)

· pemetrexed

· cyclosporine, tacrolimus

· andere niet-steroïde ontstekingsremmende ainti (NSAIDs), met inbegrip van selectieve remmers van cyclooxygenase-2

· Medicijnen gebruikt voor de behandeling van pijn en ontsteking (bv) acetylsalicylzuur tenzij lagere doses door de arts werden aanbevolen

NUREFLEX 200 mg beklede tabletten kunnen beïnvloeden of beïnvloed worden door bepaalde andere medicijnen. Bijvoorbeeld:

anticoagulant geneesmiddelen (dat wil zeggen, dat het bloed verdunnen / voorkomen dat zich bloedstolsels zoals aspirine / acetylsalicylzuur, warfarine, ticlopidine)

geneesmiddelen die hoge bloeddruk (ACE-remmers zoals captopril, bètablokkers zoals atenolol, antagonisten van de angiotensine II receptor zoals losartan)

Enkele andere geneesmiddelen kunnen voorkomen of beïnvloed worden door behandeling met 200 mg NUREFLEX tablet ook. Je moet dus altijd uw arts of apotheker te raadplegen alvorens gebruik NUREFLEX 200 mg tablet gelijktijdig met andere geneesmiddelen.

· Glicosides hart zoals digoxine, die drugs gebruikt in tal van hart-en vaatziekten zijn, omdat hun effecten kunnen worden verhoogd.

· Mifepriston (een geneesmiddel dat gebruikt wordt voor de beëindiging van de zwangerschap). NUREFLEX mag niet gebruikt worden binnen 8-12 dagen na mifepriston omdat het effect van mifepriston kan worden verminderd.

· Zidovudine (een geneesmiddel voor de behandeling van AIDS), omdat met het gebruik van NUREFLEX, is er een verhoogd risico op hemartrose en hematoom bij hemofiliepatiënten met HIV.

NUREFLEX 200 mg tablet met voedsel en dranken en alcohol

Niet van toepassing.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

zwangerschap

Tijdens het eerste trimester (12 weken zwangerschap is 12 weken na de 1e dag van je laatste menstruatie), uw arts kan, indien nodig, om het voorschrijven van geneesmiddelen.

2,5-5 maanden oud zwangerschap (12 tot 24 weken zwangerschap), zal het geneesmiddel alleen worden gebruikt op advies van uw arts en het nemen van korte. Langdurig gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen.

Beyond leeftijd van 5 maanden zwangerschap (na 24 weken zwangerschap), moet u IN GEEN GEVAL gebruik van dit geneesmiddel, omdat het invloed op je kind kan ernstige gevolgen hebben, zoals hart-plan nier-, zelfs met een enkele dosis.

Als u dit geneesmiddel heeft ingenomen tijdens de zwangerschap meer dan vijf maanden oud waren, neem dan contact op met uw verloskundige gynaecoloog, zodat passende controle u worden voorgesteld.

feeding

Deze medicatie overgaat in de moedermelk. Als voorzorgsmaatregel, moet u voorkomen dat het gebruik ervan tijdens de borstvoeding.

vrouwelijke vruchtbaarheid

NUREFLEX 200 mg behoort tot de klasse van geneesmiddelen die de vrouwelijke vruchtbaarheid kan verminderen. Echter, dit effect is reversibel na het staken van de behandeling. Vermijd het nemen van deze medicatie als u probeert zwanger te raken.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

In zeldzame gevallen, gebruik van dit medicijn kan duizeligheid en visuele stoornissen veroorzaken.

NUREFLEX 200 mg tablet bevat sucrose.

3. HOE NUREFLEX 200 mg tablet?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts of apotheker als u niet zeker bent.

dosering

Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 20 KG (ongeveer 6 jaar).

Pijnlijke en / of febriele ziekten

Bij kinderen is de gebruikelijke dosering 20 tot 30 mg / kg / dag in 3 afzonderlijke doses per dag (30 mg / kg / dag niet te overschrijden).

Bij kinderen van 20 tot 30 kg (ongeveer 6 tot 11 jaar): 1 tablet (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 3 tabletten per dag (600 mg).

Bij volwassenen en kinderen boven 30 kg (ongeveer 11-12 jaar): 1-2 tabletten (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 6 tabletten per dag (1200 mg).

Ouderen hebben een verhoogd risico op bijwerkingen, gebruik de laagst mogelijke dosis voor de kortst nodig is om de symptomen onder controle.

Niet meer dan de aanbevolen dosis of duur van de behandeling (3 dagen voor koorts, 5 dagen voor pijn).

De maximale dosering is 6 tabletten per dag (1200 mg).

De wijze van toediening

Oraal.

Slik de tablet zonder kauwen, met een groot glas water, bij voorkeur tijdens de maaltijd.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met pieken van koorts of pijn te vermijden. Zij moeten worden gespreid ten minste 6 uur.

Duur van de behandeling

Het gebruik is beperkt tot:

· 3 dagen bij koorts,

· 5 dagen in het geval van de pijn

Bij kinderen en adolescenten

Als de behandeling is om te worden gevolgd voor meer dan 3 dagen of als de symptomen verergeren, is het raadzaam om de patiënt een arts te raadplegen.

bij volwassenen

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen of als ze verergeren of bij het optreden van een andere aandoening, raadpleeg dan uw arts.

Als u denkt dat het effect van NUREFLEX 200 mg tablet te sterk of te zwak: Neem contact op met uw arts of apotheker.

Als u meer NUREFLEX 200 mg tablet hebt genomen dient u:

In geval van accidentele overdosis of vergiftiging, STOP DE BEHANDELING VAN EN ONMIDDELLIJK een arts raadplegen.

De volgende verschijnselen kunnen optreden: misselijkheid, braken, buikpijn, en zelden diarree. Tinnitus, hoofdpijn en gastrointestinale bloeden mogelijk. In gevallen van meer ernstige vergiftiging kan duizeligheid, slaperigheid, zelden opwinding, desoriëntatie, stuiptrekkingen en bewusteloosheid optreden. Hyperkaliëmie, metabole acidose en bloeden kan optreden bij ernstige vergiftiging. Acuut nierfalen, leverbeschadiging, hypotensie, ademhalingsdepressie, cyanose komen zelden voor. Verergering van astma bij astmapatiënten is mogelijk.

Als je mist NUREFLEX 200 mg omhulde tablet:

Neem geen dubbele dosis om deel uitmaken van de enkelvoudige dosis die u gemist.

Als u vragen over het gebruik van dit geneesmiddel, vraag dan uw arts of apotheker.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

De volgende lijst van bijwerkingen kan optreden als u behandeld wordt met de korte termijn ibuprofen. Voor de lange termijn behandeling, of als uw arts een hogere dosis, de voordelen bijwerkingen kunnen optreden zoals die hieronder beschreven.

Om de bijwerkingen te evalueren, is gebaseerd op de volgende frequenties:

· Zeer vaak: bij meer dan 1 op de 10

· Vaak: bij 1 tot 10 op de 100 gebruikers

· Soms: bij 1 tot 10 op de 1000 gebruikers

· Zelden: bij 1 tot 10 op de 10.000 gebruikers

· Zeer zelden: bij minder dan 1 op de 10.000 gebruikers

· Niet bekend: frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens

In het geval van het optreden van één van de volgende bijwerkingen, of in geval van verergering van een van hen of als u effecten niet hier worden vermeld, wordt u verzocht uw arts,

bloedziekten

Zeer zelden: Problemen in de aanmaak van bloedcellen, de eerste tekenen zijn: koorts, keelpijn, oppervlakkige mondzweren, griepachtige symptomen, extreme vermoeidheid, nasale bloeden en de huid. In deze gevallen moet u onmiddellijk stoppen met de behandeling en raadpleeg een arts. Vermijd zelfmedicatie van pijnstillers of drugs om koorts te verlagen (antipyretica).

Problemen met het immuunsysteem

Soms: Allergische reacties en jeukende netelroos en astma-aanvallen. U moet stoppen met het innemen NUREFLEX en uw arts onmiddellijk op de hoogte.

Zeer zelden: ernstige allergische reacties, kunnen de symptomen zijn: Zwelling van het gezicht, tong en keel, kortademigheid, snelle hartslag, lage bloeddruk, een grote schok. Als een van deze symptomen optreedt, wat kan gebeuren, zelfs bij het eerste gebruik, is de onmiddellijke hulp van een arts nodig.

Aandoeningen van het zenuwstelsel

Soms: hoofdpijn

Zeer zelden: aseptische meningitis

Niet bekend: duizeligheid

oogaandoeningen

Niet bekend: Visuele stoornissen

hartaandoeningen

Niet bekend: hartfalen, oedeem,

vaataandoeningen

Niet bekend: Hypertensie

Spijsvertering en darmproblemen

Soms: buikpijn, misselijkheid en dyspepsie

Zelden: diarree, winderigheid, constipatie en braken

Zeer zelden: maagzweer, perforatie, gastro-intestinale bloeden, zwarte teerachtige ontlasting, bloed braken of donkere deeltjes, zoals gemalen koffie, s tomatite ulceratieve gastritis.

Niet bekend: verergering van colitis en de ziekte van Crohn

leverstoornissen

Zeer zelden: leverschade (de eerste tekenen kan een verkleuring van de huid)

Niet bekend: hepatitis, verhoogde transaminasen.

huidaandoeningen

Soms: huiduitslag verschillende

Zeer zelden: ernstige vormen van huidreacties zoals bulleuze reactie waaronder Stevens-Johnson syndroom, erythema multiforme en toxische epidermale necrolyse syndroom.

Niet bekend: infectieuze complicaties van de huid en zacht weefsel tijdens waterpokken

Nieraandoeningen:

Zeer zelden: Nierfunctiestoornis, papilnecrose specifiek op de lange termijn verloop van de behandeling geassocieerd met een verhoogde bloed ureum en oedeem.

Rapportage Side Effects

Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. Hoe bewaart NUREFLEX 200 mg tablet?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum op de verpakking. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Geen speciale opslag

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Wat NUREFLEX bevat 200 mg tablet

De werkzame stof is:

Ibuprofen ................................................. .................................................. ............................ 200,00 mg

Een bekleed tablet.

De andere bestanddelen zijn:

Stearinezuur, natriumcroscarmellose, natriumlaurylsulfaat, natriumcitraat, colloïdaal watervrij siliciumdioxide, Arabische gom nebulisate, talk, natriumcarmellose, sucrose, macrogol 6000, titaniumdioxide, zwarte drukinkt: schellak, zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol (E1520).

Wat NUREFLEX 200 mg, beklede tablet en inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van gecoate tabletten.

Box 10, 20 of 30.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Houder van de vergunning van marketing

Reckitt Benckiser HEALTHCARE FRANKRIJK

38 rue VICTOR BASCH

CS 11018

91305 MASSY CEDEX

Exploitant van de vergunning op de markt

Reckitt Benckiser HEALTHCARE FRANKRIJK

38 rue VICTOR BASCH

CS 11018

91305 MASSY CEDEX

fabrikant

Reckitt Benckiser HEALTHCARE INTERNATIONAL LIMITED

NOTTINGHAM SITE

THANE ROAD, NOTTINGHAM

NOTTINGHAMSHIRE NG 90 2 DB

VERENIGD KONINKRIJK

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

[Vervolgens nationaal te implementeren]

<{MM / YYYY}> <{maand JJJJ}.>

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Raad van gezondheidsvoorlichting

"WAT TE DOEN ALS FEVER":

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een stijging van meer dan 0,8 ° C wordt beschouwd als koorts.

Bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar): als de symptomen veroorzaakt zijn hinderlijk, kunt u een geneesmiddel dat ibuprofen bevat in overeenstemming met de aangegeven doses.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· Als er andere verschijnselen optreden (zoals een huiduitslag)

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

"WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN":

· Bij het ontbreken van verbetering na 5 dagen van de behandeling,

· Als de pijn regelmatig terugkeert,

· Als het gaat gepaard met koorts,

· Als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 22/06/2017

Naam geneesmiddel

NUREFLEX 200 mg, dragee

ibuprofen

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel. Het bevat belangrijke informatie voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt, of als u nog erger na het gevoel:

- 3 dagen bij kinderen en adolescenten

- 3 dagen bij koorts en daarna 5 dagen in het geval van pijn bij volwassenen.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat NUREFLEX 200mg, tablet en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u NUREFLEX 200mg tablet?

3. Hoe NUREFLEX 200mg nemen tablet?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart NUREFLEX 200mg tablet?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT NUREFLEX 200 mg tablet en waarvoor wordt het gebruikt?

ANALGETISCHE EN ANDERE ANTIPYRETICA - ATC-code: M0AE01 / N02B

Dit geneesmiddel is een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar) in de kortdurende behandeling van koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, kiespijn, pijnen en pijnlijke menstruatie.

2. Wat zijn de duren voordat u NUREFLEX 200 mg omhulde tablet?

Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.

Dit geneesmiddel bevat natrium. Dit geneesmiddel bevat 1,1 mmol (of 25,3 mg) natrium twee tabletten NUREFLEX. patiënten in aanmerking moet worden genomen met een zoutarm dieet.

Nooit NUREFLEX 200mg tablet

· als u allergisch voor het werkzame bestanddeel of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· meer dan 5 maanden oud zwangerschap (24 weken zwangerschap)

· voorgeschiedenis van allergie of astma veroorzaakt door het gebruik van dit geneesmiddel of een verwante drug, met inbegrip van andere niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen, acetylsalicylzuur (aspirine), rhinitis, zwelling of urticaria,

· geschiedenis van allergie voor andere componenten van de tablet,

· gastrointestinale bloeden of zweren van verstreken behandelen met NSAIDs,

· zweer of bloeden maag of darmen veranderen of terugkerende

· gastrointestinale bloeden, hersenbloeding of andere bloeden lopende,

· ernstige leverziekte,

· ernstige nierziekte,

· een ernstige hartziekte,

· systemische lupus erythematosus,

· Kinderen jonger dan 6 jaar, omdat het kan slikken en stikken door.

BIJ TWIJFEL, is het essentieel om uw arts of

Apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u NUREFLEX 200 mg, omhulde tablet.

Een hoge dosis hoger dan 1200 mg / dag, het geneesmiddel ontstekingsremmende eigenschappen en kunnen sommige ernstige ongemakken die waargenomen met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen.

De anti-inflammatoire geneesmiddelen / pijnstillers zoals ibuprofen gepaard kan gaan met een licht verhoogd risico op een hartaanval of beroerte, vooral bij gebruik bij hoge doses. Niet meer dan de dosis of de aanbevolen behandeling periode.

Bespreek uw behandeling met uw arts of apotheker voordat u NUREFLEX 200 mg tablet als u:

- hartproblemen waaronder hartfalen, angina pectoris (pijn op de borst) of een hartaanval heeft gehad, bypassoperatie, perifeer arterieel vaatlijden (een slechte bloedcirculatie in de benen of voeten als gevolg van vernauwde slagaders of geblokkeerd) of enige vorm van een beroerte (waaronder "mini-beroerte" of transient ischemic attack (TIA))

- een hoge bloeddruk, diabetes, hoge cholesterol, familiegeschiedenis van hart-en vaatziekten of een beroerte, of als u rookt.

Er bestaat een risico op nierfalen in uitgedroogd kinderen en adolescenten.

Als je een vrouw bent, kan NUREFLEX 200 mg tablet uw invloed op de vruchtbaarheid. Het gebruik ervan wordt niet aanbevolen bij vrouwen die zwanger willen worden. Bij vrouwen die moeite hebben om zich voort te planten of bij wie testen op de voorplanting zijn aan de gang, neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u NUREFLEX 200 mg omhulde tablet.

De ouderen lopen een groter risico op bijwerkingen, in het bijzonder gastrointestinale bloeden, zweren en perforaties. Nier-, lever- en hartfunctie moeten nauwgezet worden gecontroleerd. De dosering moet zo laag mogelijk zijn kort mogelijk zijn om de symptomen onder controle.

Het gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen bij patiënten met fructose-intolerantie, malabsorptie van glucose en galactose of sucrase / isomaltase (zeldzame erfelijke ziekte).

VOORDAT gebruik van deze drug, raadpleeg uw arts als:

· van de geschiedenis van astma geassocieerd met chronische rhinitis, chronische sinusitis of neuspoliepen. De toediening van deze specialiteit kan een astma-aanval veroorzaken, vooral bij bepaalde patiënten die allergisch zijn voor acetylsalicylzuur (aspirine) of niet-steroïde anti-inflammatoir ( beklede tablet zie "Neem niet NUREFLEX 200 mg volgende gevallen " ),

· stollingsstoornissen, antistollingstherapie outlet. Dit medicijn kan leiden tot ernstige gastro-intestinale gebeurtenissen,

· spijsvertering geschiedenis (hiatus hernia, gastro-intestinale bloeden, maagzweer of twaalfvingerige oud)

· hart-en vaatziekten, lever of de nieren,

· waterpokken. Dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen als gevolg van buitengewone ernstige infecties van de huid,

· gelijktijdige behandeling met andere geneesmiddelen die het risico op een maagzweer of een bloeding, bijvoorbeeld orale steroïden, antidepressiva verhogen (SSRI-type degenen, dat wil selectieve remmers van serotonine heropname te zeggen) drugs het voorkomen van bloedstolsels zoals aspirine of anticoagulantia, zoals warfarine. Als u in een van deze gevallen, raadpleeg dan uw arts voordat u NUREFLEX 200 mg omhulde tablet ( zie "Inname of gebruik van andere geneesmiddelen" )

· gelijktijdige behandeling met methotrexaat bij doses hoger dan 20 mg per week of met pemetrexed ( zie rubriek "Inname of gebruik van andere geneesmiddelen" ).

Tijdens de behandeling IF:

· van problemen met het gezichtsvermogen, uw arts,

· maagdarmbloeding (verwerping van het bloed via de mond of in de ontlasting, ontlasting zwarte vlekken), STOP de behandeling en CONTACT ONMIDDELLIJK EEN ARTS OF medische noodhulpdienst,

· verschijningen van cutane of mucosale symptomen die lijken op brandwonden (roodheid met bubbels of blaren, zweren), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische noodhulpdienst,

· suggestieve tekenen van allergie voor het geneesmiddel, met inbegrip van een astma-aanval of plotselinge zwelling van het gezicht en de hals ( zie rubriek "Mogelijke bijwerkingen" ), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische deskundigheid NOOD.

Dit product bevat een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen.

Moet niet langs deze drug andere drugs met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (inclusief selectieve cyclooxygenase 2) en / of acetylsalicylzuur (aspirine) nemen. Lees de instructies zorgvuldig door andere medicijnen die u gebruikt om de afwezigheid van niet-steroïdale anti-inflammatoire en / of acetylsalicylzuur (aspirine) te waarborgen.

Andere medicijnen en NUREFLEX 200 mg tablet

Vertel uw arts of apotheker als u of kort geleden of misschien andere geneesmiddelen nemen.

informeren altijd uw arts, tandarts of apotheker als u de volgende geneesmiddelen naast NUREFLEX 200 mg omhulde tablet:

· Aspirine (acetylsalicylzuur) of andere niet-steroïde anti-inflammatoire

· corticosteroïden

· lithium

· methotrexaat

· remmers van ACE-remmers, diuretica, bètablokkers en angiotensine II-antagonisten

· bepaalde antidepressiva (selectieve remmers van serotonine heropname)

· pemetrexed

· cyclosporine, tacrolimus

· andere niet-steroïde ontstekingsremmende ainti (NSAIDs), met inbegrip van selectieve remmers van cyclooxygenase-2

· Medicijnen gebruikt voor de behandeling van pijn en ontsteking (bv) acetylsalicylzuur tenzij lagere doses door de arts werden aanbevolen

NUREFLEX 200 mg beklede tabletten kunnen beïnvloeden of beïnvloed worden door bepaalde andere medicijnen. Bijvoorbeeld:

anticoagulant geneesmiddelen (dat wil zeggen, dat het bloed verdunnen / voorkomen dat zich bloedstolsels zoals aspirine / acetylsalicylzuur, warfarine, ticlopidine)

geneesmiddelen die hoge bloeddruk (ACE-remmers zoals captopril, bètablokkers zoals atenolol, antagonisten van de angiotensine II receptor zoals losartan)

Enkele andere geneesmiddelen kunnen voorkomen of beïnvloed worden door behandeling met 200 mg NUREFLEX tablet ook. Je moet dus altijd uw arts of apotheker te raadplegen alvorens gebruik NUREFLEX 200 mg tablet gelijktijdig met andere geneesmiddelen.

· Glicosides hart zoals digoxine, die drugs gebruikt in tal van hart-en vaatziekten zijn, omdat hun effecten kunnen worden verhoogd.

· Mifepriston (een geneesmiddel dat gebruikt wordt voor de beëindiging van de zwangerschap). NUREFLEX mag niet gebruikt worden binnen 8-12 dagen na mifepriston omdat het effect van mifepriston kan worden verminderd.

· Zidovudine (een geneesmiddel voor de behandeling van AIDS), omdat met het gebruik van NUREFLEX, is er een verhoogd risico op hemartrose en hematoom bij hemofiliepatiënten met HIV.

NUREFLEX 200 mg tablet met voedsel en dranken en alcohol

Niet van toepassing.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

zwangerschap

Tijdens het eerste trimester (12 weken zwangerschap is 12 weken na de 1e dag van je laatste menstruatie), uw arts kan, indien nodig, om het voorschrijven van geneesmiddelen.

2,5-5 maanden oud zwangerschap (12 tot 24 weken zwangerschap), zal het geneesmiddel alleen worden gebruikt op advies van uw arts en het nemen van korte. Langdurig gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen.

Beyond leeftijd van 5 maanden zwangerschap (na 24 weken zwangerschap), moet u IN GEEN GEVAL gebruik van dit geneesmiddel, omdat het invloed op je kind kan ernstige gevolgen hebben, zoals hart-plan nier-, zelfs met een enkele dosis.

Als u dit geneesmiddel heeft ingenomen tijdens de zwangerschap meer dan vijf maanden oud waren, neem dan contact op met uw verloskundige gynaecoloog, zodat passende controle u worden voorgesteld.

feeding

Deze medicatie overgaat in de moedermelk. Als voorzorgsmaatregel, moet u voorkomen dat het gebruik ervan tijdens de borstvoeding.

vrouwelijke vruchtbaarheid

NUREFLEX 200 mg behoort tot de klasse van geneesmiddelen die de vrouwelijke vruchtbaarheid kan verminderen. Echter, dit effect is reversibel na het staken van de behandeling. Vermijd het nemen van deze medicatie als u probeert zwanger te raken.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

In zeldzame gevallen, gebruik van dit medicijn kan duizeligheid en visuele stoornissen veroorzaken.

NUREFLEX 200 mg tablet bevat sucrose.

3. HOE NUREFLEX 200 mg tablet?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts of apotheker als u niet zeker bent.

dosering

Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 20 KG (ongeveer 6 jaar).

Pijnlijke en / of febriele ziekten

Bij kinderen is de gebruikelijke dosering 20 tot 30 mg / kg / dag in 3 afzonderlijke doses per dag (30 mg / kg / dag niet te overschrijden).

Bij kinderen van 20 tot 30 kg (ongeveer 6 tot 11 jaar): 1 tablet (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 3 tabletten per dag (600 mg).

Bij volwassenen en kinderen boven 30 kg (ongeveer 11-12 jaar): 1-2 tabletten (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 6 tabletten per dag (1200 mg).

Ouderen hebben een verhoogd risico op bijwerkingen, gebruik de laagst mogelijke dosis voor de kortst nodig is om de symptomen onder controle.

Niet meer dan de aanbevolen dosis of duur van de behandeling (3 dagen voor koorts, 5 dagen voor pijn).

De maximale dosering is 6 tabletten per dag (1200 mg).

De wijze van toediening

Oraal.

Slik de tablet zonder kauwen, met een groot glas water, bij voorkeur tijdens de maaltijd.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met pieken van koorts of pijn te vermijden. Zij moeten worden gespreid ten minste 6 uur.

Duur van de behandeling

Het gebruik is beperkt tot:

· 3 dagen bij koorts,

· 5 dagen in het geval van de pijn

Bij kinderen en adolescenten

Als de behandeling is om te worden gevolgd voor meer dan 3 dagen of als de symptomen verergeren, is het raadzaam om de patiënt een arts te raadplegen.

bij volwassenen

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen of als ze verergeren of bij het optreden van een andere aandoening, raadpleeg dan uw arts.

Als u denkt dat het effect van NUREFLEX 200 mg tablet te sterk of te zwak: Neem contact op met uw arts of apotheker.

Als u meer NUREFLEX 200 mg tablet hebt genomen dient u:

In geval van accidentele overdosis of vergiftiging, STOP DE BEHANDELING VAN EN ONMIDDELLIJK een arts raadplegen.

De volgende verschijnselen kunnen optreden: misselijkheid, braken, buikpijn, en zelden diarree. Tinnitus, hoofdpijn en gastrointestinale bloeden mogelijk. In gevallen van meer ernstige vergiftiging kan duizeligheid, slaperigheid, zelden opwinding, desoriëntatie, stuiptrekkingen en bewusteloosheid optreden. Hyperkaliëmie, metabole acidose en bloeden kan optreden bij ernstige vergiftiging. Acuut nierfalen, leverbeschadiging, hypotensie, ademhalingsdepressie, cyanose komen zelden voor. Verergering van astma bij astmapatiënten is mogelijk.

Als je mist NUREFLEX 200 mg omhulde tablet:

Neem geen dubbele dosis om deel uitmaken van de enkelvoudige dosis die u gemist.

Als u vragen over het gebruik van dit geneesmiddel, vraag dan uw arts of apotheker.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

De volgende lijst van bijwerkingen kan optreden als u behandeld wordt met de korte termijn ibuprofen. Voor de lange termijn behandeling, of als uw arts een hogere dosis, de voordelen bijwerkingen kunnen optreden zoals die hieronder beschreven.

Om de bijwerkingen te evalueren, is gebaseerd op de volgende frequenties:

· Zeer vaak: bij meer dan 1 op de 10

· Vaak: bij 1 tot 10 op de 100 gebruikers

· Soms: bij 1 tot 10 op de 1000 gebruikers

· Zelden: bij 1 tot 10 op de 10.000 gebruikers

· Zeer zelden: bij minder dan 1 op de 10.000 gebruikers

· Niet bekend: frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens

In het geval van het optreden van één van de volgende bijwerkingen, of in geval van verergering van een van hen of als u effecten niet hier worden vermeld, wordt u verzocht uw arts,

bloedziekten

Zeer zelden: Problemen in de aanmaak van bloedcellen, de eerste tekenen zijn: koorts, keelpijn, oppervlakkige mondzweren, griepachtige symptomen, extreme vermoeidheid, nasale bloeden en de huid. In deze gevallen moet u onmiddellijk stoppen met de behandeling en raadpleeg een arts. Vermijd zelfmedicatie van pijnstillers of drugs om koorts te verlagen (antipyretica).

Problemen met het immuunsysteem

Soms: Allergische reacties en jeukende netelroos en astma-aanvallen. U moet stoppen met het innemen NUREFLEX en uw arts onmiddellijk op de hoogte.

Zeer zelden: ernstige allergische reacties, kunnen de symptomen zijn: Zwelling van het gezicht, tong en keel, kortademigheid, snelle hartslag, lage bloeddruk, een grote schok. Als een van deze symptomen optreedt, wat kan gebeuren, zelfs bij het eerste gebruik, is de onmiddellijke hulp van een arts nodig.

Aandoeningen van het zenuwstelsel

Soms: hoofdpijn

Zeer zelden: aseptische meningitis

Niet bekend: duizeligheid

oogaandoeningen

Niet bekend: Visuele stoornissen

hartaandoeningen

Niet bekend: hartfalen, oedeem,

vaataandoeningen

Niet bekend: Hypertensie

Spijsvertering en darmproblemen

Soms: buikpijn, misselijkheid en dyspepsie

Zelden: diarree, winderigheid, constipatie en braken

Zeer zelden: maagzweer, perforatie, gastro-intestinale bloeden, zwarte teerachtige ontlasting, bloed braken of donkere deeltjes, zoals gemalen koffie, s tomatite ulceratieve gastritis.

Niet bekend: verergering van colitis en de ziekte van Crohn

leverstoornissen

Zeer zelden: leverschade (de eerste tekenen kan een verkleuring van de huid)

Niet bekend: hepatitis, verhoogde transaminasen.

huidaandoeningen

Soms: huiduitslag verschillende

Zeer zelden: ernstige vormen van huidreacties zoals bulleuze reactie waaronder Stevens-Johnson syndroom, erythema multiforme en toxische epidermale necrolyse syndroom.

Niet bekend: infectieuze complicaties van de huid en zacht weefsel tijdens waterpokken

Nieraandoeningen:

Zeer zelden: Nierfunctiestoornis, papilnecrose specifiek op de lange termijn verloop van de behandeling geassocieerd met een verhoogde bloed ureum en oedeem.

Rapportage Side Effects

Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. Hoe bewaart NUREFLEX 200 mg tablet?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum op de verpakking. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Geen speciale opslag

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Wat NUREFLEX bevat 200 mg tablet

De werkzame stof is:

Ibuprofen ................................................. .................................................. ............................ 200,00 mg

Een bekleed tablet.

De andere bestanddelen zijn:

Stearinezuur, natriumcroscarmellose, natriumlaurylsulfaat, natriumcitraat, colloïdaal watervrij siliciumdioxide, Arabische gom nebulisate, talk, natriumcarmellose, sucrose, macrogol 6000, titaniumdioxide, zwarte drukinkt: schellak, zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol (E1520).

Wat NUREFLEX 200 mg, beklede tablet en inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van gecoate tabletten.

Box 10, 20 of 30.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Houder van de vergunning van marketing

Reckitt Benckiser HEALTHCARE FRANKRIJK

38 rue VICTOR BASCH

CS 11018

91305 MASSY CEDEX

Exploitant van de vergunning op de markt

Reckitt Benckiser HEALTHCARE FRANKRIJK

38 rue VICTOR BASCH

CS 11018

91305 MASSY CEDEX

fabrikant

Reckitt Benckiser HEALTHCARE INTERNATIONAL LIMITED

NOTTINGHAM SITE

THANE ROAD, NOTTINGHAM

NOTTINGHAMSHIRE NG 90 2 DB

VERENIGD KONINKRIJK

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

[Vervolgens nationaal te implementeren]

<{MM / YYYY}> <{maand JJJJ}.>

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Raad van gezondheidsvoorlichting

"WAT TE DOEN ALS FEVER":

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een stijging van meer dan 0,8 ° C wordt beschouwd als koorts.

Bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar): als de symptomen veroorzaakt zijn hinderlijk, kunt u een geneesmiddel dat ibuprofen bevat in overeenstemming met de aangegeven doses.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· Als er andere verschijnselen optreden (zoals een huiduitslag)

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

"WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN":

· Bij het ontbreken van verbetering na 5 dagen van de behandeling,

· Als de pijn regelmatig terugkeert,

· Als het gaat gepaard met koorts,

· Als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Achetez tous les médicaments du groupe Reckitt dont le Nurofen, Nureflex sur Soin et nature, votre pharmacie bio en ligne!

Goedkope Nurofen uw gelicentieerde apotheek ARS Online  

Nurofen is een nonprescription drug in de familie van niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's). Hij worstelt tegen de pijn en koorts te verminderen. Nurofen is een effectieve pijnstiller meest milde tot verlichten tot matige pijn. Let wel, dit geneesmiddel bevat ibuprofen en daarmee de hoge dosis pijn. Het moet niet routinematig worden gebruikt in geval van pijn en alledaagse tegen-indiceerd bij zwangere vrouwen vanaf de zesde maand van de zwangerschap.

accessoires

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren