EFFERALGANODIS 500MG TABLETTEN DISPERSBLES

3400934821523

UPSA BMS UPSA BMS

Efferalgan is een geneesmiddel geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: Efferalgan 500MG TABLETTEN 16, Efferalgan 1g paracetamol 8 Sticks Flavor Cappuccino, Efferalgan Kinderen Paracetamol 10 Vanilla Strawberry Sticks, Efferalgan Paracetamol 500mg Vanille-Aardbei Pellets 16 sachets

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

2,90 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving

Indicaties
EFFERALGANODIS orodispergeerbare tablet is geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.
Dosering en wijze van toediening
EFFERALGANAN ODIS 500 mg orodispergeerbare tablet is voor volwassenen. Gebruik 1 tablet per dag, indien nodig herhalen na minimaal 4 uur, niet tot 6 tabletten per dag overschrijden. Oraal gebruik.
Beruchte samenstelling en hulpstoffen
Paracetamol microïngekapselde DE ETHYLECELLULOSE 540,5 MG; BE Paracetamol (INN) 500 MG. Hulpstoffen: watervrij citroenzuur; NATRIUMBICARBONAAT; Sorbitol; NATRIUMCARBONAAT ANHYDROUS; SUCROSE compressie; (Sucrose, maltodextrine, glucose) Crospovidon; Natriumbenzoaat; Aspartaam; Acesulfaamkalium; Sinaasappelaroma 501189TPO551; (ORANGE ESSENTIËLE OLIE; ACETALDEHYDE; ethylbutyraat; azijnzuur; TOCOPHEROL; maltodextrine) QSP 1 ORODISPERGEERBARE TABLET.
Cons-indicaties en waarschuwingen
Allergie voor paracetamol of andere bestanddelen; leverfalen; fenylketonurie. Efferalgan ODIS is een geneesmiddel met paracetamol. Het is essentieel om overdosering te vermijden controle op de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen. Heeft de maximaal aanbevolen dosis niet overschrijden. Efferalgan ODIS is mogelijk tijdens de zwangerschap en lactatie bij normale gebruiksomstandigheden. EFFERALGANODIS bevat sorbitol, wordt het niet aanbevolen in geval van fructose-intolerantie.
Verpakking
Tube 17 tabletten

Waarschuwingen over drugs

Let op, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

Efferalgan 500 mg tabletten orodispergeerbare (wit, sinaasappelsmaak); box 16.
-

UPSA laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p PC
paracetamol 500 mg
aspartaam +
sorbitol +
natrium 39 mg

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel is een pijnstillend en koortswerend die paracetamol bevat.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
Bovendien, met een gewicht van minder dan 50 kg of lijden aan nierinsufficiëntie ernstig van leverfalen , alcoholisme of dehydratie mag niet meer dan een dosis van 3 g paracetamol per dag het risico op overdosering te vermijden.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden inachtneming een minimum interval van 4 uur tussen 2 doses. Bij nierfalen , dient de uitlaten zijn geplaatst ten minste 8 uur.
Smelt de tablet op de tong.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen: 1 of 2 tabletten per dosis, indien nodig herhalen, met een maximum van 6 tabletten per dag.
    Ernstige pijn bij volwassenen en vooral bij osteoartritis, de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol (2 tabletten), 4 keer per dag, alleen op doktersvoorschrift.
TIPS (samenvatting)
Overvloedig zweten typerend zijn voor de daling van de temperatuur bij de behandeling van hoge koorts. Dit is normaal.
Dit geneesmiddel kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Uitzonderlijk: allergische reactie huid.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


leverfalen
albumine, cholesterol en stollingsfactoren (vitamine K, etc.) onvermogen van de lever zijn functie, die in hoofdzaak de verwijdering van bepaalde afvalstoffen, maar ook de synthese van veel organische stoffen die essentieel zijn voor het lichaam te voeren.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


orodispergeerbare
Beschrijft een tablet die uiteenvalt in de mond in contact met speeksel. Het kan ook worden verspreid in een glas water voor inname.


fenylketonurie
erfelijke ziekte gekenmerkt door de afwezigheid van een enzym en die leidt tot de accumulatie in het bloed van een toxisch product. Zijn systematische screening is bij de geboorte. De behandeling is gebaseerd op een specifiek dieet tijdens de kinderschoenen.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 18/08/2015

Naam geneesmiddel

Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tablet

paracetamol

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Als u vragen hebt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

· Dit geneesmiddel is een specialiteit van zelfmedicatie die zonder overleg of op recept van een arts kan worden gebruikt.

· Bewaar deze bijsluiter, kan het nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Als u meer informatie en advies nodig hebt, contact op met uw apotheker.

· Bij aanhoudende klachten na 3 dagen voor koorts of 5 dagen in het geval van pijn, of als ze erger praten met uw arts.

· Als u een bijwerking optreedt die niet in deze bijsluiter is vermeld, of als een van de bijwerkingen ernstig wordt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

vorm Samenvatting

In deze bijsluiter:

1. Wat Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten?

3. Hoe Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten in te nemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten?

6. Aanvullende informatie

1. WAT Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten en waarvoor wordt het gebruikt?

Therapeutic Classification

Niet van toepassing.

indicaties

Dit geneesmiddel bevat paracetamol.

Het is geïndiceerd voor pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.

Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten zijn alleen voor volwassenen.

Voor volwassenen met een gewicht van minder dan 50 kg, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

2. Wat u moet weten voordat Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten?

Lijst van informatie noodzakelijk is voordat het geneesmiddel

Niet van toepassing.

Cons-indicaties

Nooit Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten in de volgende gevallen:

· U allergisch (overgevoelig) voor het werkzame bestanddeel (paracetamol) of een andere component van Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten (zie hoofdstuk 6 "Aanvullende informatie"),

· U heeft een ernstige leverziekte,

· Je neemt een geneesmiddel (Kayexalate) tot een te hoog kaliumgehalte in het bloed te behandelen,

· Je hebt één van de volgende erfelijke ziekte: fenylketonurie of intolerantie voor bepaalde suikers (zie "Belangrijke informatie over enkele bestanddelen Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tablet")

voorzorgsmaatregelen; speciale waarschuwingen

Wees extra voorzichtig met Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten:

Vertel uw arts voordat u dit geneesmiddel gebruikt als een van de volgende op u van toepassing:

· Als u minder wegen dan 50 kg

· Als u een ernstige leverziekte of nierziekte, of als u lijdt aan chronisch alcoholisme,

· Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol nemen,

· Mocht u problemen hebben met voeding (ondervoeding) of uitdroging.

Stop de behandeling niet voort te zetten zonder overleg met uw arts als u in een van de volgende situaties:

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen

· Wanneer de werkzaamheid van het geneesmiddel niet volstaan,

· Als er een ander gezondheidsprobleem.

Interactie met andere geneesmiddelen

Inname of gebruik van andere geneesmiddelen:

Om mogelijke interacties tussen verschillende geneesmiddelen te voorkomen, raadpleeg dan uw arts of apotheker als u nog andere geneesmiddelen of onlangs heeft gebruikt, ook al is het een medicijn niet voorgeschreven.

· Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tabletten en Kayexalate
Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tablet bevat sorbitol. Deze component kan samenwerken met een geneesmiddel tegen een te hoog kaliumgehalte in het bloed.
Als u dit geneesmiddel (Kayexalate) neemt, moet je niet gebruiken Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten tenzij uw arts heeft geadviseerd.

· Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tabletten en orale anticoagulantia
U moet contact opnemen met uw arts als u een medicijn dat coagulatie (orale anticoagulantia) vertraagt ​​nemen. Hoge doses Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tablet kan de werking van uw antistollingsmiddel verhogen. Indien nodig zal uw arts de dosering van uw antistollingsmiddel aan te passen.

· Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten en bloedonderzoek
Vertel uw arts als u Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten in te nemen en je een bloedtest nodig: Deze medicatie kan invloed op de resultaten als uw arts wil uw urinezuur te controleren in het bloed.

· Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tabletten en andere geneesmiddelen die paracetamol of propacetamol (a precursor paracetamol)

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten. Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden ( zie "Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten" ). Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol of propacetamol nemen, moet u eerst uw arts of apotheker.

Interacties met voedsel en drank

Niet van toepassing.

Interacties met alternatieve therapieën of kruidengeneesmiddelen

Niet van toepassing.

Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding

Zwangerschap en borstvoeding

Dit medicijn kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en bij borstvoeding.

Vraag uw arts of apotheker voordat u een geneesmiddel.

sport

Niet van toepassing.

Beïnvloeding van de rijvaardigheid en het gebruik van machines

Niet van toepassing.

Lijst van hulpstoffen met bekend effect

Belangrijke informatie over enkele bestanddelen Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tablet:

Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tablet bevat verschillende onderdelen die u moet overwegen, te weten:

· Aspartaam. Deze component kan gevaarlijk zijn voor mensen die lijden aan een erfelijke ziekte genaamd fenylketonurie.

· Natrium (39 mg per tablet). U moet hier rekening mee houden als je op een zoutloos of zoutarm dieet.

· Sucrose, sorbitol. Als uw arts u heeft verteld dat je niet bepaalde suikers tolériez, te raadplegen hem voordat u dit geneesmiddel.

· Sorbitol kan ook samenwerken met een geneesmiddel (Kayexalate) gebruikt om een hoog kaliumgehalte te behandelen in het bloed ( zie "Inname of andere drugs" ).

3. HOE Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten?

Aanwijzingen voor een juist gebruik

Nauwgezet het advies van uw arts. In geval van twijfel, raadpleeg uw arts of apotheker.

Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten zijn alleen voor volwassenen. Voor volwassenen met een gewicht van minder dan 50 kg, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

Dosering modus en / of route (s) van toediening, de frequentie van toediening en de duur van de behandeling

dosering

De gebruikelijke dosering is 1 tablet van 500 mg per dosis, zonodig herhaald na minimaal 4 uur.

Indien pijn of koorts intens, 2 tabletten van 500 mg, herhaalde eventueel na minimaal 4 uur.

Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Neem niet meer dan 8 tabletten per dag. Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol of propacetamol nemen, moet u ervoor zorgen dat u de maximale dosering van 4000 mg per dag niet overschrijden.

Frequentie en duur van de toediening

· U moet uw tabletten regelmatig te nemen om oscillaties van pijn of koorts te voorkomen.

· De hoeveelheden moeten worden gespreid ten minste 4 uur.

· Stop de behandeling niet voort te zetten zonder overleg met uw arts als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen.

Speciale categorie van de patiënten

Bij een ernstige nieraandoening (ernstige nierinsufficiëntie) dient u uw arts te raadplegen alvorens dit geneesmiddel.

Als uw arts schrijft dit geneesmiddel verkooppunten wordt geplaatst 8 uur minimum.

Wijze van toediening

mondeling.

De orodispergeerbare tabletten zijn, wat betekent dat elk tablet oplost in de mond seconden.

Smelt de tablet op de tong.

Deze tabletten worden gebruikt zonder water.

Als u denkt dat het effect van Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten te sterk of te zwak is, overleg dan met uw arts of apotheker.

Symptomen en instructies in geval van overdosering

Als u meer Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten heeft ingenomen dan u zou mogen:

Neem contact op met uw arts of apotheker. In geval van overdosering is er een risico van schending van de lever gepaard gaan met misselijkheid, braken, anorexia, bleekheid en buikpijn.

Instructies in geval van nalatigheid van een of meer doses

Als je mist Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten:

Neem geen dubbele dosis om make-up de dosis die u gemist.

Risico op ontwenningsverschijnselen

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Beschrijving van de bijwerkingen

Zoals alle geneesmiddelen kan Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten bijwerkingen veroorzaken, hoewel iedereen er is geen onderwerp.

· In zeldzame gevallen kan een allergie optreden. U kunt tekenen van allergie te identificeren door:

o een uitbarsting en / of roodheid van de huid,

o plotselinge zwelling van het gezicht of de nek,

o een abrupte ongemak veroorzaakt door een daling van de bloeddruk.

Als allergie optreedt, stoppen met de behandeling onmiddellijk en vertel uw arts. Daarna nooit herhalen geneesmiddelen die paracetamol.

· In zeldzame gevallen kan deze medicatie het aantal bloedcellen te verminderen. neus en tandvlees bloeden kunnen dan optreden. In dit geval, een arts raadplegen.

Rapportage Side Effects

Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr. Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. HOE Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten bewaren?

Buiten het bereik en het zicht van kinderen.

vervaldatum

Gebruik geen Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten na de vervaldatum die op de doos. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van de maand.

voorwaarden voor opslag

Geen speciale bewaarcondities.

Indien nodig, waarschuwing tegen bepaalde zichtbare tekenen van bederf

Geneesmiddelen dienen niet weggegooid te worden aan het afvalwater of met huishoudelijk afval. Vraag uw apotheker te ontdoen van ongebruikte medicijnen. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. Aanvullende informatie

Volledige lijst van werkzame stoffen en hulpstoffen

Wat is Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten?

Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol (acetaminophen ingekapseld in ethylcellulose).

De andere bestanddelen zijn: watervrij citroenzuur, natriumbicarbonaat, sorbitol, watervrij natriumcarbonaat, sucrose compressie, crospovidon, natriumbenzoaat, sinaasappelsmaak, aspartaam, acesulfaam kalium.

Farmaceutische vorm en inhoud

Wat Efferalgan 500 mg orodispergeerbare tabletten en inhoud van de verpakking

De orodispergeerbare tabletten zijn, wat betekent dat elk tablet oplost in de mond seconden.

Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tablet is een witte tablet van ronde vorm.

Efferalgan 500 mg, orodispergeerbare tablet is verkrijgbaar in verpakkingen van 8, 10, 16, 100 of 500 orodispergeerbare tabletten pil.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Naam en adres van de houder van de vergunning op de markt en de houder van het productieproces houder van de vergunning verantwoordelijk voor vrijgifte, indien verschillend

houder

UPSA SAS

3 RUE JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

uitbuiten

UPSA SAS

3 RUE JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

fabrikant

UPSA SAS

979 AVENUE DES PYRENEES

47520 PASSAGE

of

UPSA SAS

304 AVENUE JEAN ARTS BRU

47000 Agen

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Dit geneesmiddel is geregistreerd in lidstaten van de EEA onder de volgende namen:

In overeenstemming met de regelgeving.

Datum van goedkeuring van het record

De laatste datum waarop de bijsluiter is voor het laatst goedgekeurd in {datum}.

Handelsvergunning onder uitzonderlijke omstandigheden

Niet van toepassing.

internet informatie

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Informatie Gereserveerd professionals in de gezondheidszorg

niet van toepassing

anders

Voor alle informatie over dit geneesmiddel contact op met de lokale vertegenwoordiger van de houder van de vergunning op de markt:

UPSA RAAD, medische informatie en Geneesmiddelenbewaking: tel (nr Riviera): 0810 410 500.

GEZONDHEIDSEDUCATIE TIPS

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36 ° en 37 ° C 5 5.C. Een temperatuurstijging boven 38 ° C mogelijk koorts.

Dit geneesmiddel is voor volwassenen.

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· als andere ongewone symptomen verschijnen

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

· Als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· Als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· Als je 's nachts wakker,

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Historiquement spécialistes de la lutte contre la douleur et de l’automédication, les laboratoires UPSA (Union de Pharmacologie Scientifique Appliquée) ont été créés à Agen en 1935 par le Docteur Camille Bru.
Intégrée au sein de Bristol-Myers Squibb dès 1994, la Société UPSA a laissé place depuis lors à la marque UPSA. Au travers de la marque UPSA, Bristol-Myers Squibb est aujourd’hui la seule entreprise du médicament à proposer une gamme complète des trois paliers d’antalgiques, de l’aspirine à la morphine.
Cette diversité permet de s’adresser à tous les patients - du nourrisson à la personne âgée - et de proposer des traitements adaptés à tous types de douleurs. Toux, rhume, états grippaux, digestion, forme, troubles du sommeil : à travers sa gamme d’automédication, UPSA développe et met à disposition des médicaments pour soigner les maux du quotidien.
Parce que la santé bouge, la marque UPSA est en perpétuelle quête d’innovation. Le pôle de développement galénique basé sur le site UPSA à Agen lui permet de s’adapter aux évolutions des besoins des patients avec lesquels elle a tissé une relation de confiance. Leader de la médication familiale, la marque UPSA cherche constamment à les aider dans leur santé quotidienne, par la qualité et l’accessibilité de ses produits. Ces valeurs font d’UPSA, en France comme en Europe, l’allié santé au quotidien.

Goedkope Efferalgan uw gelicentieerde apotheek ARS Online  

Efferalgan is een paracetamol-based medicine. Zoals aspirine, het geneesmiddel Efferalgan behandelt milde tot matige pijn zonder anticoagulerende effecten van aspirine, en het is niet ontstekingsremmend. Echter Efferalgan en paracetamol in het algemeen heel goed verdragen door kinderen en zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Let op de gebruikelijke doseringen en vormen (tabletten, capsules, zetpillen, siroop ...) voor elke leeftijd en controleer of de bijbehorende producten geen paracetamol bevatten, indien in de maximaal toegestane hoeveelheid per dag niet in aanmerking genomen. Het maximumbedrag van paracetamol meer dan 15 jaar volwassene is 3 gram gedeeld door 24 uur.

Onze apothekerartsen raden deze producten ook aan

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren