Ibuprofen 200 mg tabletten 20 BIOGARAN

Ibuprofen 200 mg tabletten 20 BIOGARAN grotere afbeelding

3400937693042

Ibuprofen 200 mg BIOGARAN bevat een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar), bij de behandeling van acute koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, tandpijn, pijn en pijnlijke menstruatie.

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: PILULIER Pilbox TEMPO, Pilbox MAXI DISTRIB WEKELIJKSE

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

1,89 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Ibuprofen 200 mg tabletten 20 BIOGARAN

 

 

Beschrijving ibuprofen 200 mg BIOGARAN 20 tabletten

 

BIOGARAN 200mg Ibuprofen is een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar), bij de behandeling van acute koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, tandpijn, pijn en pijnlijke menstruatie.

 

Dit geneesmiddel is een niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's). Hij strijdt tegen de pijn en koorts te verlagen. De anti-inflammatoire eigenschappen manifesteren bij hoge doses.
Het wordt gebruikt bij de behandeling van acute koorts en pijn (hoofdpijn, kiespijn, griepachtige verschijnselen, pijn, pijnlijke menstruatie ...).

 

Langdurige behandeling of een overdosis van NSAID's last hebben ernstige bijwerkingen.
Sommige situaties moet leiden tot geen verdere behandeling na een medisch advies:

  • significant maagzuur of zwarte, stinkende ontlasting kan leiden tot irritatie of bloeding van het maagdarmkanaal;
  • huiduitslag geen duidelijke oorzaak;
  • astma-aanval;
  • ongebruikelijke en ernstige vermoeidheid of plotselinge en significante daling van de hoeveelheid urine in een persoon met hartfalen, gedehydreerd of behandeld met een diureticum.

Voorzichtigheid is noodzakelijk bij ouderen of patiënten met een voorgeschiedenis van maagzweer of duodenale zweer of bloeding risico, vooral maag (ziekte van Crohn, ulceratieve colitis).
Het gebruik van NSAID's wordt niet aanbevolen bij kinderen met waterpokken: ze kunnen het risico op infectieuze complicaties uitzonderlijk, maar potentieel ernstige verhogen.
Sommige artsen geloven dat anti-inflammatoire geneesmiddelen de effectiviteit van spiraaltjes kan verminderen en een risico van ongewenste zwangerschap. Dit risico is momenteel controversieel.
Driver: Deze medicatie kan worden opgelegd, in zeldzame gevallen, duizeligheid of wazig zien.

 

Met behulp van advies en advies over ibuprofen 200mg 20 tabletten BIOGARAN

 

Verander de dosis of de duur van de behandeling aanbevolen door uw arts of apotheker niet overschrijden om nadelige effecten te beperken.
Deze medicatie kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.


Ibuprofen samenstelling BIOGARAN 200mg 20 tabletten

 

p cp
Ibuprofen200 mg
Sucrose+

 

Introductie van ibuprofen 200mg cpr 20 BIOGARAN

 

20 Tabletten

 

Steroïdale anti-inflammatoire

200 mg tabletten zijn generiek NUREFLEX 200 mg (die niet langer wordt gebracht).
400 mg tabletten zijn generiek ADVILMED.

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

IBUPROFEN BIOGARAN Raad 200 mg tabletten; box 20.
-

IBUPROFEN BIOGARAN Raad 400 mg tabletten; box 10.
-

BIOGARAN laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p PC p PC
ibuprofen 200 mg 400 mg

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel een anti-inflammatoir geneesmiddel ( NSAID ). De bestrijding van pijn en vermindert koorts. De anti-inflammatoire eigenschappen komen tot uiting in grote doses.
Het wordt gebruikt bij de behandeling van acute koorts en pijn (hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, pijnlijke menstruatie, ...).
De dosering van 400 mg wordt ook gebruikt bij de behandeling van de crisis van migraine bij volwassenen, na ten minste één dokter.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
LET (samenvatting)
Langdurige behandeling of een overdosis van NSAIDs last hebben ernstige bijwerkingen.
Sommige situaties moet leiden tot geen verdere behandeling na een medisch advies:
  • significant maagzuur of zwart en stinkende ontlasting die irritatie of bloeden van het spijsverteringskanaal kunnen vertalen;
  • uitslag zonder duidelijke oorzaak;
  • crisis van astma ;
  • ongewone en intense vermoeidheid, of plotselinge en aanzienlijke daling in het volume van de urine in een persoon die lijden aan hartfalen , uitgedroogd of behandeld met een diureticum .
Voorzorgsmaatregelen nodig bij ouderen of bij geschiedenis van zweren van de maag of twaalfvingerige darm of bloedingsrisico bijzonder gastrointestinale (ziekte van Crohn , colitis ulcerosa ).
Het gebruik van NSAID's wordt niet aanbevolen bij kinderen met waterpokken: het zou het risico van infectieuze complicaties, uitzonderlijk, maar potentieel ernstige verhogen.
NSAID's hebben een remmend effect op de ovulatie en kan de vruchtbaarheid bij vrouwen te verminderen. Dit effect is reversibel na het staken van de behandeling.
Sommige artsen zijn van mening dat anti-inflammatoire geneesmiddelen de effectiviteit van intra-uteriene apparaten (spiraaltjes) kan verminderen en blootstellen aan het risico van ongewenste zwangerschap. Dit risico is omstreden.
Driver: Deze medicatie kan worden opgelegd, in zeldzame gevallen, duizeligheid of wazig zien.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan interageren met andere medicijnen, waaronder: Bovendien uw arts of apotheker behandeling met een diureticum , een ACE-remmer , een angiotensine II , een bètablokker of een medicament dat ciclosporine.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Nadelige effecten op het ongeboren kind werden opgelicht als NSAID's worden gebruikt in de laatste 4 maanden van de zwangerschap; het risico bestaat zelfs met een enkel schot en zelfs als de zwangerschap wordt voltooid. Het gebruik van deze medicatie is tegen-indiceerd tijdens deze periode.
In de eerste 5 maanden, wordt het effect van deze drug niet bekend: alleen uw arts kan het potentiële risico van het gebruik te beoordelen voor jou.

Borstvoeding:
Ibuprofen laag overgaat in de moedermelk, maar uit voorzorg, het is niet aanbevolen tijdens de borstvoeding.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Om het optreden van de beperking van spijsverteringsstoornissen , kan dit geneesmiddel worden ingenomen bij de maaltijd. Echter, in het geval van acute pijn, nuchtere toestand zorgt voor een snellere effect.
De tabletten moeten in hun geheel worden doorgeslikt met een glas water, zonder te kauwen.

Gebruikelijke dosering:

Pijn en koorts
  • Volwassenen en kinderen boven 30 kg (ongeveer 11 jaar): 1 tot 2 tabletten van 200 mg en 1 tablet van 400 mg per dosis, eventueel herhalen na minimaal 6 uur, 6 tabletten van 200 mg niet overschrijdt of drie tabletten van 400 mg per dag.
  • Kinderen 20-30 kg (ongeveer 6 tot 11 jaar): 1 200 mg tablet, eventueel herhalen na 6 uur. Neem niet meer dan 3 tabletten.
Zonder medisch advies, moet de behandelingsduur worden beperkt tot 5 dagen voor de pijn en 3 dagen voor de koorts.
Crisis migraine :
  • Volwassene: 1 tablet van 400 mg, die uit het begin van de crisis. Er is geen noodzaak om een ​​capsule of tablet als het effect onvoldoende was. Echter, als de symptomen terugkeren, kunt u 1 extra tablet te nemen met inachtneming van een minimum van 8 uur tussen 2 doses. Neem niet meer dan 3 dagen van de behandeling.
TIPS (samenvatting)
De dosering 400 mg wordt gebruikt wanneer ibuprofen 200 mg onvoldoende effectief. Het kan echter onmiddellijk worden toegepast bij de behandeling van ernstige pijn.
Neem niet meer dan de dosering of de duur van de behandeling aanbevolen door uw arts of apotheker om de negatieve gevolgen te beperken.
Inname van dit geneesmiddel niet afzien van de gebruikelijke maatregelen om te helpen geven crisis migraine : liggen in een rustige donkere kamer.
Dit geneesmiddel kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Misselijkheid, braken, gastritis .
zelden:

WOORDENLIJST (samenvatting)


NSAID's
Afkorting van niet-steroïde anti-inflammatoire. Familie van anti-inflammatoire geneesmiddelen die geen derivaten van cortison (steroïden) zijn, en de bekendste daarvan is aspirine.


allergie
Huidreactie (jeuk, puistjes, zwelling) of algemene malaise verschijnen na contact met een bepaalde stof, het gebruik van een geneesmiddel of de inname van voedsel. De belangrijkste vormen van allergie zijn eczeem, netelroos, astma, angio-oedeem en allergische shock (anafylaxie). Voedselallergie kan ook leiden tot problemen met de spijsvertering.


bloedarmoede
Vermindering van hemoglobine in het bloed, wat meestal resulteert in een afname van het aantal rode bloedcellen. IJzer is essentieel voor de synthese van hemoglobine. Een tekort aan ijzer tijdens de zwangerschap, een vegetarisch dieet, overvloedige of herhaalde bloeding (regels) is een veel voorkomende oorzaak van bloedarmoede. Andere oorzaken zeldzamer zijn aan vitaminetekorten van groep B.


antecedent
Genegenheid genezen of altijd veranderen. De antecedent kan persoonlijk of familie. De geschiedenis is de geschiedenis van de gezondheid van een persoon.


antiplatelet
Medicatie die voorkomt bloedplaatjes aan elkaar kleven en dus de vorming van bloedstolsels. De oudste antiplatelet agent aspirine in kleine doses genomen.
De aggregatie-remmers moet niet verward worden met antistollingsmiddelen, waarvan werkingsmechanisme is anders.


anticoagulantia
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


anti-inflammatoire
Geneesmiddelen die strijd tegen ontstekingen. Het kan ofwel cortison derivaat (steroïde ontstekingsremmers) of niet-cortisone derivaat (niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen of NSAID).


astma
Ziekte gekenmerkt door ademhalingsproblemen, wat vaak resulteert in piepende ademhaling. Astma, permanente of die zich in crisis is het gevolg van een vernauwing en ontsteking van de bronchiën.


bètablokker
familie van geneesmiddelen hoofdzakelijk gebruikt in de cardiologie. Ze blokkeren de werking van adrenaline (en andere gerelateerde hormonen) op het hart, de bloedvaten en de bronchiën.


Crohn
deInflammation darmziekte, die zweren en vernauwingen kunnen veroorzaken. Het wordt vaak chronische en kan gepaard gaan met aanhoudende diarree en ondervoeding.


diureticum
Geneesmiddel voor verhoogde water eliminatie door de nieren. Meestal is dit water verlies is te wijten aan het verlies van zout veroorzaakt door het geneesmiddel (saluretische).
Diuretica worden voornamelijk gebruikt bij de behandeling van hoge bloeddruk, terwijl hun werkingsmechanisme van deze ziekte slecht begrepen. Ze worden ook voorgeschreven voor acuut of chronisch hartfalen, oedeem en andere zeldzame aandoeningen.
Deze geneesmiddelen veroorzaken natrium en kalium verlies (behalve sommige zogenaamde "kalium-sparend"). Hun langdurig gebruik vereist dan ook een regelmatige monitoring van kaliumgehalte in het bloed naar het hart problemen die kunnen voortvloeien uit hypokaliëmie (tekort aan kalium in het bloed) te voorkomen. Het gebrek aan natrium ander mogelijk gevolg, maar zeldzamer in gebruikelijke doses van langdurig gebruik van diuretica; Het wordt ook gedetecteerd door een bloedtest.


twaalfvingerige darm
Een deel van de darm waarin dringen het voedsel uit de maag.


huiduitslag
Puistjes of vlekken op de huid. Deze letsels kunnen het gevolg zijn van het voedsel, drugs, en vertalen allergie of toxische effecten. Veel virussen kan ook leiden tot breakouts: die van rubella, roseola en mazelen zijn de bekendste.


gastritis
Maagontsteking begunstigd door stress, tabak, alcohol en bepaalde geneesmiddelen zoals aspirine of ontstekingsremmende.


bloeding
Verlies van bloed van een slagader of ader. Bloeden kan extern, maar ook intern zijn en onopgemerkt blijven.


angiotensine II
Deze geneesmiddelen worden soms als ARBs, omdat de namen van moleculen die behoren tot de familie eindigt met angiotensine II receptor antagonist (losartan, candesartan, etc).
Deze familie van drugs blokkeren van de werking van angiotensine II, een stof die de bloeddruk verhoogt en stammen het hart.
angiotensine II remmers worden gebruikt voor de behandeling van hoge bloeddruk.


ACE-remmer
Deze familie van drugs blokkeert de werking van een enzym dat angiotensine I (inactief natuurlijke stof) in angiotensine II omzet. Laatstgenoemde stof verhoogt de bloeddruk en het hart stammen.
ACE-remmers worden gebruikt voor de behandeling van hoge bloeddruk, hartfalen of myocardinfarct suites.


hartverlamming
Onvermogen van het hart te pompen uit zijn functie. De belangrijkste symptomen van hartfalen zijn vermoeidheid en kortademigheid bij inspanning.


leverfalen
albumine, cholesterol en stollingsfactoren (vitamine K, etc.) onvermogen van de lever zijn functie, die in hoofdzaak de verwijdering van bepaalde afvalstoffen, maar ook de synthese van veel organische stoffen die essentieel zijn voor het lichaam te voeren.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


lupus erythematosus
Huidziekte veroorzaakt roodheid van het centrale deel van het gezicht. Er zijn twee hoofdvormen: discoïde lupus (alleen de huid) en lupus (geassocieerd met laesies van de diepe organen).


migraine
bijzonder hoofdpijn waarvan vooral de rechter of linker helft van het hoofd, vaak geassocieerd met angst voor licht en geluid.


bloedbeeld
Telt het meten van het aantal rode bloedcellen (erytrocyten), witte bloedcellen (leukocyten) en bloedplaatjes in het bloed. De CBC zegt dat het percentage van de verschillende witte bloedcellen: neutrofielen, eosinofielen, basofielen, lymfocyten, monocyten.
Afkorting: NFS.


zwelling
Ophoping van water of lymfe bewerkstelligen dat het lokale zwelling.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


colitis ulcerosa
ontstekingsziekte van het rectum en de colon, die evolueert schoksgewijs. Elke stuwkracht gaat gepaard met koorts, slijm en bloederige ontlasting.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.


De behandeling van de crisis
In tegenstelling tot de achtergrond therapie, kort en episodische behandeling in de ziekte vordert door crises of uitbraken.


transaminasen
Enzymen getest in het bloed, de koers stijgt tijdens bepaalde hepatitis. Ze verschijnen in bloedonderzoeken als AST en ALT of AST en ALT.


spijsverteringsstoornissen
Set van symptomen van verhoogde irritatie of storingen van het maagdarmkanaal. misselijkheid, braken, winderigheid, buikpijn, brandend maagzuur, opgeblazen gevoel, winderigheid, diarree of constipatie, etc.: een of meer voorwaarden kunnen aanwezig zijn Antibiotica kan bevorderen candidiasis, veroorzaken vaak problemen met de spijsvertering.


zweer
Blessure holle huid, slijmvliezen of het hoornvlies.
  • Beenulcera: chronische wond als gevolg van slechte bloedcirculatie.
  • Maagzweren: gelokaliseerde wond van het slijmvlies van de maag of twaalfvingerige darm, als gevolg van overmatige zuurgraad en vaak in de aanwezigheid van een bacterie (Helicobacter pylori). De zweer wordt begunstigd door stress, alcohol, roken en bepaalde medicijnen (aspirine, NSAIDs, etc.).


duizeligheid
Symptoom kan een indruk van verlies van evenwicht (gezond verstand) aan te wijzen of, strikter, een draaierig gevoel over zichzelf of de omgeving (medische richting).

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 25/08/2017

Naam geneesmiddel

Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg filmomhulde tabletten

ibuprofen

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in dit bericht of uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt, of als u nog erger na het gevoel:

o 3 dagen bij kinderen en adolescenten

o 3 dagen in het geval van koorts en meer dan 5 dagen in het geval van pijn bij volwassenen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat is Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg filmomhulde tabletten en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg film?

3. Hoe Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg film te nemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. Hoe bewaart BIOGARAN RAAD Ibuprofen 200 mg film?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT RAAD BIOGARAN Ibuprofen 200 mg film EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische categorie: OVERIGE pijnstillende en ANTIPYRETICA - ATC-code: M0AE01. / N02B.

Dit geneesmiddel is een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen. Het wordt voorgeschreven bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar) in de kortdurende behandeling van koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, kiespijn, pijnen en pijnlijke menstruatie.

2. WELKE INFORMATIE WANNEER MAG U DE RAAD BIOGARAN Ibuprofen 200 mg film?

Heeft Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg filmomhulde tabletten niet:

· als u allergisch bent voor ibuprofen of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6,

· meer dan 5 maanden oud zwangerschap (24 weken zwangerschap)

· voorgeschiedenis van allergie of astma veroorzaakt door het gebruik van dit geneesmiddel of een verwante drug, met inbegrip van andere niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen, acetylsalicylzuur (aspirine) rhinitis, zwelling of urticaria,

· geschiedenis van allergie voor andere componenten van de tablet,

· gastrointestinale bloeden of zweren van verstreken behandelen met NSAIDs,

· zweer of bloeden maag of darmen veranderen of terugkerende

· gastrointestinale bloeden, hersenbloeding of andere bloeden lopende,

· ernstige leverziekte,

· ernstige nierziekte,

· een ernstige hartziekte,

· systemische lupus erythematosus,

· Kinderen jonger dan 6 jaar, omdat het kan slikken en stikken door.

BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg filmomhulde tabletten.

Een hoge dosis hoger dan 1200 mg / dag, het geneesmiddel ontstekingsremmende eigenschappen en kunnen sommige ernstige ongemakken die waargenomen met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen.

De anti-inflammatoire geneesmiddelen / pijnstillers zoals ibuprofen gepaard kan gaan met een licht verhoogd risico op een hartaanval of beroerte, vooral bij gebruik bij hoge doses. Niet meer dan de dosis of de aanbevolen behandeling periode.

Bespreek uw behandeling met uw arts of apotheker voordat u Ibuprofen BIOGARAN RAAD als u:

· hartproblemen waaronder hartfalen, angina pectoris (pijn op de borst) of als u een hartaanval, bypassoperatie, perifeer arterieel vaatlijden (een slechte bloedcirculatie in de benen of voeten als gevolg van vernauwde slagaders hebben gehad of geblokkeerd) of enige vorm van een beroerte (waaronder "mini-beroerte" of transient ischemic attack (TIA))

· een hoge bloeddruk, diabetes, hoge cholesterol, familiegeschiedenis van hart-en vaatziekten of een beroerte, of als u rookt.

Er bestaat een risico op nierfalen in uitgedroogd kinderen en adolescenten.

Als je een vrouw bent, kan Ibuprofen BIOGARAN RAAD je vruchtbaarheid schaden. Het gebruik ervan wordt niet aanbevolen bij vrouwen die zwanger willen worden. Bij vrouwen die moeite hebben om zich voort te planten of bij wie testen op de voorplanting zijn aan de gang, neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u Ibuprofen BIOGARAN RAAD.

De ouderen lopen een groter risico op bijwerkingen, in het bijzonder gastrointestinale bloeden, zweren en perforaties. Nier-, lever- en hartfunctie moeten nauwgezet worden gecontroleerd. De dosering moet zo laag mogelijk zijn kort mogelijk zijn om de symptomen onder controle.

VOORDAT gebruik van deze drug, raadpleeg uw arts als:

· van de geschiedenis van astma geassocieerd met chronische rhinitis, chronische sinusitis of neuspoliepen.

De toediening van deze specialiteit kan een astma-aanval veroorzaken, vooral bij bepaalde patiënten die allergisch zijn voor acetylsalicylzuur (aspirine) of niet-steroïde anti-inflammatoir (zie "gebruik Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg filmomhulde tabletten niet ")

· stollingsstoornissen, antistollingstherapie outlet. Dit medicijn kan leiden tot ernstige gastro-intestinale gebeurtenissen,

· spijsvertering geschiedenis (hiatus hernia, gastro-intestinale bloeden, maagzweer of twaalfvingerige oud)

· hart-en vaatziekten, lever of de nieren,

· waterpokken. Dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen als gevolg van buitengewone ernstige infecties van de huid,

· gelijktijdige behandeling met andere geneesmiddelen die het risico op een maagzweer of een bloeding, bijvoorbeeld orale steroïden, antidepressiva verhogen (SSRI-type degenen, dat wil selectieve remmers van serotonine heropname te zeggen) drugs het voorkomen van bloedstolsels zoals aspirine of anticoagulantia, zoals warfarine. Als u in een van deze gevallen, raadpleeg dan uw arts voordat u Ibuprofen RAAD BIOGARAN (zie " Andere geneesmiddelen en Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg, filmomhulde tablet. ")

· gelijktijdige behandeling met methotrexaat bij doses hoger dan 20 mg per week of met pemetrexed (zie rubriek " Andere geneesmiddelen en Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg, filmomhulde tablet. ").

Tijdens de behandeling IF:

· van problemen met het gezichtsvermogen, uw arts,

· maagdarmbloeding (verwerping van het bloed via de mond of in de ontlasting, ontlasting zwarte vlekken), STOP de behandeling en CONTACT ONMIDDELLIJK EEN ARTS OF medische noodhulpdienst,

· verschijningen van cutane of mucosale symptomen die lijken op brandwonden (roodheid met bubbels of blaren, zweren), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische noodhulpdienst,

· suggestieve tekenen van allergie voor het geneesmiddel, met inbegrip van een astma-aanval of plotselinge zwelling van het gezicht en de hals (zie "Mogelijke bijwerkingen"),

STOP de behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische noodhulpdienst.

Dit geneesmiddel is een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen.

Moet niet langs deze drug andere drugs met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (inclusief selectieve cyclooxygenase 2) en / of acetylsalicylzuur (aspirine) nemen. Lees de instructies zorgvuldig door andere medicijnen die u gebruikt om de afwezigheid van niet-steroïdale anti-inflammatoire en / of acetylsalicylzuur (aspirine) te waarborgen.

Kinderen en adolescenten

Niet van toepassing.

Andere geneesmiddelen en Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg filmomhulde tabletten

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

informeren altijd uw arts, tandarts of apotheker als u de volgende geneesmiddelen in aanvulling op Ibuprofen BIOGARAN RAAD:

· Aspirine (acetylsalicylzuur) of andere niet-steroïde anti-inflammatoire

· corticosteroïden

· lithium

· methotrexaat

· remmers van ACE-remmers, diuretica, bètablokkers en angiotensine II-antagonisten

· bepaalde antidepressiva (selectieve remmers van serotonine heropname)

· pemetrexed

· cyclosporine, tacrolimus

· andere niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs), met inbegrip van selectieve remmers van cyclooxygenase-2

· geneesmiddelen voor de behandeling van pijn en ontsteking (voorbeeld) acetylsalicylzuur tenzij lage doses hebben door de arts aanbevolen

Ibuprofen BIOGARAN RAAD kunnen beïnvloeden of beïnvloed worden door bepaalde andere geneesmiddelen. bij voorbeeld

· anticoagulantia (dat wil zeggen, dat het bloed verdunnen / voorkomen dat zich bloedstolsels zoals aspirine / acetylsalicylzuur, warfarine, ticlopidine)

· geneesmiddelen die hoge bloeddruk (ACE-remmers zoals captopril, bètablokkers zoals atenolol, antagonisten van angiotensine II receptorantagonisten zoals losartan)

Enkele andere drugs invloed kunnen zijn op of worden beïnvloed door behandeling met Ibuprofen BIOGARAN RAAD ook. Je moet dus altijd uw arts of apotheker te raadplegen alvorens het gebruik van Ibuprofen BIOGARAN RAAD samen met andere medicijnen.

· Glicosides hart zoals digoxine, die drugs gebruikt in tal van hart-en vaatziekten zijn, omdat hun effecten kunnen worden verhoogd.

· Mifepriston (een geneesmiddel dat gebruikt wordt voor de beëindiging van de zwangerschap). Ibuprofen BIOGARAN RAAD mag niet gebruikt worden binnen 8-12 dagen na mifepriston omdat het effect van mifepriston kan worden verminderd.

· Zidovudine (een geneesmiddel voor de behandeling van AIDS), omdat met het gebruik van Ibuprofen BIOGARAN RAAD, is er een verhoogd risico op hemartrose en hematoom bij hemofiliepatiënten met HIV.

Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg filmomhulde tabletten met voedsel, dranken en alcohol

Niet van toepassing.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

zwangerschap

Tijdens het eerste trimester (12 weken zwangerschap is 12 weken na de 1e dag van je laatste menstruatie), uw arts kan, indien nodig, om het voorschrijven van geneesmiddelen.

2,5-5 maanden oud zwangerschap (12 tot 24 weken zwangerschap), zal het geneesmiddel alleen worden gebruikt op advies van uw arts en het nemen van korte. Langdurig gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen.

Beyond leeftijd van 5 maanden zwangerschap (na 24 weken zwangerschap), moet u IN GEEN GEVAL gebruik van dit geneesmiddel, omdat het invloed op je kind kan ernstige gevolgen hebben, zoals hart-plan nier-, zelfs met een enkele dosis.

Als u dit geneesmiddel heeft ingenomen tijdens de zwangerschap meer dan vijf maanden oud waren, neem dan contact op met uw verloskundige gynaecoloog, zodat passende controle u worden voorgesteld.

feeding

Deze medicatie overgaat in de moedermelk. Als voorzorgsmaatregel, moet u voorkomen dat het gebruik ervan tijdens de borstvoeding.

vrouwelijke vruchtbaarheid

Ibuprofen BIOGARAN RAAD behoort tot de klasse van geneesmiddelen die de vrouwelijke vruchtbaarheid kan verminderen. Echter, dit effect is reversibel na het staken van de behandeling. Vermijd het nemen van deze medicatie als u probeert zwanger te raken.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

In zeldzame gevallen, gebruik van dit medicijn kan duizeligheid en visuele stoornissen veroorzaken.

Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg tablet

Niet van toepassing.

3. HOE DE RAAD BIOGARAN Ibuprofen 200 mg film NEMEN?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Neem contact op met uw arts of apotheker of verpleegkundige / tijdperk in twijfel.

dosering

Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 20 KG (ongeveer 6 jaar).

Pijnlijke en / of febriele ziekten

Bij kinderen is de gebruikelijke dosering 20 tot 30 mg / kg / dag in 3 afzonderlijke doses per dag (30 mg / kg / dag niet te overschrijden).

Bij kinderen van 20 tot 30 kg (ongeveer 6 tot 11 jaar): 1 tablet (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 3 tabletten per dag (600 mg).

Bij volwassenen en kinderen boven 30 kg (ongeveer 11-12 jaar): 1-2 tabletten (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 6 tabletten per dag (1200 mg).

Ouderen hebben een verhoogd risico op bijwerkingen, gebruik de laagst mogelijke dosis voor de kortst nodig is om de symptomen onder controle.

Niet meer dan de aanbevolen dosis of duur van de behandeling (3 dagen voor koorts, 5 dagen voor pijn).

De maximale dosering is 6 tabletten per dag (1200 mg).

De wijze van toediening

Oraal.

Slik de tablet zonder de beet met een glas water, bij voorkeur tijdens de maaltijd.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met pieken van koorts of pijn te vermijden.

Zij moeten worden gespreid ten minste 6 uur.

Duur van de behandeling

Het gebruik is beperkt tot:

· 3 dagen bij koorts,

· 5 dagen in het geval van de pijn

Bij kinderen en adolescenten:

Als de behandeling is om te worden gevolgd voor meer dan 3 dagen of als de symptomen verergeren, is het raadzaam voor de patiënt om een ​​arts te raadplegen

bij volwassenen

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen of als ze verergeren of bij het optreden van een andere aandoening, raadpleeg dan uw arts.

Als u denkt dat het effect van Ibuprofen BIOGARAN RAAD te sterk of te zwak is: Neem contact op met uw arts of apotheker.

Als je meer van Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg filmomhulde tabletten heeft ingenomen dan u zou mogen

In geval van accidentele overdosis of vergiftiging, STOP DE BEHANDELING VAN EN ONMIDDELLIJK een arts raadplegen.

De volgende verschijnselen kunnen optreden: misselijkheid, braken, buikpijn, en zelden diarree. Tinnitus, hoofdpijn en gastrointestinale bloeden mogelijk. In gevallen van meer ernstige vergiftiging kan duizeligheid, slaperigheid, zelden opwinding, desoriëntatie, stuiptrekkingen en bewusteloosheid optreden. Hyperkaliëmie, metabole acidose en bloeden kan optreden bij ernstige vergiftiging. Acuut nierfalen, leverbeschadiging, hypotensie, ademhalingsdepressie, cyanose komen zelden voor. Verergering van astma bij astmapatiënten is mogelijk.

Bent u vergeten Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg filmomhulde tabletten

Neem geen dubbele dosis om deel uitmaken van de enkelvoudige dosis die u gemist.

Als u vragen over het gebruik van dit geneesmiddel, vraag dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

De volgende lijst van bijwerkingen kan optreden als u behandeld wordt met de korte termijn ibuprofen. Voor de lange termijn behandeling, of als uw arts een hogere dosis, de voordelen bijwerkingen kunnen optreden zoals die hieronder beschreven.

Om de bijwerkingen te evalueren, is gebaseerd op de volgende frequenties:

· Zeer vaak: bij meer dan 1 op de 10

· Vaak: bij 1 tot 10 op de 100 gebruikers

· Soms: bij 1 tot 10 op de 1000 gebruikers

· Zelden: bij 1 tot 10 op de 10.000 gebruikers

· Zeer zelden: bij minder dan 1 op de 10.000 gebruikers

· Niet bekend: frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens

In het geval van het optreden van één van de volgende bijwerkingen, of in geval van verergering van een van hen of als u effecten niet hier worden vermeld, wordt u verzocht uw arts,

bloedziekten

Zeer zelden: Problemen in de aanmaak van bloedcellen, de eerste tekenen zijn: koorts, keelpijn, oppervlakkige mondzweren, griepachtige symptomen, extreme vermoeidheid, nasale bloeden en de huid. In deze gevallen moet u onmiddellijk stoppen met de behandeling en raadpleeg een arts. Vermijd zelfmedicatie van pijnstillers of drugs om koorts te verlagen (antipyretica).

problemen met het immuunsysteem

Soms: Allergische reacties en jeukende netelroos en astma-aanvallen. U moet de inname van Ibuprofen BIOGARAN RAAD stoppen en onmiddellijk aan uw arts.

Zeer zelden: ernstige allergische reacties, kunnen de symptomen zijn: Zwelling van het gezicht, tong en keel, kortademigheid, snelle hartslag, lage bloeddruk, een grote schok. Als een van deze symptomen optreedt, wat kan gebeuren, zelfs bij het eerste gebruik, is de onmiddellijke hulp van een arts nodig.

Aandoeningen van het zenuwstelsel

Soms: hoofdpijn

Zeer zelden: aseptische meningitis

Niet bekend: duizeligheid

oogaandoeningen

Niet bekend: Visuele stoornissen

hartaandoeningen

Niet bekend: hartfalen, oedeem,

vaataandoeningen

Niet bekend: Hypertensie

spijsvertering en darmproblemen

Soms: buikpijn, misselijkheid en dyspepsie

Zelden: diarree, winderigheid, constipatie en braken

Zeer zelden: maagzweer, perforatie, gastro-intestinale bloeden, zwarte teerachtige ontlasting, bloed braken of donkere deeltjes, zoals gemalen koffie, ulceratieve stomatitis, gastritis.

Niet bekend: verergering van colitis en de ziekte van Crohn

leverstoornissen

Zeer zelden: leverschade (de eerste tekenen kan een verkleuring van de huid)

Niet bekend: hepatitis, verhoogde transaminasen.

huidaandoeningen

Soms: huiduitslag verschillende

Zeer zelden: ernstige vormen van huidreacties zoals bulleuze reactie waaronder Stevens-Johnson syndroom, erythema multiforme en toxische epidermale necrolyse syndroom.

Niet bekend: infectieuze complicaties van de huid en zacht weefsel tijdens waterpokken

Nieraandoeningen:

Zeer zelden: Nierfunctiestoornis, papilnecrose specifiek op de lange termijn verloop van de behandeling geassocieerd met een verhoogde bloed ureum en oedeem.

Rapportage Side Effects

Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr .

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. HOE Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg film Store?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op de doos. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Bewaard bij een temperatuur van maximaal 25 ° C

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Die bevat Ibuprofen BIOGARAN Raad 200 mg filmomhulde tabletten

· De werkzame stof is:

Ibuprofen ................................................. .................................................. ....................... 200 mg

Een bekleed tablet.

· De andere bestanddelen zijn:

Gepregelatiniseerd zetmeel, natriumzetmeelglycolaat (type A), stearinezuur, povidone K90, colloïdaal watervrij silica.

coating:

Sepifilm [hypromellose (E464), macrogol stearaat 400], Sepisperse [hydroxypropylcellulose, titaandioxide (E171)].

Wat Ibuprofen BIOGARAN RAAD 200 mg filmomhulde tabletten en de inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van filmomhulde tablet. Box 20 of 30 tabletten.

Houder van de vergunning van marketing

BIOGARAN

15 BOULEVARD CHARLES DE GAULLE

92700 DUIVEN

Exploitant van de vergunning op de markt

BIOGARAN

15 BOULEVARD CHARLES DE GAULLE

92700 DUIVEN

fabrikant

Delpharm BRETIGNY

FABRIEK VAN Petit Paris

91731 BRETIGNY van gerst

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

[Vervolgens Nationaal te implementeren]

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Raad van gezondheidsvoorlichting:

"WAT TE DOEN ALS FEVER":

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C

Een stijging van meer dan 0,8 ° C wordt beschouwd als koorts.

Bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar): als de symptomen veroorzaakt zijn hinderlijk, kunt u een geneesmiddel dat ibuprofen bevat in overeenstemming met de aangegeven doses.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· Als er andere verschijnselen optreden (zoals een huiduitslag)

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

"WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN":

· Bij het ontbreken van verbetering na 5 dagen van de behandeling,

· Als de pijn regelmatig terugkeert,

· Als het gaat gepaard met koorts,

· Als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Goedkope ibuprofen in uw erkende apotheek ARS Online  

Buy Ibuprofen gebaseerde geneesmiddelen. Nurofen, Advil, Upfen, Spedifen ... veilig en met de beste in je bio erkende ARS en natuur Care Pharmacy De Ibuprofen is een anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID). Hij worstelt tegen de pijn en het verminderen van koorts. De anti-inflammatoire eigenschappen zich manifesteren in grote doses

Onze apothekerartsen raden deze producten ook aan

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren