Efferalgan 500 MG GASHOUDENDE PARACETAMOL

EFFERALGAN 500MG COMPRIMES EFFERVESCENTS SECABLES grotere afbeelding

3400932570010

UPSA BMS UPSA BMS

Efferalgan 500 mg is een geneesmiddel geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: Efferalgan 500MG TABLETTEN 16, EFFERALGANODIS 500MG TABLETTEN DISPERSBLES, Efferalgan 1g paracetamol 8 Sticks Flavor Cappuccino, Efferalgan Kinderen Paracetamol 10 Vanilla Strawberry Sticks, Efferalgan Paracetamol 500mg Vanille-Aardbei Pellets 16 sachets

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

2,02 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Efferalgan 500 MG GASHOUDENDE PARACETAMOL



Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving Efferalgan Paracetamol 500 mg Bruisende

Indicaties

Efferalgan 500 mg bruistablet is een vignettering medicatie geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.

Dosering en wijze van toediening

Efferalgan Paracetamol 500 mg Effervescent Bruistablet is voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Voor volwassenen en kinderen ouder dan 15 jaar duren 1 tot 2 tabletten van 500 mg Efferalgan herhaald elke 4 uur 8 tabletten per dag niet te overschrijden. Voor kinderen van 13 tot 20 kg (ongeveer 2 tot 7 jaar): ½ bruistablet per dosis, indien nodig herhalen na 6 uur, niet tot 4 tabletten per dag de helft overschrijden. Voor kinderen van 21 tot 25 kg (ongeveer 6 tot 10 jaar): ½ bruistablet per dosis, indien nodig herhalen na 6 uur, met een maximum van 6 halve tabletten per dag. Voor kinderen van 26 tot 40 kg (ongeveer 8 tot 13 jaar): 1 bruistablet per dosering, indien nodig herhalen na 6 uur, 4 tabletten per dag niet te overschrijden. Voor kinderen van 41 tot 50 kg (12 tot 15 jaar): 1 bruistablet per dosering, indien nodig herhalen na 6 uur, 6 tabletten per dag niet te overschrijden. Oraal gebruik.

Beruchte samenstelling en hulpstoffen

Paracetamol 500 mg. Hulpstoffen: watervrij citroenzuur; NATRIUMBICARBONAAT; Sorbitol; NATRIUMCARBONAAT ANHYDROUS; POVIDON; Natriumdocusaat; Kaliumbenzoaat; Saccharinenatrium; QSP 1 bruistablet. Natrium; SORBITOL

Cons-indicaties en waarschuwingen

Allergie voor paracetamol of andere bestanddelen; leverfalen. Efferalgan 500 mg bruistablet is een geneesmiddel met paracetamol. Het is essentieel om overdosering te vermijden controle op de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen. Heeft de maximaal aanbevolen dosis niet overschrijden. Efferalgan 500 mg bruistablet is mogelijk tijdens de zwangerschap en lactatie bij normale gebruiksomstandigheden. Efferalgan 500 mg sorbitol bevat, wordt het niet aanbevolen in geval van fructose-intolerantie. Als natriumarm dieet, rekening houden in het dagelijkse rantsoen van de aanwezigheid van natrium.

Verpakking

Buis 16 tabletten

Waarschuwingen over drugs


Let op, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

VIDAL FAMILY

EFFERALGANMED

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

EFFERALGANMED 500 mg tabletten (wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

EFFERALGANMED 500 mg: bruistablet deelbaar (wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

EFFERALGANMED 1 g: bruistablet; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

UPSA laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p PC p cp EFFERV p cp EFFERV
paracetamol 500 mg 500 mg 1 g
natrium 412,4 mg 548 mg
sorbitol + +
kalium 29.20 mg

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel is een pijnstillend en koortswerend die paracetamol bevat.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
De gedoseerde 1000 mg vorm wordt ook gebruikt bij de behandeling van pijn van artrose .
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in geval van ernstige leverziekte.
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden, met een 4-6 uur interval tussen 2 doses. Bij nierinsufficiëntie , moet het interval tussen 2 doses minimaal 8 uur.
De bruistabletten worden gescoord tot 500 mg voor volwassenen en kinderen vanaf 13 kg.
De 500 mg tabletten zijn voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg.
Bruistabletten 1g zijn bedoeld voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen en kinderen boven 50 kg 500 mg tot 1 g, 1 tot 3 maal per dag. Neem niet meer dan 3 g paracetamol per dag zonder medisch advies.
    Ernstige pijn bij volwassenen en vooral in het osteoartritis , de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol viermaal per dag, alleen op doktersvoorschrift.
  • Kinderen: 60 mg per kg per dag, of 15 mg per kg elke 6 uur of 10 mg per kg elke 4 uur. Het is noodzakelijk om een ​​geschikte presentatie te kiezen en volg het advies van uw arts of apotheker. De volgende doseringsschema's worden gegeven als leidraad:
    • Kinderen 13 tot 20 kg (ongeveer 2-7): ½ bruistablet 500 mg, 1-4 maal per dag;
    • Kinderen 21 tot 26 kg (ongeveer 6 tot 10 jaar): ½ bruistablet 500 mg, 1-6 maal per dag;
    • Kinderen 27-40 kg (ongeveer 8-13): 1 tablet 500 mg (mousserende of niet), 1 tot 4 maal per dag.
    • Kinderen 41-50 kg (ongeveer 12-15): 1 blazen met perslucht tot 500 mg (mousserende of niet), 1-6 maal per dag.
    De maximale dagelijkse dosis paracetamol bij kinderen is 80 mg per kg, met minimaal 4 contactdozen met een maximum van 3 g per dag.
TIPS (samenvatting)
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Overvloedig zweten typerend zijn voor de daling van de temperatuur bij de behandeling van hoge koorts. Dit is normaal.
De bruistabletten buurt van vocht en warmte worden opgeslagen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Uitzonderlijk: allergische reactie huid.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


osteoartritis
Slijtage van het kraakbeen, die verantwoordelijk is voor pijn in de gewrichten en bewegingsbeperking.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 13/04/2017

Naam geneesmiddel

EFFERALGANMED 500 mg bruistablet deelbaar

paracetamol

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in dit bericht of uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen in het geval van koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord?

3. Hoe EFFERALGANMED 500 mg bruistablet nemen gescoord?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gemaakt?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT EFFERALGANMED 500 mg bruistablet deelbaar EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische categorie: OVERIGE pijnstillende en ANTIPYRETICA-aniliden - ATC-code: N02BE01.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol: een pijnstiller (het verlicht de pijn) en een koortswerende (het verlaagt koorts).

Het is geïndiceerd voor pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 13 kg (ongeveer 2 tot ns): Lees de dosering zorgvuldig. Voor kinderen van 13 tot 25 kg (2 tot 10 jaar), de dosis halve tablet per dosis.

Voor kinderen met een ander gewicht, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen voor koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

2. Wat u moet weten voordat EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord?

Nooit EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord :

· Als u overgevoelig bent voor het werkzame bestanddeel of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6,

· Als u een ernstige leverziekte.

In geval van twijfel, is het essentieel om het advies van uw arts of apotheker te zoeken.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord.

Als overdosering of overgenomen door fout van een te hoge dosis, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten.

Zorg ervoor dat u geen rekening andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten, waaronder de vraag of voor geneesmiddelen die zonder recept verkrijgbaar.

Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden.

(Zie "Dosering" en "Symptomen en instructies in geval van overdosering").

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts meer dan 3 dagen of in geval van onvoldoende werkzaamheid of het optreden van enig ander teken, niet om de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

· Voordat de behandeling met dit geneesmiddel, zorg ervoor dat je geen andere geneesmiddelen die paracetamol nemen.

Vertel uw arts voordat u dit geneesmiddel gebruikt als een van de volgende op u van toepassing:

· Als u een volwassene bent en je weegt minder dan 50 kg

· Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol te nemen (drugs verkregen met of zonder recept)

· Als u een lever- of nierziekte,

· Als u (een) Gilbert's syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· Of in het geval van alcoholmisbruik (binge drinken (3 of meer alcoholische drankjes per dag))

· Als u dehydrogenase deficiëntie glucose-6-fosfaat (G6PD) (wat kan leiden tot hemolytische anemie),

· Als u problemen met voeding hebben (ondervoeding (lage reserves van hepatisch glutathion), anorexia, boulimia en cachexie (ernstige gewichtsverlies))

· Als je problemen hebt van uitdroging, hypovolemia (aanzienlijk verlies van lichaamsvocht).

Dit geneesmiddel bevat natrium. Dit geneesmiddel bevat 412,4 mg natrium per tablet. patiënten in aanmerking moet worden genomen met een zoutarm dieet.

Het gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen bij patiënten met fructose-intolerantie (zeldzame erfelijke ziekte).

Als u last heeft van acute virale hepatitis of in geval van ontdekking van acute virale hepatitis tijdens de behandeling met 500 mg bruistablet EFFERALGANMED scoorde, overleg dan met uw arts. Uw behandeling kan worden stopgezet door uw arts.

In geval van twijfel, aarzel dan niet om uw arts of apotheker.

Kinderen en adolescenten

Bij kinderen die met paracetamol, wordt de combinatie van andere antipyretische slechts gerechtvaardigd bij inefficiëntie. De vereniging moet worden vastgesteld en gecontroleerd door een arts.

Andere medicijnen en EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

Indien gelijktijdige toediening van probenecide, overwegen dosisverlaging EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord.

U moet contact opnemen met uw arts als u een medicijn dat coagulatie (orale anticoagulantia) vertraagt ​​nemen. Hoge doses EFFERALGANMED 500 mg bruistablet deelbaar kan de werking van uw antistollingsmiddel verhogen. Indien nodig zal uw arts de dosering van uw antistollingsmiddel aan te passen.

Vertel uw arts of apotheker als u fenytoïne inneemt, gelijktijdig gebruik van deze geneesmiddelen en paracetamol kan leverschade veroorzaken.

Vertel uw arts of apotheker als u enzyminductoren (zoals fenobarbital, carbamazepine, primidon, rifampicine).

Vermelden dat u of uw kind dit geneesmiddel als uw arts voorschrijft om u of voor zichzelf, een test van urinezuur of suiker in het bloed.

EFFERALGANMED 500 mg bruistablet stand met eten, drinken en alcohol

Niet van toepassing.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

Zwangerschap en borstvoeding

Dit geneesmiddel kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Gebruik de laagste dosis mogelijk om uw pijn en / of koorts te verlagen, voor een periode zo kort mogelijk en zo weinig mogelijk. Neem contact op met uw arts of verloskundige als de pijn en / of koorts niet afneemt of als u nodig hebt om deze medicatie vaker gebruiken tijdens uw zwangerschap.

vruchtbaarheid

Het is mogelijk dat paracetamol vruchtbaarheid van vrouwen kan aantasten, dus reversibel na het staken van de behandeling.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Paracetamol heeft geen of een verwaarloosbaar effect op de rijvaardigheid en het gebruik van machines.

EFFERALGANMED 500 mg bruistablet deelbaar bevat natrium en sorbitol.

3. HOE EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gemaakt?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Neem contact op met uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk in twijfel.

dosering

Deze presentatie voor volwassenen en kinderen van 13 kg (van ongeveer 2 jaar).

De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind; leeftijden zijn ter informatie vermeld.

Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.

Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.

De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol afhankelijk van het gewicht van het kind, is ongeveer 60 mg / kg / dag, verdeeld over 4 of 6 genomen, of ongeveer 15 mg / kg elke 6 uur of 10 mg / kg per 4 uur.

gewicht

(Leeftijd)

Dosis per toediening

doseringsinterval

Maximale dagelijkse dosis

13 kg 20 kg

(2-7 jaar)

1 halve -comprimé

(250 mg)

06:00

4 halve -comprimés

(Of 1000 mg per dag)

21 kg 25 kg

(6-10 jaar)

1 halve -comprimé

(250 mg)

04:00

minimum

6 halve -comprimés

(1500 mg per dag)

26 kg 40 kg

(8 -13 jaar)

1 tablet

(Of 500 mg)

06:00

4 tabletten

(Of 2000 mg per dag)

41 kg tot 50 kg
(12-15 jaar)

1 tablet

(Of 500 mg)

04:00

minimum

6 tabletten

(Of 3000 mg per dag)

Volwassenen en kinderen boven 50 kg

(Vanaf 15 jaar)

1-2 tabletten

(Of 500-1000 mg)

04:00

minimum

6 tabletten

(Of 3000 mg per dag)

Voor kinderen moet de totale dosis paracetamol niet meer dan 80 mg / kg / dag (zie paragraaf 4.9).

Voor volwassenen en kinderen van meer dan 50 kg (ongeveer 15 jaar), de gebruikelijke dosering 1-2 tabletten 500 mg per dosering afhankelijk van de intensiteit van de pijn, indien herhaalde nodig na minimaal 4 uur.
Het is meestal niet nodig om 3 g paracetamol per dag, of 6 tabletten per dag overschrijdt. Echter, als er meer ernstige pijn, en het advies van uw arts, de totale dosis kan worden verhoogd tot 4 g per dag, of 8 tabletten per dag.

echter:

· doses hoger dan 3 g paracetamol per dag medische zorg nodig.

· NOOIT MEER MEER DAN 4 gram per dag Paracetamol (rekening houdend met alle geneesmiddelen die paracetamol in hun formule).

respect altijd een 4 uur interval althans tussen neemt.

De maximale dagelijkse dosis bedraagt ​​60 mg / kg (zonder overschrijding 3 g) per dag in de volgende gevallen:

· Volwassenen onder 50 kg

· ernstige leveraandoening

· Gilbert syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· chronisch alcoholisme,

· chronische ondervoeding,

· uitdroging.

Als u denkt dat het effect van EFFERALGANMED 500 mg bruistablet deelbaar is te sterk of te zwak is, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

IF bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.

De wijze van toediening

mondeling.

Laat het tablet volledig op te lossen in een glas water, eventueel na in tweeën gebroken.

Niet inslikken of kauw de tabletten.

Ook als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:

· de ontdekking van je kind

· maakte de drank,

· doe je kind niet op een warme plaats.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met oscillaties van pijn of koorts te voorkomen.

· Bij kinderen moeten zij gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur, ten minste 4 uur.

· Bij volwassenen, moeten ze worden gescheiden minimaal 4 uur.

nierfalen

Bij nierziekte (nierinsufficiëntie) dient de minimum interval tussen twee taken worden aangepast aan nierfunctie volgens onderstaande tabel:

creatinineklaring

doseringsinterval

cl ≥50 ml / min

04:00

cl 10-50 ml / min

06:00

cl <10 ml / min

08:00

De totale dosis paracetamol niet meer dan 3 g / dag of 6 tabletten.

Duur van de behandeling

De duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen in het geval van pijn,

· in 3 dagen in het geval van koorts.

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen, als ze erger worden, niet de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts of apotheker.

Als u meer EFFERALGANMED 500 mg hebben genomen bruistablet scoorde dat je moet

In geval van overdosering of accidentele vergiftiging, te voorkomen noodgevallen arts.

Als u EFFERALGANMED mist 500 mg bruistablet gescoord

Neem geen dubbele dosis om make-up de dosis die u gemist.

Als u stopt met EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

· In zeldzame gevallen is het mogelijk dat huiduitslag of roodheid van de huid of allergische reactie die kan leiden tot plotselinge zwelling van het gezicht en nek of ongemak met brute bloeddrukdaling optreden. U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· In sommige zeldzame geval van ernstige huidreacties gemeld. U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· Uitzondering biologische veranderingen die een bloedtest controle waargenomen: leverfunctiestoornissen, abnormaal lage niveaus van bepaalde witte bloedcellen of bepaalde bloedcellen als bloedplaatjes die kunnen leiden tot neusbloedingen of gom. In dit geval, een arts raadplegen.

· Gevallen van diarree, buikpijn, verhoogde leverenzymen, verhoogde of verlaagde INR gerapporteerd.

Rapportage Side Effects

Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. Hoe bewaart u EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum vermeld op de verpakking na {afkorting gebruikt voor de vervaldatum}. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Geen speciale bewaarcondities.

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Wat EFFERALGANMED bevat 500 mg bruistablet gescoord

· De werkzame stof is:

Paracetamol ................................................. .................................................. ............ 500,00 mg

· De andere bestanddelen zijn:

watervrij citroenzuur, watervrij natriumcarbonaat, natriumbicarbonaat, sorbitol, natriumsaccharine, natriumdocusaat, povidon, natriumbenzoaat.

Wat EFFERALGANMED 500 mg bruistablet gescoord en inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van bruistablet gescoord. Box 10 of 16 tabletten.

Houder van de vergunning van marketing

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

Exploitant van de vergunning op de markt

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

fabrikant

UPSA SAS

304 Avenue of Dr. jeaN bru

47000 agen

of

UPSA SAS

979 AVENUE DES PYRENEES

47520 PASSAGE

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

{Maand jaar}.

anders

Raad van gezondheidsvoorlichting:

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een stijging van de temperatuur boven 38 ° C mogelijk koorts.

Dit geneesmiddel is voor volwassenen en kinderen vanaf 13 kg (van ongeveer 2 jaar).

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· als andere ongewone symptomen verschijnen,

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.

Raadpleeg uw arts.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

· als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· als je 's nachts wakker.

Raadpleeg uw arts.

Historiquement spécialistes de la lutte contre la douleur et de l’automédication, les laboratoires UPSA (Union de Pharmacologie Scientifique Appliquée) ont été créés à Agen en 1935 par le Docteur Camille Bru.
Intégrée au sein de Bristol-Myers Squibb dès 1994, la Société UPSA a laissé place depuis lors à la marque UPSA. Au travers de la marque UPSA, Bristol-Myers Squibb est aujourd’hui la seule entreprise du médicament à proposer une gamme complète des trois paliers d’antalgiques, de l’aspirine à la morphine.
Cette diversité permet de s’adresser à tous les patients - du nourrisson à la personne âgée - et de proposer des traitements adaptés à tous types de douleurs. Toux, rhume, états grippaux, digestion, forme, troubles du sommeil : à travers sa gamme d’automédication, UPSA développe et met à disposition des médicaments pour soigner les maux du quotidien.
Parce que la santé bouge, la marque UPSA est en perpétuelle quête d’innovation. Le pôle de développement galénique basé sur le site UPSA à Agen lui permet de s’adapter aux évolutions des besoins des patients avec lesquels elle a tissé une relation de confiance. Leader de la médication familiale, la marque UPSA cherche constamment à les aider dans leur santé quotidienne, par la qualité et l’accessibilité de ses produits. Ces valeurs font d’UPSA, en France comme en Europe, l’allié santé au quotidien.

Goedkope Efferalgan uw gelicentieerde apotheek ARS Online  

Efferalgan is een paracetamol-based medicine. Zoals aspirine, het geneesmiddel Efferalgan behandelt milde tot matige pijn zonder anticoagulerende effecten van aspirine, en het is niet ontstekingsremmend. Echter Efferalgan en paracetamol in het algemeen heel goed verdragen door kinderen en zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Let op de gebruikelijke doseringen en vormen (tabletten, capsules, zetpillen, siroop ...) voor elke leeftijd en controleer of de bijbehorende producten geen paracetamol bevatten, indien in de maximaal toegestane hoeveelheid per dag niet in aanmerking genomen. Het maximumbedrag van paracetamol meer dan 15 jaar volwassene is 3 gram gedeeld door 24 uur.

Onze apothekerartsen raden deze producten ook aan

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren