Doliprane 500MG CAPSULES 16

Doliprane 500MG CAPSULES 16 grotere afbeelding

3400934507786

Sanofi Aventis Sanofi Aventis

De doliprane   Paracetamol   500 mg is geïndiceerd voor de pijn en / of koorts zoals hoofdpijn, griepachtige symptomen, kiespijn, pijn en pijnlijke menstruatie.   Het kan ook worden voorgeschreven voor pijn artrose.

meer details

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

1,95 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving

Tylenol paracetamol 500 mg capsules is geïndiceerd voor de pijn en / of koorts, zoals hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, pijn en pijnlijke menstruatie. Het kan worden voorgeschreven in gevallen van pijn van artrose.

Voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg

Samenstelling:

  • Paracetamol 500 mg capsule
  • Hulpstoffen: rijstzetmeel, glyceroldistearaat, magnesiumstearaat, gelatine, titaandioxide (E171), quinoline geel (E104), rood ijzeroxide (E172), patentblauw V (E 131).

Dosering:

  • 27-40 kg (ongeveer 8 tot 13 jaar): 1 capsule per dosering, indien nodig herhalen na 6 uur, niet tot 4 capsules per dag overschrijdt
  • 41 tot 50 kg (12 tot 15 jaar): 1 capsule per dosering, indien nodig herhalen na 4 uur niet tot 6 capsules per dag overschrijdt.
  • Van 50 kg (15 jaar): 1-2 capsules per dosering, indien nodig herhalen na 4 uur, niet tot 8 capsules per dag overschrijdt.

Cons-indicaties:

  • Allergie voor paracetamol, ernstige leverinsufficiëntie, chronische ondervoeding.

Mondeling

Lees aandachtig de bijsluiter.

Verpakking:   Vak 16 capsules

Waarschuwingen over drugs

Let op, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

VIDAL FAMILY

doliprane

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

Doliprane 2,4% suiker: orale suspensie (aardbeiensmaak); 100 ml fles met gegradueerde spuit lichaamsgewicht halve kilogram.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,29 euro (s).

Tylenol 100 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).

Tylenol 100 mg: breekbaar zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).

Tylenol 150 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).

Tylenol 150 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).

Tylenol 200 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).

Tylenol 200 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).

Tylenol 300 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,33 euro (s).

Tylenol 300 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,24 euro (s).

Tylenol 500 mg: breukstreep (wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Tylenol 500 mg: bruistablet (wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Tylenol 500 mg: capsule (geel en blauw); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Tylenol 500 mg: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Doliprane 1000 mg volwassene: tablet; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Doliprane 1000 mg voor volwassenen: bruistablet deelbaar (sinaasappelsmaak); box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Doliprane 1000 mg volwassene: harde gelatinecapsule; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Doliprane 1000 mg voor volwassenen: poeder voor orale oplossing (sinaasappelsmaak); vak 8 sachets.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Tylenol 1000mg volwassene: zetpil; box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,36 euro (s).

Sanofi-Aventis Frankrijk laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p grad 1 kg p sachet p aangenomen
paracetamol 15 mg 100 mg 100 mg
sorbitol 71.25 mg
maltitol +
suikers 270 mg
natrium 0,19 mg

p sachet p aangenomen p sachet
paracetamol 150 mg 150 mg 200 mg
suikers 40054 mg 540 mg
natrium 0,29 mg 0,38 mg

p aangenomen p sachet p aangenomen
paracetamol 200 mg 300 mg 300 mg
suikers 800 mg
natrium 0,57 mg

p PC p cp EFFERV p caps
paracetamol 500 mg 500 mg 500 mg
natrium 0,56 mg 408 mg
Gluten (tarwezetmeel) +

p sachet p PC p cp EFFERV
paracetamol 500 mg 1000 mg 1000 mg
sucrose 1,34 g 408 mg
natrium 1,28 mg

p caps p sachet p aangenomen
paracetamol 1000 mg 1000 mg 1000 mg
sucrose 2,68 g
natrium 1,88 mg

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel is een pijnstillend en koortswerend die paracetamol bevat.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
Orale doseringsvormen tot 1000 mg zijn tevens geïndiceerd voor de behandeling van pijn van artrose .
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
  • ernstige leverziekte,
  • ontsteking of bloeden uit het rectum (zetpil)
  • intolerantie voor gluten (deelbare tablet 500 mg).
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
De zakjes bevatten suiker (sucrose) in significante hoeveelheden.
De bruistabletten en sachets met zout ( natrium ) in significante hoeveelheden.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden, met een 4-6 uur interval tussen 2 doses. Bij nierinsufficiëntie moet het interval tussen 2 doses minstens 8 uur.
Doseringsvormen tot 1000 mg zijn voorbehouden aan volwassenen.
Tabletten en capsules zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar. Sterker nog, ze kunnen de ademhaling belemmeren als het kind verkeerde ingeslikt en de tablet of capsule overgaat in de luchtpijp (verkeerde).
De orale suspensie kan zuiver worden opgenomen of opgelost in water, melk of sap.
De inhoud van de zakken moeten worden gemengd met een drankje (water, melk, vruchtensap) en bruistabletten opgelost in een glas water.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen: 500 mg of 1 g paracetamol, 1-3 maal per dag.
    Ernstige pijn bij volwassenen en vooral in het osteoartritis , de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol viermaal per dag, alleen op medisch advies.
  • Kinderen: 60 mg per kg per dag, of 15 mg per kg elke 6 uur of 10 mg per kg elke 4 uur. Het is noodzakelijk om het advies van uw apotheker of uw arts te volgen of volg de doseringen voor referentie:
    • kind 3-5 kg: ½ zetpil 100 mg, 1-4 maal per dag;
    • kind 6-8 kg: 100 mg, 1-4 maal per dag;
    • kind 8-12 kg: 150 mg, 1-4 maal per dag;
    • kind van 12 tot 16 kg: 200 mg, 1-4 maal per dag;
    • Kinderen 16-24 kg: 300 mg, 1-4 maal per dag;
    • Kinderen 25-30 kg: 300 mg, 1-6 maal per dag;
    • Kinderen 30-40 kg: 500 mg, 1-4 maal per dag;
    • kinderen boven 40 kg: 500 mg, 1-6 maal daags.
De maximale dagelijkse dosis paracetamol bij kinderen is 80 mg per kg, met minimaal 4 contactdozen met een maximum van 3 g per dag.
TIPS (samenvatting)
Gezien het risico van anale ontlading, wordt het niet aanbevolen om meer dan 4 zetpillen per dag te gebruiken.
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Overvloedig zweten typerend zijn voor de daling van de temperatuur bij de behandeling van hoge koorts. Dit is normaal.
De bruistabletten buurt van vocht en warmte worden opgeslagen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
anal irritatie (zetpil).
Uitzonderlijk: allergische reactie huid.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


osteoartritis
Slijtage van het kraakbeen, die verantwoordelijk is voor pijn in de gewrichten en bewegingsbeperking.


gluten
Component bepaalde granen (tarwe, haver, gerst, rogge) en bloem, hetgeen kan resulteren in zeer zeldzame mensen gevoelig voor ernstige gastro-intestinale intolerantie.
Maïs en rijst niet gluten bevatten.


ontsteking
natuurlijke reactie van het lichaam tegen een erkend element buitenland. Het komt plaatselijk door roodheid, warmte, pijn en zwelling.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


zout
chemische substantie, de bekendste natriumchloride of keukenzout. Het zout dieet geen natrium bevat; Het wordt meestal vervangen door kalium.


natrium
anorganische substantie die zouten kan vormen, in het bijzonder chloor (natriumchloride of keukenzout).


suiker
Algemene term voor verschillende stoffen, de meest voorkomende is sucrose. Andere suikers kunnen worden opgenomen in drugs: glucose, fructose, lactose, etc. Glucose is de suiker door het lichaam; het is de enige circuleren in aanzienlijke hoeveelheden in het bloed.
Zoetstoffen (suikervervanger) zijn toegestaan ​​in diabetici of mensen op een dieet en zijn zeer laag in calorieën.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 27/07/2017

Naam geneesmiddel

Tylenol 500 mg capsule

paracetamol

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen in het geval van koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat Tylenol 500 mg harde capsules en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Tylenol mg zwaar op 500?

3. Hoe Tylenol nemen 500 mg harde capsules?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. Hoe bewaart u Tylenol 500 mg harde?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

1. WAT 500 mg harde EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische categorie: Overige analgetica en antipyretica, aniliden - ATC-code: N02BE01.

Tylenol is een pijnstiller (verlicht de pijn) en een koortswerende (verlaagt koorts).

Het werkzame bestanddeel van dit geneesmiddel is paracetamol.

Het wordt gebruikt voor de behandeling van pijn en / of koorts, bijvoorbeeld in het geval van hoofdpijn, met griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar). Lees de dosering zorgvuldig.

Voor kinderen die minder wegen dan 27 kg, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

2. WAT U duren voordat Tylenol 500 mg harde?

Heeft Tylenol 500 mg capsule niet in:

· als u allergisch (overgevoelig) bent voor paracetamol of één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· Als u een ernstige leverziekte

· Om een ​​kind te behandelen onder de 6 jaar, omdat het kan slikken en stikken door. Gebruik een andere vorm.

BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten.

Zorg ervoor dat u geen rekening andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten, waaronder de vraag of voor geneesmiddelen die zonder recept verkrijgbaar.

Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden.

( Zie "dosering " en "Symptomen en instructies in geval van overdosering")

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u Tylenol 500 mg capsule.

Wees voorzichtig met doliprane

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts meer dan 3 dagen of in geval van onvoldoende werkzaamheid of het optreden van enig ander teken, niet om de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

· Paracetamol kan leverfunctiestoornissen veroorzaken.

· Je moet praten met uw arts voordat u dit geneesmiddel:

o Als u minder wegen dan 50 kg

o Als u een leverziekte of ernstige nierziekte,

o Als u regelmatig alcohol drinkt of het drinken van alcohol zijn gestopt voor kort,

o Als u lijdt aan uitdroging,

o Als u, bijvoorbeeld, chronische ondervoeding, als u vast, als je veel gewicht verloor onlangs, als je ouder bent dan 75, of als u ouder bent dan 65 en je hebt langdurige ziekten als u geïnfecteerd met het AIDS virus of chronische virale hepatitis, als u lijdt aan cystische fibrose (genetische en erfelijke ziekte gekenmerkt door een bijzonder ernstige respiratoire infecties), of wanneer u lijdt aan de ziekte Gilbert (erfelijke ziekten geassocieerd met een toename van bilirubine in het bloed).

o als u allergisch bent voor aspirine en / of niet-steroïdale anti-inflammatoire

· De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordt niet aanbevolen.

· Als de recente chronisch alcoholisme terugtrekking, is het risico op leverschade verhoogd.

· Bij toediening bij kinderen, is de dosering afhankelijk van het gewicht (zie "Tylenol 500 mg harde ingenomen").

· In acute virale hepatitis, stoppen met de behandeling en contact opnemen met uw arts.

bloedonderzoek

Vertel uw arts als u Tylenol 500 mg harde nemen en je hebt om een ​​bloedtest te doen, omdat zij de resultaten van uw urinezuur (urinezuur) en suiker (glucose) in het bloed kunnen beïnvloeden.

BIJ TWIJFEL niet om te vragen uw arts of apotheker.

Andere medicijnen en Tylenol 500 mg harde capsules

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

Gebruik geen andere geneesmiddelen die paracetamol niet nemen. U kunt een overdosis.

Als u een antistollingsmiddel orale therapie (warfarine of warfarine) te volgen, waarbij de maximale dosis Tylenol (4 g / dag) voor meer dan 4 dagen-intensieve surveillance laboratoriumtests met inbegrip van INR. In dit geval, raadpleeg dan uw arts.

De effectiviteit van paracetamol kan worden verminderd als u tegelijkertijd chelerende harsen nemen - medicijn dat het cholesterolgehalte verlaagt in het bloed (een stok meer dan 2 uur tussen de 2 doses).

Als je samen met paracetamol, behandeling met flucloxacilline (een antibioticum), kunt u een metabole acidose (bloed te zuur veroorzaakt een versnelling van de ademfrequentie) te hebben.

De toxiciteit van paracetamol kan worden verhoogd als u:

· Potentieel toxische middelen naar de lever

· Geneesmiddelen die de productie van de toxische metaboliet acetaminofen zoals AED (fenobarbital, fenytoïne, carbamazepine, topiramaat) bevorderen

· Rifampicine (antibioticum),

· Tegelijkertijd alcohol

Tylenol 500 mg capsule met voedsel, dranken en alcohol

De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordt niet aanbevolen.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

Zwangerschap en borstvoeding

Dit geneesmiddel kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Gebruik de laagste dosis mogelijk om uw pijn en / of koorts te verlagen, voor een periode zo kort mogelijk en zo weinig mogelijk. Neem contact op met uw arts of verloskundige als de pijn en / of koorts niet afneemt of als u nodig hebt om deze medicatie vaker gebruiken tijdens uw zwangerschap.

vruchtbaarheid

Het is mogelijk dat paracetamol vruchtbaarheid van vrouwen kan aantasten, dus reversibel na het staken van de behandeling.

sport

Niet van toepassing.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Niet van toepassing.

Lijst van hulpstoffen met bekend effect .

Niet van toepassing.

3. HOE Tylenol 500 mg harde?

dosering

Altijd door uw arts voorgeschreven. In geval van twijfel, raadpleeg uw arts of apotheker.

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar).

bij kinderen

De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind; leeftijden zijn ter informatie vermeld.

Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.

Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.

De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol afhankelijk van het gewicht van het kind, is ongeveer 60 mg / kg per dag, verdeeld over 4 of 6 genomen, of ongeveer 15 mg / kg elke 6 uur of 10 mg / kg per 4 uur.

De gebruikelijke dosering is:

Voor kinderen met een gewicht 27-40 kg (circa 8-13 jaar), de dosering 1 capsule van 500 mg per dosis, eventueel herhalen na 6 uur, niet meer dan 4 capsules per dag.

Voor kinderen met een gewicht 41-50 kg (ongeveer 12 tot 15 jaar), de dosering 1 capsule van 500 mg per dosis, eventueel herhalen na 4 uur, niet tot 6 capsules per dag overschrijdt.

Voor volwassenen en kinderen van meer dan 50 kg (15 jaar):

De gebruikelijke dosering is 1 of 2 capsules 500 mg per dosis (afhankelijk van de intensiteit van pijn), eventueel herhaald na minimaal 4 uur.

Het is meestal niet nodig om 3 g paracetamol per dag of 6 capsules per dag overschrijden.

Echter, als er meer ernstige pijn, en overleg met uw arts of apotheker, de totale dosis kan worden verhoogd tot 4 g per dag, of 8 capsules per dag. Als u denkt dat het effect van Tylenol te sterk of te zwak is, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

waarschuwing:

· Doseringen van meer dan 3 g paracetamol per dag nodig medisch advies,

· NOOIT MEER MEER DAN 4 gram per dag Paracetamol (rekening houdend met alle geneesmiddelen die paracetamol in hun formule).

· respect altijd een 4 uur interval althans tussen neemt.

In ernstige nierziekte (ernstige nierfunctiestoornis), moet de pal verdeeld 8 uur en de totale dagelijkse dosis bedraagt 6 capsules (3 g).

bijzondere situaties

De maximale dagelijkse dosis bedraagt ​​60 mg / kg (zonder overschrijding 3 g) per dag in de volgende gevallen:

· Volwassenen onder 50 kg

· als u een leverziekte of ernstige nierziekte,

· als u regelmatig alcohol drinkt of het drinken van alcohol zijn gestopt voor kort,

· als u lijdt aan uitdroging,

· als je, bijvoorbeeld, chronische ondervoeding, als u vast, als je veel gewicht verloor onlangs, als je ouder bent dan 75, of als u ouder bent dan 65 en je hebt langdurige ziekten als u geïnfecteerd met het AIDS virus of chronische virale hepatitis, als u lijdt aan cystische fibrose (genetische en erfelijke ziekte gekenmerkt door een bijzonder ernstige respiratoire infecties), of wanneer u lijdt aan de ziekte Gilbert (erfelijke ziekten geassocieerd met een toename van bilirubine in het bloed).

IF bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.

De wijze van toediening

mondeling.

De capsules dienen met een drankje zijn (bijvoorbeeld, water, melk, vruchtensap).

Het nemen van een tablet of capsule tegen-indiceerd bij kinderen jonger dan 6 jaar omdat het kan slikken en stikken door. Gebruik een andere vorm.

Ook als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:

· de ontdekking van je kind

· maakte de drank,

· doe je kind niet op een warme plaats.

Frequentie van toediening

Regelmatige jacks om pijn te voorkomen of koorts komt terug: zie rubriek "Dosering".

Bij kinderen moet de pal gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur, ten minste 4 uur.

Bij volwassenen moet de vergrendeling worden gespreid ten minste 4 uur.

Bij een ernstige nieraandoening (ernstige nierinsufficiëntie), moet u ten minste 8 uur tussen elke take wachten.

Als u denkt dat het effect van Tylenol te sterk of te zwak is, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

Duur van de behandeling

Tenzij medisch advies, duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen in het geval van pijn,

· in 3 dagen bij koorts

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen, als ze erger worden, niet de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

Als u meer Tylenol 500 mg harde nemen dient u:

Neem contact op met uw arts of apotheker of medische noodgevallen.

Overdosering kan leverziekte (leverfalen), een gastro-intestinaal bloeden, een hersenziekte (encefalopathie), coma of zelfs de dood veroorzaken, vooral bij de meeste risicogroepen zoals jonge kinderen, ouderen en in bepaalde situaties (leverziekte, alcoholisme, chronische ondervoeding). In de eerste 24 uur, de belangrijkste symptomen van vergiftiging zijn misselijkheid, braken, verlies van eetlust, buikpijn, bleekheid.

Overdosering kan ook leiden: een stoornis van de alvleesklier (pancreatitis), een amylase (toename van amylase in het bloed), nierziekte (acuut nierfalen), en een bloedziekte waarbij de rode bloedcellen, witte bloedcellen en bloedplaatjes zijn alle verminderd aantal dat leidt:

· moeheid, kortademigheid en bleekheid;

· frequente infecties met koorts en ernstige rillingen, keelpijn of zweertjes in de mond;

· een neiging tot bloeden of presenteren spontane blauwe plekken, neusbloedingen.

Bent u vergeten Tylenol nemen 500 mg capsule:

Niet van toepassing.

Als u stopt met Tylenol 500 mg capsule:

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

· In zeldzame gevallen kan een allergische reactie optreden:

o knoppen en / of roodheid op de huid,

o netelroos;

o plotselinge zwelling van het gezicht en hals mogelijk moeilijk ademhalen (angio-oedeem)

o brute ongemak met een significante daling van de bloeddruk (anafylactische shock).

Als een allergie optreedt, moet u onmiddellijk stoppen met het innemen van dit medicijn en raadpleeg uw arts onmiddellijk. In de toekomst hoeft u nooit geneesmiddelen gebruikt die paracetamol nemen.

· Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties gemeld.

· witte bloedcellen (leukopenie, neutropenie), bloedplaatjes (trombocytopenie) kan zich manifesteren door bloeden uit de neus of tandvlees: uitzondering kan het geneesmiddel het aantal van bepaalde bloedcellen te verminderen. In dit geval, een arts raadplegen.

· Andere mogelijke bijwerkingen (de frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens): leverfunctiestoornissen, significante afname van bepaalde witte bloedcellen die ernstige infecties (agranulocytose), afbraak van rode bloedcellen kan veroorzaken (anemie hemolytische bij patiënten met glucose-6-fosfaat dehydrogenase, uitslag in afgeronde rode vlekken met jeuk en branden, waardoor gekleurde vlekken die kunnen worden weergegeven op dezelfde plaatsen in het geval van herstel van het geneesmiddel (fixatum) gelokaliseerde pijn in de borst die kan uitstralen naar de linker schouder en de kaak van allergische (Kounis syndroom), ademhalingsproblemen (bronchospasmen). in dit geval, een arts raadplegen.

Rapportage Side Effects

Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts, apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. HOE Tylenol 500 mg harde Store?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op de doos.

Geen speciale bewaarcondities.

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Dat doliprane bevat 500 mg harde

· De werkzame stof is:

Paracetamol ................................................. .................................................. ........... 500,00 mg

per capsule

· De andere bestanddelen zijn:

rijstzetmeel, glyceroldistearaat, magnesiumstearaat.

Samenstelling van de capsule: gelatine, titaandioxide (E171), quinoline geel (E104), rood ijzeroxide (E172), patent blue V (E 131).

Wat doliprane 500 mg capsule en de inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel in capsulevorm.

Box 6, 8, 12, 16, 40 of 100 capsules.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Houder van de vergunning van marketing

Sanofi-Aventis FRANKRIJK

82 AVENUE RASPAIL

94250 GENTILLY

Exploitant van de vergunning op de markt

Sanofi-Aventis FRANKRIJK

82 AVENUE RASPAIL

94250 GENTILLY

fabrikant

SANOFI WINTHROP INDUSTRIE

zI NORTHEAST

EDWARD STREET BRANLY

14104 CEDEX Lisieux

of

Aventis Pharma SPECIALITEITEN

WEG VAN ALGEMEEN GAULLLE

69.230 Saint-Genis-Laval

of

SANOFI WINTHROP INDUSTRIE

ROUTE 56 CHOISY AU BAC

60205 COMPIEGNE

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

{Maand jaar}.

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

gezondheidsvoorlichting tips:

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een temperatuurstijging boven 38 ° C kan worden beschouwd als een koorts, maar het is niet aan te raden om koorts te behandelen met medicijnen onder de 38,5 ° C

Dit geneesmiddel is alleen voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (ongeveer 8 jaar).

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· als andere ongewone symptomen verschijnen

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· als er geen verbetering na 5 dagen van de behandeling,

· als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· als je 's nachts wakker.

Raadpleeg uw arts onmiddellijk.

Achetez vos produits pharmaceutiques des laboratoires Sanofi Aventis sur Soin et nature, votre pharmacie bio en ligne! Doliprane, dolirhume, aspegic

Goedkope Tylenol in uw erkende apotheek ARS Online  

De drug Tylenol heeft de werkzame stof paracetamol. Dit is een antipyretisch analgeticum geneesmiddel om pijn en koorts verminderen. Als de koorts en pijn, zal een paracetamol dosis van ongeveer 60 mg nemen / kg per dag, verdeeld over 4 of 6 outlets, ongeveer 10 mg / kg om de 4 uur, en 15 mg / kg om de 6 uur. bij volwassenen en kinderen met een gewicht van meer dan 50 kg is de gebruikelijke dosering is 1 of 2 tabletten van 500 mg Tylenol door met een tussenpoos van ten minste 4 uur, afhankelijk van de intensiteit van de pijn


Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren