Doliprane vitamine C 500MG / 150 mg tabletten 16 EFFERVECENTS

Doliprane vitamine C 500MG / 150 mg tabletten 16 EFFERVECENTS grotere afbeelding

3400937665018

Doliprane Vitamine C 500mg / 150 mg tabletten 16 Bruisende verkoop in onze apotheek bio, is geïndiceerd voor pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige symptomen, tandpijn, spierpijn, pijnlijke menstruatie

meer details

Beschikbaar binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden
Vrij van 99 €*
  • Medicijnen advies

2,23 €

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Doliprane vitamine C 500MG / 150 mg tabletten 16 EFFERVECENTS

Voor waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen bij gebruik en tegens-indicaties, zie de instructies voor het gebruik.

Beschrijving Tylenol Vitamine C 500mg / 150 mg tabletten 16 Bruisende

Doliprane Vitamine C 500mg / 150mg tabletten 16 Effervescentsest een geneesmiddel met twee werkzame bestanddelen: paracetamol en vitamine C. Het wordt aanbevolen bij de behandeling van pijn met of zonder koorts, zoals hoofdpijn, griep-achtige toestand, tandpijn, spierpijn, pijnlijke menstruatie.

Aanwijzingen voor het gebruik van Tylenol Vitamine C 500mg / 150 mg tabletten 16 Bruisende

Bij nierfalen, moet het interval tussen 2 doses ten minste 8 uur.
Dosering:
Volwassenen: Neem 1 tot 2 tabletten, herhaald indien nodig na 4 uur, met een maximum van 6 tabletten per dag.
In acute pijn en in het bijzonder artrose, kan de maximale dosis verhoogd worden tot 1 g paracetamol (2 tabletten), 4 keer per dag, maar op recept.
Kinderen van 41 tot 50 kg (ongeveer 13-15 jaar): 1 tablet, vernieuw indien nodig na 4 uur, met een maximum van 6 tabletten per dag.
Kinderen 27-40 kg (circa 8-13 jaar): 1 tablet, vernieuw indien nodig na 6 uur, met een maximum van 4 tabletten per dag.

Samenstelling van Tylenol Vitamine C 500mg / 150 mg tabletten 16 Bruisende

p cp
Paracetamol 500 mg
Ascorbinezuur (vitamine C) 150 mg
Natrium 390 mg

Voorzorg gebruik

Doliprane Vitamine C 500mg / 150 mg tabletten 16 Bruisende mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
- Ernstige leverziekte,
- Geschiedenis van de urinewegen stenen (voor vitamine C doses hoger dan 1 g per dag).

Voorzichtigheid
Paracetamol is aanwezig, alleen of in combinatie met andere stoffen in veel geneesmiddelen: Zorg dat u geen verschillende geneesmiddelen tegelijk paracetamol die als een gezamenlijk besluit een risico van overdosering kan giftig zijn voor de lever te nemen.
Bovendien, die een gewicht van minder dan 50 kg en met ernstig nierfalen, leverfalen, alcoholisme of dehydratatie niet een dosis van 3 g paracetamol per dag overschrijden om het risico op overdosering te vermijden.
Dit medicijn bevat zout (natrium) in significante hoeveelheden.

Geneesmiddelinteracties
Indien behandeling met orale anticoagulantia en paracetamol maximale dosis (4 g per dag) gedurende ten minste vier dagen toegenomen controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.

Introductie van Tylenol Vitamine C 500mg / 150 mg tabletten 16 Bruisende

Buis 16 bruistabletten.


Waarschuwing, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Heeft medicijnen niet binnen het bereik van kinderen. Als de symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op onverenigbaarheden op uw huidige producten.


VIDAL FAMILY

DOLIPRANEVITAMINEC

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol, vitamine C

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg: bruistablet (sinaasappelsmaak); box 16.
-

Sanofi-Aventis Frankrijk laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p PC
paracetamol 500 mg
ascorbinezuur (vitamine C) 150 mg
natrium 390 mg

INDICATIES (samenvatting)
Dit medicijn combineert paracetamol analgetische en antipyretische en vitamine C.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen, waaronder tandpijn, spierpijn, hoofdpijn, griepachtige symptomen, pijnlijke menstruatie.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
Bovendien, met een gewicht van minder dan 50 kg of lijden aan nierinsufficiëntie ernstig van leverfalen , alcoholisme of dehydratie mag niet meer dan een dosis van 3 g paracetamol per dag het risico op overdosering te vermijden.
Dit medicijn bevat zout ( natrium ) in significante hoeveelheden.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
De tabletten worden opgelost in een glas water. Zich aan een 4-6 uur tussen twee taken. Bij nierinsufficiëntie , moet het interval tussen 2 doses minstens 8 uur.

Gebruikelijke dosering:

  • Adult: 1-2 tabletten herhaald eventueel na 4 uur, niet tot 6 tabletten per dag overschrijdt.
    Intense pijn en in het bijzonder osteoartritis, dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol (2 tabletten), 4 keer per dag, alleen op doktersvoorschrift.
  • Kinderen van 41 tot 50 kg (ongeveer 13 tot 15 jaar): 1 tablet, eventueel herhalen na 4 uur, niet tot 6 tabletten per dag overschrijdt.
  • Kinderen 27-40 kg (circa 8-13 jaar): 1 tablet, eventueel herhalen na 6 uur niet overschrijdt dagelijks 4 tabletten.
TIPS (samenvatting)
Hij adviseerde om dit medicijn te nemen voor 17 uur te wijten aan het licht stimulerend effect van vitamine C.
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Dit geneesmiddel kan vrij verkrijgbaar in sommige apotheken zijn; Echter, aarzel dan niet om uw apotheker om advies vragen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Gerelateerd aan paracetamol: allergische reactie huid (zeldzaam).
Geassocieerd met vitamine C in hoge doses (meer dan 1 g per dag): berekeningen van de luchtwegen urine bij gevoelige personen.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antecedent
Genegenheid genezen of altijd veranderen. De antecedent kan persoonlijk of familie. De geschiedenis is de geschiedenis van de gezondheid van een persoon.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


leverfalen
albumine, cholesterol en stollingsfactoren (vitamine K, etc.) onvermogen van de lever zijn functie, die in hoofdzaak de verwijdering van bepaalde afvalstoffen, maar ook de synthese van veel organische stoffen die essentieel zijn voor het lichaam te voeren.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


zout
chemische substantie, de bekendste natriumchloride of keukenzout. Het zout dieet geen natrium bevat; Het wordt meestal vervangen door kalium.


natrium
anorganische substantie die zouten kan vormen, in het bijzonder chloor (natriumchloride of keukenzout).


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.


vitamine
stof essentieel voor de groei en het functioneren van het lichaam. De vitaminebehoefte worden normaliter door een gevarieerde voeding. In ontwikkelde landen, enige vitamine D-deficiëntie bij jonge kinderen of oude kleine blootstelling aan de zon, garandeert routine suppletie. Een hogere inname behoeften van drugs in het bijzonder kan een overdosis en verschillende aandoeningen (met name vitamine A en D) veroorzaken.


weg
  • Baan (route) gebruikt om geneesmiddelen toe te dienen: orale, sublinguale, subcutane, intramusculaire, intraveneuze, intradermale, transdermale.
  • Set van holle lichamen voor de doorgang van lucht (luchtwegen), levensmiddelen (maagdarmkanaal), urine (urinekanaal), gal (galwegen), etc.

Klik hier om de registratie van dit medicijn te vinden op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van Geneesmiddelen en Gezondheidsproducten.

Pharmacovigilance : Rapporteer een bijwerking (en) gerelateerd aan het gebruik van een medicijn

LET OP

ANSM - Updated: 26/07/2017

Naam geneesmiddel

DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet

Paracetamol / Vitamine C

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen bij koorts, of 5 dagen in het geval van de pijn.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet?

3. Hoe DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet nemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT?

Farmacotherapeutische categorie: OVERIGE ANALGETISCHE en ANTIPYRETICA-aniliden

ATC-code: N02BE01.

DOLIPRANEVITAMINEC is een pijnstiller (verlicht de pijn) en een koortswerende (verlaagt koorts). De werkzame geneesmiddelstoffen die paracetamol en vitamine C.

Het wordt gebruikt voor de behandeling van pijn en / of koorts, bijvoorbeeld in het geval van hoofdpijn, met griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn, pijnlijke menstruatie.

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar). Lees de instructies zorgvuldig door, onder "Dosering".

Voor kinderen die minder dan 27 kg zijn er andere presentaties van paracetamol, de dosering geschikter. Aarzel niet om uw arts of apotheker.

U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt, of als u nog erger na 3 dagen voelen bij koorts, of na 5 dagen in het geval van de pijn.

2. WAT U duren voordat DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet?

Nooit DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet:

· Als u allergisch (overgevoelig) bent voor de werkzame bestanddelen (paracetamol of vitamine C) of één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6.

· Als u een ernstige leverziekte.

· Als u lijdt aan niersteen.

BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol en vitamine C. Andere geneesmiddelen bevatten.

Zorg ervoor dat u geen rekening andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten, waaronder de vraag of voor geneesmiddelen die zonder recept verkrijgbaar.

Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden.

( Zie "dosering " en "Symptomen en instructies in geval van overdosering")

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet.

Wees voorzichtig met DOLIPRANEVITAMINEC

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts meer dan 3 dagen of in geval van onvoldoende werkzaamheid of andere symptomen optreden, geen behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

· Als gevolg van een mild stimulerend effect als gevolg van de aanwezigheid van vitamine C, is het wenselijk niet om dit medicijn laat op de dag in te nemen.

· Paracetamol leverfunctiestoornissen veroorzaken.

· Je moet praten met uw arts voordat u dit geneesmiddel:

o Als u een volwassene met een gewicht van minder dan 50 kg

o Als u een leverziekte of ernstige nierziekte,

o als u regelmatig alcohol drinkt of het drinken van alcohol zijn gestopt voor kort,

o Als u lijdt aan uitdroging,

o Als u, bijvoorbeeld, chronische ondervoeding, als u vast, als je veel gewicht verloor onlangs, als je ouder bent dan 75, of als u ouder bent dan 65 jaar en hebben een ziekte lange periodes als u geïnfecteerd met het AIDS virus of chronische virale hepatitis, als u lijdt aan cystische fibrose (een genetische en erfelijke ziekte gekenmerkt door een bijzonder ernstige respiratoire infecties), of wanneer u lijdt aan de ziekte Gilbert (erfelijke ziekten geassocieerd met een toename van bilirubine in het bloed).

o als u allergisch bent voor aspirine en / of niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen,

· De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordt niet aanbevolen.

· Als de recente chronisch alcoholisme terugtrekking, is het risico op leverschade verhoogd.

· Bij toediening bij kinderen, is de dosering afhankelijk van het gewicht (zie paragraaf "Hoe DOLIPRANEVITAMINEC nemen?")

· In acute virale hepatitis, stoppen met de behandeling en contact opnemen met uw arts.

bloedonderzoek

Vertel uw arts als u DOLIPRANEVITAMINEC te nemen en je nodig hebt om een ​​bloedtest te doen, omdat zij de resultaten van uw urinezuur (urinezuur) en suiker (glucose) in het bloed kunnen beïnvloeden.

BIJ TWIJFEL niet om te vragen uw arts of apotheker.

kinderen

Niet van toepassing.

Andere geneesmiddelen en DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of kan eventuele andere geneesmiddelen, met inbegrip van geneesmiddelen afgeleverd zonder recept

Gebruik geen andere geneesmiddelen die paracetamol niet nemen. U kunt een overdosis.

· Als u een antistollingsmiddel orale therapie (warfarine of warfarine) te volgen, waarbij DOLIPRANEVITAMINEC de hoogste doses (4 g / dag) voor meer dan 4 dagen-intensieve surveillance laboratoriumtests met inbegrip van INR. In dit geval, raadpleeg dan uw arts.

· De effectiviteit van paracetamol kan worden verminderd als u tegelijkertijd chelerende harsen nemen - medicijn dat het cholesterolgehalte verlaagt in het bloed (een stok meer dan 2 uur tussen de 2 doses).

· Als je samen met paracetamol, behandeling met flucloxacilline (een antibioticum), kunt u een metabole acidose (bloed te zuur veroorzaakt een versnelling van de ademfrequentie) te hebben.

· De toxiciteit van paracetamol kan worden verhoogd als u:

o potentieel toxische middelen naar de lever

o geneesmiddelen die de productie van de toxische metaboliet acetaminofen als anti-epileptica te bevorderen (fenobarbital, fenytoïne, carbamazepine, topiramaat)

o rifampicine (antibioticum),

o samen met alcohol.

DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet met eten, drinken en alcohol

De consumptie van alcoholische dranken tijdens de behandeling wordt niet aanbevolen.

Zwangerschap en borstvoeding

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

Zwangerschap en borstvoeding

Dit geneesmiddel kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Gebruik de laagste dosis mogelijk om uw pijn en / of koorts te verlagen, voor een periode zo kort mogelijk en zo weinig mogelijk. Neem contact op met uw arts of verloskundige als de pijn en / of koorts niet afneemt of als u nodig hebt om deze medicatie vaker gebruiken tijdens uw zwangerschap.

vruchtbaarheid

Het is mogelijk dat paracetamol vruchtbaarheid van vrouwen kan aantasten, dus reversibel na het staken van de behandeling.

sport

Niet van toepassing.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Niet van toepassing.

DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet bevat 390 mg natrium per tablet. U moet hier rekening mee houden als u uw natriumarm dieet te controleren.

3. HOE DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker. Neem contact op met uw arts of apotheker als u niet zeker bent.

dosering

Deze presentatie is voor volwassenen en kinderen vanaf 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar).

De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind. Leeftijden zijn ter informatie vermeld.

Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.

Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.

De aanbevolen dagelijkse dosis van acetaminofen ongeveer 60 mg / kg / dag om opnieuw te beginnen in 4 of 6 uitgangen, of ongeveer 15 mg / kg elke 6 uur of 10 mg / kg elke 4 uur (zie ook alinea's hieronder, afhankelijk van uw gewicht).

· Kinderen 27-40 kg (ongeveer 8 tot 13 jaar)

De gebruikelijke dosering is 1 bruistablet per dosis, herhaald eventueel na 6 uur, met een maximum 4 bruistabletten per dag.

· Kinderen 41-50 kg (12 tot 15 jaar)

De gebruikelijke dosering is 1 bruistablet per dosis, eventueel na 4 uur herhaald, doch ten hoogste 6 bruistabletten per dag.

· Volwassenen en kinderen vanaf 50 kg (vanaf 15 jaar)

De gebruikelijke dosering 1-2 bruistabletten per dosis, afhankelijk van de intensiteit van de pijn, eventueel herhaald na minimaal 4 uur.

dosis paracetamol nooit hoger zijn dan

· In een volwassene of een kind met een gewicht van meer dan 50 kg:

· Het is meestal niet nodig om 3 g paracetamol per dag (6 bruistabletten per dag) overschrijden.

· Echter, als je meer ernstige pijn, en alleen op advies van uw arts of apotheker, de totale dosis kan worden verhoogd tot 4 gram paracetamol per dag (8 bruistabletten per dag). Als u denkt dat het effect van DOLIPRANEVITAMINEC te sterk of te zwak is, raadpleeg dan uw arts of apotheker.

NOOIT MEER MEER DAN 4 PARACETAMOL gram per dag (rekening houdend met alle geneesmiddelen die paracetamol in hun formule).

Bijzondere situaties:

De maximale dagelijkse dosis bedraagt ​​60 mg / kg / dag (met een maximum van 3 g / dag) in de volgende gevallen:

· Als u een volwassene met een gewicht van minder dan 50 kg

· Als u een leverziekte of ernstige nierziekte,

· Als u regelmatig alcohol drinkt of het drinken van alcohol zijn gestopt voor kort,

· Als u lijdt aan uitdroging,

· Als u, bijvoorbeeld, chronische ondervoeding, als je het vasten periodes, als je een veel gewicht verloor onlangs, als je ouder bent dan 75, of als u ouder bent dan 65 en je hebt langdurige ziekten als u geïnfecteerd met het AIDS virus of chronische virale hepatitis, als u lijdt aan cystische fibrose (genetische en erfelijke ziekte gekenmerkt door een bijzonder ernstige respiratoire infecties), of wanneer u lijdt aan de ziekte Gilbert (erfelijke ziekten geassocieerd met verhoogde niveaus van bilirubine in het bloed.

De wijze van toediening

Deze drug wordt oraal gebruikt. U moet de tabletten oplossen in een glas water. Wacht tot voor het drinken van de inhoud van het glas volledig opgelost.

Ook als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:

· Ontdek je kind

· Doe drinken,

· Laat uw kind niet op een warme plaats.

Frequentie van toediening

Regelmatige aansluitingen met oscillaties van pijn of koorts te voorkomen:

· De hoeveelheden moeten gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur en gedurende 4 uur (zie hoofdstuk "Dosering").

· Als u een ernstige nierziekte (ernstige nierinsufficiëntie), moet u ten minste 8 uur tussen elke tablet uitlaat (s) Bruisende (s) te wachten.

Duur van de behandeling

Tenzij medisch advies, duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen in het geval van pijn,

· in 3 dagen in het geval van koorts.

Stop het gebruik en raadpleeg uw arts:

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts duurt meer dan 3 dagen

· als de pijn of koorts verergert,

· of als er nieuwe symptomen verschijnen.

Als u meer DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet hebben genomen dat je moet:

Neem contact op met uw arts of apotheker of medische noodgevallen.

Overdosering kan leverziekte (leverfalen), een gastro-intestinaal bloeden, een hersenziekte (encefalopathie), coma of zelfs de dood veroorzaken, vooral bij de meeste risicogroepen zoals jonge kinderen, ouderen en in bepaalde situaties (leverziekte, alcoholisme, chronische ondervoeding). In de eerste 24 uur, de belangrijkste symptomen van vergiftiging zijn misselijkheid, braken, verlies van eetlust, buikpijn, bleekheid.

Overdosering kan ook leiden: een stoornis van de alvleesklier (pancreatitis), een amylase (toename van amylase in het bloed), nierziekte (acuut nierfalen), en een bloedziekte waarbij de rode bloedcellen, witte bloedcellen en bloedplaatjes zijn alle verminderd aantal dat leidt:

· moeheid, kortademigheid en bleekheid;

· frequente infecties met koorts en ernstige rillingen, keelpijn of zweertjes in de mond;

· een neiging tot bloeden of presenteren spontane blauwe plekken, neusbloedingen.

Overdosis van vitamine C:

· Bij doses hoger dan 1 g / dag vitamine C, kunnen:

o spijsverteringsstoornissen (brandend maagzuur, diarree),

o urinewegen (vorming van nierstenen).

· Bij doses hoger dan 2 g / dag vitamine C, vitamine C kan interfereren met de volgende biologische proeven: bepaling van creatinine en bloed en urine glucose (diabetes controle door de teststrip glucoseoxidase).

· Bij doseringen hoger dan 3 g / dag vitamine C kan hemolyse (afbraak van rode bloedcellen) bij individuen die lijden aan een gebrek aan glucose-6-fosfaatdehydrogenase veroorzaken (enzym specifiek voor rode bloedcellen).

Neem contact op met uw arts of apotheker.

Bent u vergeten DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet te gebruiken:

Neem geen dubbele dosis niet in te halen voor de dosis die u vergat te nemen.

Als u stopt met het nemen van DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet:

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

· In zeldzame gevallen kan een allergische reactie optreden:

o knoppen en / of roodheid op de huid,

o netelroos;

o plotselinge zwelling van het gezicht en nek die problemen kunnen veroorzaken ademhaling (angio-oedeem)

o brute ongemak met een significante daling van de bloeddruk (anafylactische shock).

Als een allergie optreedt, moet u onmiddellijk stoppen met het innemen van dit medicijn en raadpleeg uw arts onmiddellijk. In de toekomst hoeft u nooit geneesmiddelen gebruikt die paracetamol nemen.

o Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties gemeld.

o witte bloedcellen (leukopenie, neutropenie), bloedplaatjes (trombocytopenie) kan zich manifesteren door bloeden uit de neus of tandvlees: uitzondering kan het geneesmiddel het aantal van bepaalde bloedcellen te verminderen. In dit geval, een arts raadplegen.

· Andere mogelijke bijwerkingen (de frequentie kan niet worden geschat op basis van de beschikbare gegevens): leverfunctiestoornissen, significante afname van bepaalde witte bloedcellen die ernstige infecties (agranulocytose), afbraak van rode bloedcellen kan veroorzaken (anemie hemolytische bij patiënten met glucose-6-fosfaat dehydrogenase), uitslag in rode vlekken afgerond met jeuk en branden, waardoor gekleurde vlekken die kunnen worden weergegeven op dezelfde plaatsen in het geval van herstel van het geneesmiddel (fixatum ), gelokaliseerde pijn in de borst die kan uitstralen naar de linker schouder en de kaak van allergische oorsprong (Kounis syndroom), ademhalingsproblemen (bronchospasmen).

In dit geval, een arts raadplegen.

· Rapportage Side Effects

Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. HOE DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet bewaart?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op de doos.

Bewaar in de oorspronkelijke verpakking, uit de buurt van vocht.

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Die bevat DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet

· De werkzame bestanddelen zijn:

Paracetamol ................................................. .................................................. ............... 500 mg

Vitamine C ................................................ .................................................. .................. 150 mg

Voor een bruistablet

· De andere bestanddelen zijn: watervrij citroenzuur, natriumbicarbonaat, watervrij natriumcarbonaat, natrium- saccharine, povidon K90, leucine, mannitol, orange dye PB-23074 (rood ijzeroxide (E172), schellak alumina quinoline geel (E104 ), mannitol (E421), sinaasappelaroma (sinaasappelolie, geconcentreerde sinaasappelsap, maltodextrine, Arabische gom).

Wat DOLIPRANEVITAMINEC 500 mg / 150 mg bruistablet en de inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van bruistablet. Elke doos bevat 8/16 bruistabletten.

Houder van de vergunning van marketing

Sanofi-aventis France

82 Avenue Raspail

gentilly 94250

Exploitant van de vergunning op de markt

Sanofi-aventis France

82 Avenue Raspail

gentilly 94250

fabrikant

CREAPHARM GANNAT SA

03800 GANNAT

FRANKRIJK

of

Nattermann & Cie GmbH

COLOGNE

DUITSLAND

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

{Maand jaar}.

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

gezondheidsvoorlichting advies

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een stijging van de temperatuur boven 38 ° C kan worden beschouwd als koorts, maar het wordt niet aanbevolen om koorts te behandelen met medicijnen onder 38,5 ° C

Dit geneesmiddel is voor volwassenen en kinderen boven 27 kg (vanaf ongeveer 8 jaar).

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:

· de ontdekking van je kind

· maakte de drank,

· doe je kind niet op een warme plaats.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen, echter:

· als andere ongewone symptomen verschijnen,

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken,

RAADPLEEG UW ARTS

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

· als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· als je 's nachts wakker,

RAADPLEEG UW ARTS

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Bestel Doliprane voor de beste prijs in uw ARS Certified Pharmacy Online  

De werkzame stof Doliprane is paracetamol . Het is een pijnstillend antipyreticum om pijn te verlichten en koorts te verlagen. In geval van koorts en pijn, moet de dosering van een dosis paracetamol van ongeveer 60 mg / kg per dag worden gevolgd om te worden verdeeld in 4 of 6 vangsten, ongeveer 10 mg / kg om de 4 uur en 15 mg / kg elke 6 uur. Bij volwassenen en kinderen met een gewicht van meer dan 50 kg is de gebruikelijke dosering 1 of 2 tabletten van 500 mg Doliprane per dosis, met tussenpozen van minimaal 4 uur, afhankelijk van de intensiteit van de pijn.

Geen enkel geneesmiddel wordt buiten het Franse grondgebied geleverd. Alleen verkrijgbaar bij de apotheek in Perpignan (Frankrijk).

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren