ADVILCAPS 200 MG

ADVILCAPS 200MG CAPSULES 16 grotere afbeelding

3400938162974

Pfizer Pfizer

ADVILCAPS 200 mg zachte capsules is geïndiceerd voor de acute behandeling van koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, pijn en pijnlijke menstruatie. ADVILCAPS 200 mg is voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar.

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: SPORTENINE Homeopathie krampen pijn 33 CP Boiron, ADVIL 5% ibuprofen gel analgeticum voor verstuiking, ADVILTAB 400MG TABLETTEN 14, RHINADVIL Hay

Gebruikt voor: fièvre

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

2,98 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

ADVILCAPS 200 MG 16 CAPSULES

Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.


Beschrijving Advilcaps 200 mg


ADVILCAPS 200 mg zachte capsules is geïndiceerd voor de acute behandeling van koorts en / of pijn zoals hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, pijn en pijnlijke menstruatie. ADVILCAPS 200 mg is voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar.

Dosering en wijze van toediening

Voor kinderen van 6 tot 11 jaar (ongeveer 20 tot 30 kg), 1 capsule ADVILCAPS 200 mg, indien nodig herhalen na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 3 capsules per dag. Voor volwassenen en kinderen 11-12 jaar (ongeveer 30 kg) ouder, 1-2 ADVILCAPS capsules 200 mg herhalen indien nodig na 6 uur. In alle gevallen, niet dagelijks meer dan 6 capsules.

Oraal gebruik.

Samenstelling Advilcaps 200 mg

Ibuprofen 200 mg. Hulpstoffen: Macrogol 600; Kaliumhydroxide (50% oplossing); Vloeibare sorbitol; GEL; Gezuiverd water; PATENTBLAUW V (E 131); GEEL QUINOLINE (E 104); Opacode WIT NSP-78-18022; ALCOHOL SDA 35A; Propyleenglycol; Titaandioxide (E 171); Polyvinylacetaat ftalaat; Gezuiverd water; Isopropyl Alcohol; Macrogol 400; HYDROXIDE AMMONIUM A 28%; QSP 1 capsule SOFT.

Notorious hulpstoffen
SORBITOL

Cons-indicaties en waarschuwingen

Zwangerschap meer dan 5 maanden; voorgeschiedenis van allergie of astma veroorzaakt door ibuprofen of soortgelijke activiteit van andere stoffen zoals niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen, aspirine; leverfalen; ernstige nierfunctiestoornis; ernstig hartfalen; systemische lupus erythematosus; geschiedenis van bloeden of darmperforatie; actieve maagzweer; Allergie voor fructose.
ADVILCAPS 200 mg is een geneesmiddel dat speciale aandacht voor patiënten met een geschiedenis van hypertensie en / of hartfalen vereist, zijn gevallen van zout en het vasthouden van water, hypertensie en oedeem zijn gerapporteerd in associatie met NSAID-therapie. ADVILCAPS 200 mg wordt niet aanbevolen voor patiënten met gastro-intestinale problemen (ulcera, gastro-intestinale perforatie).

Verpakking

Blister 16 capsules

Waarschuwingen over drugs


Aandacht drug Advilcaps 200 Mg is geen product zoals alle andere. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

VIDAL FAMILY

ADVILCAPS

Steroïdale anti-inflammatoire

ibuprofen

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

ADVILCAPS 200 mg: zachte capsule (lichtgroen); box 16.
-

ADVILCAPS 400 mg: capsules; box 14.
-

Pfizer Consumer Health Laboratory

SAMENSTELLING (samenvatting)
p caps p caps
ibuprofen 200 mg 400 mg
sorbitol + +

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel een anti-inflammatoir geneesmiddel ( NSAID ). De bestrijding van pijn en vermindert koorts. De anti-inflammatoire eigenschappen komen tot uiting in grote doses.
Het wordt gebruikt bij de behandeling beperkt tot de korte duur van koorts en pijn (hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, pijnlijke menstruatie, ...).
De 400 mg capsules worden ook gebruikt bij de behandeling van de crisis van migraine bij volwassenen, na ten minste één dokter.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
LET (samenvatting)
Langdurige behandeling of een overdosis van NSAIDs last hebben ernstige bijwerkingen.
Sommige situaties moet leiden tot geen verdere behandeling na een medisch advies:
  • significant maagzuur of zwart en stinkende ontlasting die irritatie of bloeden van het spijsverteringskanaal kunnen vertalen;
  • uitslag zonder duidelijke oorzaak;
  • crisis van astma ;
  • ongewone en intense vermoeidheid, of plotselinge en aanzienlijke daling in het volume van de urine in een persoon die lijden aan hartfalen , uitgedroogd of behandeld met een diureticum .
Voorzorgsmaatregelen nodig bij ouderen of bij geschiedenis van zweren van de maag of twaalfvingerige darm of bloedingsrisico bijzonder gastrointestinale (ziekte van Crohn , colitis ulcerosa ).
Het gebruik van NSAID's wordt niet aanbevolen bij kinderen met waterpokken: het zou het risico van infectieuze complicaties, uitzonderlijk, maar potentieel ernstige verhogen.
NSAID's hebben een remmend effect op de ovulatie en kan de vruchtbaarheid bij vrouwen te verminderen. Dit effect is reversibel na het staken van de behandeling.
Sommige artsen zijn van mening dat anti-inflammatoire geneesmiddelen de effectiviteit van intra-uteriene apparaten (spiraaltjes) kan verminderen en blootstellen aan het risico van ongewenste zwangerschap. Dit risico is omstreden.
Driver: Deze medicatie kan worden opgelegd, in zeldzame gevallen, duizeligheid of wazig zien.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan interageren met andere medicijnen, waaronder: Bovendien uw arts of apotheker behandeling met een diureticum , een ACE-remmer , een angiotensine II , een bètablokker of een medicament dat ciclosporine.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Nadelige effecten op het ongeboren kind werden opgelicht als NSAID's worden gebruikt in de laatste 4 maanden van de zwangerschap; het risico bestaat zelfs met een enkel schot en zelfs als de zwangerschap wordt voltooid. Het gebruik van deze medicatie is tegen-indiceerd tijdens deze periode.
In de eerste 5 maanden, wordt het effect van deze drug niet bekend: alleen uw arts kan het potentiële risico van het gebruik te beoordelen voor jou.

Borstvoeding:
Ibuprofen gebeurt in zeer kleine hoeveelheden in de moedermelk: het incidenteel gebruik, de aanbevolen dosering is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Om het optreden van de beperking van spijsverteringsstoornissen , kan dit geneesmiddel worden ingenomen bij de maaltijd met een groot glas water. Echter, in het geval van acute pijn, nuchtere toestand zorgt voor een snellere effect. De hoeveelheden moeten worden gespreid ten minste 6 uur.
De capsules zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar. Sterker nog, ze kunnen de ademhaling belemmeren als het kind verkeerde ingeslikt en de capsule gaat in de luchtpijp (verkeerde).

Gebruikelijke dosering:

Pijn en koorts
  • Volwassenen en kinderen boven 30 kg (ongeveer 11 jaar): 1-2 capsules van 200 mg of 1 capsule van 400 mg, eventueel herhalen na minimaal 6 uur. Neem niet meer dan 6 capsules in 200 mg of 3 capsules 400 mg.
  • Kinderen 20-30 kg (ongeveer 6 tot 11 jaar): 1 capsule 200 mg, eventueel herhalen om de 6 uur. Neem niet meer dan 3 capsules in 200 mg.
Zonder medisch advies, moet de behandelingsduur worden beperkt tot 5 dagen voor de pijn en 3 dagen voor de koorts.
migraine-aanval:
  • Volwassene: 1 capsule 400 mg, genomen vanaf het begin van de crisis. Er is geen noodzaak om een ​​capsule te nemen als het effect onvoldoende was. Echter, als de symptomen terugkeren, kunt u een extra capsule te nemen in overeenstemming met een minimum van 8 uur tussen 2 doses. Neem niet meer dan 3 dagen van de behandeling.
TIPS (samenvatting)
De dosering 400 mg wordt gebruikt wanneer ibuprofen 200 mg onvoldoende effectief. Het kan echter onmiddellijk worden toegepast bij de behandeling van ernstige pijn.
Inname van dit geneesmiddel niet afzien van de gebruikelijke maatregelen om te helpen geven crisis migraine : liggen in een rustige donkere kamer.
Neem niet meer dan de dosering of de duur van de behandeling aanbevolen door uw arts of apotheker om de negatieve gevolgen te beperken.
Dit geneesmiddel kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Misselijkheid, braken, gastritis .
zelden:

WOORDENLIJST (samenvatting)


NSAID's
Afkorting van niet-steroïde anti-inflammatoire. Familie van anti-inflammatoire geneesmiddelen die geen derivaten van cortison (steroïden) zijn, en de bekendste daarvan is aspirine.


allergie
Huidreactie (jeuk, puistjes, zwelling) of algemene malaise verschijnen na contact met een bepaalde stof, het gebruik van een geneesmiddel of de inname van voedsel. De belangrijkste vormen van allergie zijn eczeem, netelroos, astma, angio-oedeem en allergische shock (anafylaxie). Voedselallergie kan ook leiden tot problemen met de spijsvertering.


bloedarmoede
Vermindering van hemoglobine in het bloed, wat meestal resulteert in een afname van het aantal rode bloedcellen. IJzer is essentieel voor de synthese van hemoglobine. Een tekort aan ijzer tijdens de zwangerschap, een vegetarisch dieet, overvloedige of herhaalde bloeding (regels) is een veel voorkomende oorzaak van bloedarmoede. Andere oorzaken zeldzamer zijn aan vitaminetekorten van groep B.


antecedent
Genegenheid genezen of altijd veranderen. De antecedent kan persoonlijk of familie. De geschiedenis is de geschiedenis van de gezondheid van een persoon.


antiplatelet
Medicatie die voorkomt bloedplaatjes aan elkaar kleven en dus de vorming van bloedstolsels. De oudste antiplatelet agent aspirine in kleine doses genomen.
De aggregatie-remmers moet niet verward worden met antistollingsmiddelen, waarvan werkingsmechanisme is anders.


anticoagulantia
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


anti-inflammatoire
Geneesmiddelen die strijd tegen ontstekingen. Het kan ofwel cortison derivaat (steroïde ontstekingsremmers) of niet-cortisone derivaat (niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen of NSAID).


astma
Ziekte gekenmerkt door ademhalingsproblemen, wat vaak resulteert in piepende ademhaling. Astma, permanente of die zich in crisis is het gevolg van een vernauwing en ontsteking van de bronchiën.


bètablokker
familie van geneesmiddelen hoofdzakelijk gebruikt in de cardiologie. Ze blokkeren de werking van adrenaline (en andere gerelateerde hormonen) op het hart, de bloedvaten en de bronchiën.


Crohn
deInflammation darmziekte, die zweren en vernauwingen kunnen veroorzaken. Het wordt vaak chronische en kan gepaard gaan met aanhoudende diarree en ondervoeding.


diureticum
Geneesmiddel voor verhoogde water eliminatie door de nieren. Meestal is dit water verlies is te wijten aan het verlies van zout veroorzaakt door het geneesmiddel (saluretische).
Diuretica worden voornamelijk gebruikt bij de behandeling van hoge bloeddruk, terwijl hun werkingsmechanisme van deze ziekte slecht begrepen. Ze worden ook voorgeschreven voor acuut of chronisch hartfalen, oedeem en andere zeldzame aandoeningen.
Deze geneesmiddelen veroorzaken natrium en kalium verlies (behalve sommige zogenaamde "kalium-sparend"). Hun langdurig gebruik vereist dan ook een regelmatige monitoring van kaliumgehalte in het bloed naar het hart problemen die kunnen voortvloeien uit hypokaliëmie (tekort aan kalium in het bloed) te voorkomen. Het gebrek aan natrium ander mogelijk gevolg, maar zeldzamer in gebruikelijke doses van langdurig gebruik van diuretica; Het wordt ook gedetecteerd door een bloedtest.


twaalfvingerige darm
Een deel van de darm waarin dringen het voedsel uit de maag.


huiduitslag
Puistjes of vlekken op de huid. Deze letsels kunnen het gevolg zijn van het voedsel, drugs, en vertalen allergie of toxische effecten. Veel virussen kan ook leiden tot breakouts: die van rubella, roseola en mazelen zijn de bekendste.


gastritis
Maagontsteking begunstigd door stress, tabak, alcohol en bepaalde geneesmiddelen zoals aspirine of ontstekingsremmende.


bloeding
Verlies van bloed van een slagader of ader. Bloeden kan extern, maar ook intern zijn en onopgemerkt blijven.


angiotensine II
Deze geneesmiddelen worden soms als ARBs, omdat de namen van moleculen die behoren tot de familie eindigt met angiotensine II receptor antagonist (losartan, candesartan, etc).
Deze familie van drugs blokkeren van de werking van angiotensine II, een stof die de bloeddruk verhoogt en stammen het hart.
angiotensine II remmers worden gebruikt voor de behandeling van hoge bloeddruk.


ACE-remmer
Deze familie van drugs blokkeert de werking van een enzym dat angiotensine I (inactief natuurlijke stof) in angiotensine II omzet. Laatstgenoemde stof verhoogt de bloeddruk en het hart stammen.
ACE-remmers worden gebruikt voor de behandeling van hoge bloeddruk, hartfalen of myocardinfarct suites.


hartverlamming
Onvermogen van het hart te pompen uit zijn functie. De belangrijkste symptomen van hartfalen zijn vermoeidheid en kortademigheid bij inspanning.


leverfalen
albumine, cholesterol en stollingsfactoren (vitamine K, etc.) onvermogen van de lever zijn functie, die in hoofdzaak de verwijdering van bepaalde afvalstoffen, maar ook de synthese van veel organische stoffen die essentieel zijn voor het lichaam te voeren.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


lupus erythematosus
Huidziekte veroorzaakt roodheid van het centrale deel van het gezicht. Er zijn twee hoofdvormen: discoïde lupus (alleen de huid) en lupus (geassocieerd met laesies van de diepe organen).


migraine
bijzonder hoofdpijn waarvan vooral de rechter of linker helft van het hoofd, vaak geassocieerd met angst voor licht en geluid.


bloedbeeld
Telt het meten van het aantal rode bloedcellen (erytrocyten), witte bloedcellen (leukocyten) en bloedplaatjes in het bloed. De CBC zegt dat het percentage van de verschillende witte bloedcellen: neutrofielen, eosinofielen, basofielen, lymfocyten, monocyten.
Afkorting: NFS.


zwelling
Ophoping van water of lymfe bewerkstelligen dat het lokale zwelling.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


colitis ulcerosa
ontstekingsziekte van het rectum en de colon, die evolueert schoksgewijs. Elke stuwkracht gaat gepaard met koorts, slijm en bloederige ontlasting.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.


De behandeling van de crisis
In tegenstelling tot de achtergrond therapie, kort en episodische behandeling in de ziekte vordert door crises of uitbraken.


transaminasen
Enzymen getest in het bloed, de koers stijgt tijdens bepaalde hepatitis. Ze verschijnen in bloedonderzoeken als AST en ALT of AST en ALT.


spijsverteringsstoornissen
Set van symptomen van verhoogde irritatie of storingen van het maagdarmkanaal. misselijkheid, braken, winderigheid, buikpijn, brandend maagzuur, opgeblazen gevoel, winderigheid, diarree of constipatie, etc.: een of meer voorwaarden kunnen aanwezig zijn Antibiotica kan bevorderen candidiasis, veroorzaken vaak problemen met de spijsvertering.


zweer
Blessure holle huid, slijmvliezen of het hoornvlies.
  • Beenulcera: chronische wond als gevolg van slechte bloedcirculatie.
  • Maagzweren: gelokaliseerde wond van het slijmvlies van de maag of twaalfvingerige darm, als gevolg van overmatige zuurgraad en vaak in de aanwezigheid van een bacterie (Helicobacter pylori). De zweer wordt begunstigd door stress, alcohol, roken en bepaalde medicijnen (aspirine, NSAIDs, etc.).


duizeligheid
Symptoom kan een indruk van verlies van evenwicht (gezond verstand) aan te wijzen of, strikter, een draaierig gevoel over zichzelf of de omgeving (medische richting).

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 16/07/2015

Naam geneesmiddel

ADVILCAPS 200 mg zachte capsules

ibuprofen

omlijst

Lees de handleiding voor het gebruik van dit geneesmiddel. Het bevat belangrijke informatie voor u.

· Dit medicijn kan worden gebruikt in zelfmedicatie wordt gebruikt om te zeggen, zonder overleg of op recept van een arts.

· Als de symptomen aanhouden, erger worden of als er nieuwe symptomen zich voordoen, advies in te winnen bij uw apotheker of arts.

· Deze handleiding is gemaakt om u te helpen hoewel dit geneesmiddel. Keep it, kan het nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

LAAT dit geneesmiddel bij kinderen.

vorm Samenvatting

In deze bijsluiter:

1. WAT ADVILCAPS 200 mg zachte capsules EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

2. Wat u moet weten voordat ADVILCAPS 200 mg zachte capsules?

3. HOE ADVILCAPS 200 mg zachte capsules innemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. HOE ADVILCAPS 200 mg zachte capsules Store?

6. Aanvullende informatie

1. WAT ADVILCAPS 200 mg zachte capsules EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Therapeutic Classification

Analgetische en antipyretische.

indicaties

Dit geneesmiddel is een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen.

Het wordt voorgeschreven bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar) in de kortdurende behandeling van koorts en / of pijn, zoals:

· hoofdpijn,

· griepsymptomen,

· tandpijn,

· pijn,

· pijnlijke menstruatie.

2. Wat u moet weten voordat ADVILCAPS 200 mg zachte capsules?

Lijst van informatie noodzakelijk is voordat het geneesmiddel

Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.

Cons-indicaties

ADVILCAPS nooit 200 mg zachte capsules in de volgende gevallen:

· meer dan 5 maanden oud zwangerschap (24 weken zwangerschap)

· voorgeschiedenis van allergie of astma veroorzaakt door het gebruik van dit geneesmiddel of een verwante drug, met inbegrip van andere niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen, acetylsalicylzuur (aspirine),

· geschiedenis van allergie voor andere onderdelen van de capsule,

· gastrointestinale bloeden of zweren van verstreken behandelen met NSAIDs,

· zweer of bloeden maag of darmen veranderen of terugkerende

· gastrointestinale bloeden, hersenbloeding of andere bloeden lopende,

· ernstige leverziekte,

· ernstige nierziekte,

· een ernstige hartziekte,

· systemische lupus erythematosus,

· Kinderen jonger dan 6 jaar, omdat het kan slikken en stikken door.

BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.

voorzorgsmaatregelen; speciale waarschuwingen

Wees extra voorzichtig met ADVILCAPS 200 mg zachte capsules:

Een hoge dosis hoger dan 1200 mg / dag, het geneesmiddel ontstekingsremmende eigenschappen en kunnen sommige ernstige ongemakken die waargenomen met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen.

Medicijnen zoals qu'ADVILCAPS 200 mg zachte capsules kunnen het risico op een hartaanval ( "hartinfarct") of beroerte. Het risico is des te belangrijker dat de gebruikte doses zijn hoog en de duur van langdurige behandeling.

Niet meer dan de aanbevolen dosis of de duur van de behandeling.

Als u hartproblemen hebt, als u een beroerte heeft gehad of als u denkt dat u risicofactoren voor dit type pathologie (bijvoorbeeld in geval van hoge bloeddruk, diabetes, hoge cholesterol of als u roken), kunt praten met uw arts of apotheker.

speciale waarschuwingen

Als je een vrouw bent, ADVILCAPS 200 mg zachte capsules kan je invloed op de vruchtbaarheid. Het gebruik ervan wordt niet aanbevolen bij vrouwen die zwanger willen worden. Bij vrouwen die moeite hebben om zich voort te planten of bij wie testen op de voorplanting zijn aan de gang, neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u ADVILCAPS 200 mg zachte capsules.

De ouderen lopen een groter risico op bijwerkingen, in het bijzonder gastrointestinale bloeden, zweren en perforaties. Nier-, lever- en hartfunctie moeten nauwgezet worden gecontroleerd. De dosering moet zo laag mogelijk zijn kort mogelijk zijn om de symptomen onder controle.

Het gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen bij patiënten met fructose-intolerantie (zeldzame erfelijke ziekte).

VOORDAT gebruik van deze drug, raadpleeg uw arts als:

· van de geschiedenis van astma geassocieerd met chronische rhinitis, chronische sinusitis of neuspoliepen. De toediening van deze specialiteit kan een astma-aanval veroorzaken, vooral bij bepaalde patiënten die allergisch zijn voor acetylsalicylzuur (aspirine) of niet-steroïde anti-inflammatoir ( zie "Neem niet ADVILCAPS 200 mg zachte capsules volgende gevallen " ),

· stollingsstoornissen, antistollingstherapie outlet. Dit medicijn kan leiden tot ernstige gastro-intestinale gebeurtenissen,

· spijsvertering geschiedenis (hiatus hernia, gastro-intestinale bloeden, maagzweer of twaalfvingerige oud)

· hart-en vaatziekten, lever of de nieren,

· waterpokken. Dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen als gevolg van buitengewone ernstige infecties van de huid,

· gelijktijdige behandeling met andere geneesmiddelen die het risico op een maagzweer of een bloeding, bijvoorbeeld orale steroïden, antidepressiva verhogen (SSRI-type degenen, dat wil selectieve remmers van serotonine heropname te zeggen) drugs het voorkomen van bloedstolsels zoals aspirine of anticoagulantia, zoals warfarine. Als u in een van deze gevallen, raadpleeg dan uw arts voordat u ADVILCAPS 200 mg zachte capsules ( zie "Inname of gebruik van andere geneesmiddelen" )

· gelijktijdige behandeling met methotrexaat bij doses hoger dan 20 mg per week of met pemetrexed ( zie rubriek "Inname of gebruik van andere geneesmiddelen" ).

Tijdens de behandeling IF:

· van problemen met het gezichtsvermogen, uw arts,

· maagdarmbloeding (verwerping van het bloed via de mond of in de ontlasting, ontlasting zwarte vlekken), STOP de behandeling en CONTACT ONMIDDELLIJK EEN ARTS OF medische noodhulpdienst,

· verschijningen van cutane of mucosale symptomen die lijken op brandwonden (roodheid met bubbels of blaren, zweren), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische noodhulpdienst,

· suggestieve tekenen van allergie voor het geneesmiddel, met inbegrip van een astma-aanval of plotselinge zwelling van het gezicht en de hals ( zie rubriek "Mogelijke bijwerkingen" ), STOP behandeling en onmiddellijk een arts raadplegen of medische deskundigheid NOOD.

Dit product bevat een niet-steroïde anti-inflammatoire: ibuprofen.

Moet niet langs deze drug andere drugs met niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (inclusief selectieve cyclooxygenase 2) en / of acetylsalicylzuur (aspirine) nemen. Lees de instructies zorgvuldig door andere medicijnen die u gebruikt om de afwezigheid van niet-steroïdale anti-inflammatoire en / of acetylsalicylzuur (aspirine) te waarborgen.

Interactie met andere geneesmiddelen

Inname of gebruik van andere geneesmiddelen:

Gelieve uw arts of apotheker als u neemt of onlangs heeft andere drugs, zelfs als het wordt verkregen zonder medicijnen.

Sommige geneesmiddelen kunnen niet gelijktijdig worden gebruikt TEGELIJK MET van andere geneesmiddelen die specifieke veranderingen (dosis bijvoorbeeld).

informeren altijd uw arts, tandarts of apotheker als u de volgende geneesmiddelen naast ADVILCAPS 200 mg zachte capsules:

· Aspirine (acetylsalicylzuur) of andere niet-steroïde anti-inflammatoire

· corticosteroïden

· orale anticoagulantia, zoals warfarine, heparine injecteerbare, antiplatelet of andere trombolytische middelen zoals ticlopidine

· lithium

· methotrexaat

· remmers van ACE-remmers, diuretica, bètablokkers en angiotensine II-antagonisten

· bepaalde antidepressiva (selectieve remmers van serotonine heropname)

· pemetrexed

· cyclosporine, tacrolimus.

Interacties met voedsel en drank

Niet van toepassing.

Interacties met alternatieve therapieën of kruidengeneesmiddelen

Niet van toepassing.

Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding

Zwangerschap en borstvoeding

RAAD Vraag uw arts of apotheker voordat u een geneesmiddel gebruikt.

zwangerschap

Tijdens het eerste trimester (12 weken zwangerschap is 12 weken na de 1e dag van je laatste menstruatie), uw arts kan, indien nodig, om het voorschrijven van geneesmiddelen.

2,5-5 maanden oud zwangerschap (12 tot 24 weken zwangerschap), zal het geneesmiddel alleen worden gebruikt op advies van uw arts en het nemen van korte. Langdurig gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen.

Beyond leeftijd van 5 maanden zwangerschap (na 24 weken zwangerschap), moet u IN GEEN GEVAL gebruik van dit geneesmiddel, omdat het invloed op je kind kan ernstige gevolgen hebben, zoals hart-plan nier-, zelfs met een enkele dosis.

Als u dit geneesmiddel heeft ingenomen tijdens de zwangerschap meer dan vijf maanden oud waren, neem dan contact op met uw verloskundige gynaecoloog, zodat passende controle u worden voorgesteld.

feeding

Deze medicatie overgaat in de moedermelk. Als voorzorgsmaatregel, moet u voorkomen dat het gebruik ervan tijdens de borstvoeding.

sport

Niet van toepassing.

Beïnvloeding van de rijvaardigheid en het gebruik van machines

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

In zeldzame gevallen, gebruik van dit medicijn kan duizeligheid en visuele stoornissen veroorzaken.

Lijst van hulpstoffen met bekend effect

Belangrijke informatie over enkele ADVILCAPS componenten 200 mg zachte capsules:

Dit geneesmiddel bevat sorbitol (E420).

3. HOE ADVILCAPS 200 mg zachte capsules innemen?

Aanwijzingen voor een juist gebruik

Bijwerkingen kunnen worden geminimaliseerd door de laagst mogelijke dosis voor de kortst nodig is om de symptomen onder controle.

Dosering modus en / of route (s) van toediening, de frequentie van toediening en de duur van de behandeling

dosering

Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 20 KG (ongeveer 6 jaar).

Pijnlijke en / of febriele ziekten

Bij kinderen is de gebruikelijke dosering 20 tot 30 mg / kg / dag in 3 afzonderlijke doses per dag (30 mg / kg / dag niet te overschrijden).

Bij kinderen van 20 tot 30 kg (ongeveer 6 tot 11 jaar): 1 capsule (200 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 3 capsules per dag (600 mg).

Bij volwassenen en kinderen boven 30 kg (ongeveer 11-12 jaar): 1-2 capsules (200 mg tot 400 mg), herhaald eventueel na 6 uur. In alle gevallen, niet meer dan 6 capsules per dag (1200 mg).

Ouderen hebben een verhoogd risico op bijwerkingen, gebruik de laagst mogelijke dosis voor de kortst nodig is om de symptomen onder controle.

Niet meer dan de aanbevolen dosis of duur van de behandeling (3 dagen voor koorts, 5 dagen voor pijn).

De maximale dosering is 6 capsules per dag (1200 mg).

De wijze van toediening

mondeling.

Slik de zachte capsule, zonder kauwen, met een glas water.

Zachte capsules moeten bij voorkeur tijdens een maaltijd worden ingenomen.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met oscillaties van pijn of koorts te voorkomen.

Zij moeten worden gespreid ten minste 6 uur.

Duur van de behandeling

Het gebruik is beperkt tot:

· 3 dagen bij koorts,

· 5 dagen in het geval van de pijn

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen of als ze verergeren of bij het optreden van een andere aandoening, raadpleeg dan uw arts.

Als u denkt dat het effect van ADVILCAPS 200 mg zachte capsules is te sterk of te zwak is: Neem contact op met uw arts of apotheker.

Symptomen en instructies in geval van overdosering

Als u meer ADVILCAPS 200 mg zachte capsules heeft ingenomen moet u:

In geval van accidentele overdosis of vergiftiging, de behandeling stoppen en raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Instructies in geval van nalatigheid van een of meer doses

Als je mist ADVILCAPS 200 mg zachte capsules:

Neem geen dubbele dosis om deel uitmaken van de enkelvoudige dosis die u gemist.

Risico op ontwenningsverschijnselen

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Beschrijving van de bijwerkingen

Zoals alle geneesmiddelen, ADVILCAPS 200 mg zachte capsules kunnen bijwerkingen veroorzaken, hoewel iedereen er is geen onderwerp.

Medicijnen zoals qu'ADVILCAPS 200 mg zachte capsules kunnen het risico op een hartaanval (myocardiaal infarct) of beroerte.

Kunnen allergische reacties optreden:

· Huid: huiduitslag, jeuk, zwelling, chronische urticaria verslechtering,

· respiratoire, type astmaaanval

· Gegeneraliseerde: plotselinge zwelling van het gezicht en hals met ademhalingsmoeilijkheden (angioedeem).

In zeldzame gevallen is het mogelijk dat maagdarmbloeding optreden ( zie "Pas goed met ADVILCAPS 200 mg zachte capsules" ). Dit is nog vaker voor dan de gebruikte dosering hoog is.

Bij wijze van uitzondering wordt waargenomen hoofdpijn gepaard gaat met misselijkheid, braken en stijve nek.

Zeer ongewoon kan uitingen van huidblaren of slijmvliezen (verbranding met roodheid met bubbels, blaren, zweren) optreden.

Bij wijze van uitzondering, de huid van ernstige infecties werden waargenomen in gevallen van waterpokken.

In al deze gevallen, onmiddellijk stoppen met de behandeling en contact opnemen met uw arts.

Tijdens de behandeling is het mogelijk dat optreedt:

· spijsverteringsstoornissen: buikpijn, braken, misselijkheid, diarree, constipatie,

· uitzondering, duizeligheid, hoofdpijn, zeldzame oogaandoeningen, significante vermindering van de urine, nierfalen.

In al deze gevallen, moet u uw arts te vertellen.

Bij wijze van uitzondering werden waargenomen veranderingen van de leverfunctie of bloedbeeld (daling van de witte bloedcellen of rode bloedcellen), die ernstig kunnen zijn.

Als u een bijwerking optreedt die niet in deze bijsluiter is vermeld, of als de bijwerkingen ernstig wordt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

5. HOE ADVILCAPS 200 mg zachte capsules Store?

Buiten het bereik en het zicht van kinderen.

vervaldatum

Niet gebruiken na de vervaldatum vermeld op de doos.

voorwaarden voor opslag

Bewaard bij een temperatuur van maximaal 25 ° C

Indien nodig, waarschuwing tegen bepaalde zichtbare tekenen van bederf

Geneesmiddelen dienen niet weggegooid te worden aan het afvalwater of met huishoudelijk afval. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen niet. Deze maatregelen zullen helpen om het milieu te beschermen.

6. Aanvullende informatie

Volledige lijst van werkzame stoffen en hulpstoffen

Wat is ADVILCAPS 200 mg zachte capsules?

De werkzame stof is:

Ibuprofen ................................................. .................................................. ..................................... 200 mg

Voor een zachte capsule.

De andere bestanddelen zijn:

Macrogol 600, kaliumhydroxide (50% oplossing).

Capsulewand:

vloeibare gedeeltelijk gedehydrateerde sorbitol, gelatine, gezuiverd water, patentblauw V (E 131), chinolinegeel (E 104).

Drukinkt:

Opacode WHITE NSP-78-18022: alcohol SDA 35A, propyleenglycol, titaandioxide (E171), polyvinylacetaatftalaat, gezuiverd water, isopropylalcohol, macrogol 400, ammoniumhydroxide 28%.

Farmaceutische vorm en inhoud

Wat qu'ADVILCAPS 200 mg zachte capsules en inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van zachte capsules, lichtgroen met "200" wit bedrukt.

Vak 8, 10, 12, 16, 20, 24 of 30.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Naam en adres van de houder van de vergunning op de markt en de houder van het productieproces houder van de vergunning verantwoordelijk voor vrijgifte, indien verschillend

houder

PFIZER familie gezondheid

23-25, avenue du Docteur Lannelongue

75014 PARIS

uitbuiten

PFIZER familie gezondheid

23-25 ​​rue du Docteur Lannelongue

75014 PARIS

fabrikant

PFIZER CONSUMENT MANUFACTURING ITALY SRL

VIA Nettunense 90

04011 Aprilia - LT

ITALIË

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

Datum van goedkeuring van het record

De laatste datum waarop deze folder op {date} werd goedgekeurd.

Handelsvergunning onder uitzonderlijke omstandigheden

Niet van toepassing.

internet informatie

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website van Afssaps (Frankrijk).

Informatie Gereserveerd professionals in de gezondheidszorg

Niet van toepassing.

anders

Advies / GEZONDHEIDSEDUCATIE

"WAT TE DOEN ALS FEVER":

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C

Een stijging van meer dan 0,8 ° C wordt beschouwd als koorts.

Bij volwassenen en kinderen boven 20 kg (ongeveer 6 jaar): als de symptomen veroorzaakt zijn hinderlijk, kunt u een geneesmiddel dat ibuprofen bevat in overeenstemming met de aangegeven doses.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· Als er andere verschijnselen optreden (zoals een huiduitslag)

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

"WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN":

· Bij het ontbreken van verbetering na 5 dagen van de behandeling,

· Als de pijn regelmatig terugkeert,

· Als het gaat gepaard met koorts,

· Als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Commandez tous les médicaments , produits pharmaceutiques des laboratoires Pfizer. Parmi eux, des traitements vous aidant dans votre sevrage tabagique à des prix abordables sur Soin et nature, votre pharmacie bio en ligne!

Goedkope ibuprofen in uw erkende apotheek ARS Online  

Buy Ibuprofen gebaseerde geneesmiddelen. Nurofen, Advil, Upfen, Spedifen ... veilig en met de beste in je bio erkende ARS en natuur Care Pharmacy De Ibuprofen is een anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID). Hij worstelt tegen de pijn en het verminderen van koorts. De anti-inflammatoire eigenschappen zich manifesteren in grote doses

Onze apothekerartsen raden deze producten ook aan

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren