Dafalgan 3% Orale oplossing PEDIATRIC 90ML

Dafalgan 3% Orale oplossing PEDIATRIC 90ML grotere afbeelding

3400935197023

UPSA BMS UPSA BMS

Dafalgan 3% is een vignettering medicatie geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.

meer details

Verkrijgbaar expedie binnen 1-2 werkdagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

2,08 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst

Dafalgan 3% Orale oplossing PEDIATRIC 90ML


Voor de waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving Dafalgan 3% Orale oplossing Pediatric 90 ml

Indicaties
Dafalgan PEDIATRIC vignettering is geïndiceerd geneesmiddel voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en / of febriele toestanden.
Dosering en wijze van toediening

Dafalgan Pediatric orale suspensie wordt aanbevolen voor kinderen waarvan het gewicht tussen 4-32 kg (ongeveer vanaf de geboorte tot 9 jaar). Voor het kind, is het noodzakelijk om de gedefinieerde doseringen respecteren volgens het gewicht van het kind en kies daarom een geschikte presentatie. De dosis wordt gedaan door middel van een meetsysteem waarvan het gewicht is hierboven aangegeven. Deze dosis kan zonodig worden herhaald na 6 uur. Oraal gebruik.

Beruchte samenstelling en hulpstoffen

Paracetamol 3 g / 100 ml. Hulpstoffen: Macrogol 6000; OPLOSSING VAN SUCROSE; Saccharinenatrium; Kaliumsorbaat; Watervrij citroenzuur; AROMA CARAMEL; Vanillesmaak; Gezuiverd water. SUCROSE

Cons-indicaties en waarschuwingen

Allergie voor paracetamol of andere bestanddelen; leverfalen. Dafalgan PEDIATRIC schorsing is een geneesmiddel met paracetamol. Het is essentieel om overdosering te vermijden controle op de afwezigheid van paracetamol in de samenstelling van andere geneesmiddelen. Heeft de maximaal aanbevolen dosis niet overschrijden.

Verpakking

Fles 90 ml

Waarschuwingen over drugs

Let op, het medicijn is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat je niet van de drugs buiten het bereik van kinderen. Indien symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas op voor onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling om eventuele onverenigbaarheden te identificeren. De orderbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voorzien voor dit doel.

Klik hier om de handleiding voor dit product op de website van het Nationaal Agentschap voor de Veiligheid van de Drug en gezondheidsproducten te vinden.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (en) junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

VIDAL FAMILY

Dafalgan

Pijnstillende en koortswerende

paracetamol

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

Dafalgan pediatrische orale oplossing (karamel-vanillesmaak); kolf met 90 ml gegradueerde doseersysteem kg (3-16 kg).
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,29 euro (s).

Dafalgan 80 mg: bruispoeder voor drank; box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Dafalgan 80 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,12 euro (s).

Dafalgan 150 mg: bruispoeder voor drank (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,14 euro (s).

Dafalgan 150 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,20 (s).

Dafalgan 250 mg: bruispoeder voor drank (sinaasappelsmaak); box 12 zakken.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,21 euro (s).

Dafalgan 300 mg: zetpil; box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,25 euro (s).

Dafalgan 500 mg tabletten; box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Dafalgan 500 mg: bruistablet deelbaar; box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Dafalgan 500 mg: capsule (rood en wit); box 16.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

Dafalgan 600 mg Volwassene: zetpil (wit); box 10.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,36 euro (s).

1 g Dafalgan: Tablet (wit); box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

1 g Dafalgan: bruistablet deelbaar (smaken: grapefruit, sinaasappel); box 8.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,08 euro (s).

UPSA laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p-kg dosis p sachet p aangenomen
paracetamol 15 mg 80 mg 80 mg
natrium 66 mg
sorbitol +
suiker 0,17 g

p sachet p aangenomen p sachet
paracetamol 150 mg 150 mg 250 mg
aspartaam + +
natrium 55,7 mg 93 mg
sorbitol + +

p aangenomen p PC p cp EFFERV
paracetamol 300 mg 500 mg 500 mg
natrium 412,4 mg
sorbitol +

p caps p aangenomen
paracetamol 500 mg 600 mg

p PC p cp EFFERV
paracetamol 1 g 1 g
natrium 565 mg
aspartaam +

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel is een pijnstillend en koortswerend die paracetamol bevat.
Het wordt gebruikt om koorts te verlagen en bij de behandeling van pijnlijke aandoeningen.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
  • ernstige leverziekte,
  • ontsteking of bloeden uit het rectum (voor zetpillen)
  • fenylketonurie (150 mg en 250 mg sachets, bruistablet in 1 g: aanwezigheid van aspartaam).
LET (samenvatting)
Paracetamol is alleen of in combinatie met andere stoffen die in veel geneesmiddelen: Zorg ervoor dat meerdere drugs tegelijk paracetamol, die als een gezamenlijk besluit brengt een risico van het niet te nemen overdosis kan giftig zijn voor de lever.
De bruistabletten bevatten zout ( natrium ) in significante hoeveelheden.
Pediatric oplossing bevat suiker (sucrose) in significante hoeveelheden.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Bij behandeling met een antistollingsmiddel orale en paracetamol bij de hoogste doses (4 g per dag) gedurende ten minste 4 dagen, verhoogde controle van antistollingstherapie noodzakelijk zijn.
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Huidige wetenschappelijke studies hebben geen bijzondere problemen gedemonstreerd bij het gebruik van paracetamol tijdens de zwangerschap.

Borstvoeding:
Bij gebruikelijke doseringen, het gebruik van deze drug is mogelijk tijdens de lactatie.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel kan worden ingenomen tijdens of tussen de maaltijden, met een 4-6 uur interval tussen 2 doses. Bij nierinsufficiëntie , moet het interval tussen 2 doses minimaal 8 uur.
Pediatric orale oplossing:
flesje drank gaat gepaard met een gegradueerde dosering toe te dienen aan elk aangrijpen op de dosis die overeenkomt met het gewicht van het kind. de dispenser vullen greep enigszins gekanteld zodat de ingesneden lijnen horizontaal. De orale oplossing kan zuiver worden geabsorbeerd of opgelost in water, melk of sap. De hoeveelheden worden verdeeld 6 uur.
zakken:
Giet de inhoud van de tas in een glas, voeg dan wat water, melk of sap om het poeder op te lossen.
80 mg sachets Voor kinderen met een gewicht 5-16 kg.
150 mg sachets Voor kinderen met een gewicht 8-30 kg.
De 250 mg sachets Voor kinderen met een gewicht 13-50 kg.
zetpillen:
Gezien het risico van anale ontlading, wordt het niet aanbevolen om meer dan 4 zetpillen per dag te gebruiken.
Zetpillen 80 mg voor zuigelingen gewicht 4-6 kg.
De zetpillen 150 mg voor zuigelingen gewicht 8-12 kg.
De zetpillen 300 mg tabletten zijn bedoeld voor kinderen met een gewicht 15-24 kg.
Zetpillen 600 mg zijn bedoeld voor volwassenen.
Capsules en tabletten:
De bruistabletten opgelost in een glas water.
Tabletten en capsules voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar en meer dan 27 kilogram.
De bruistabletten worden gescoord tot 500 mg voor volwassenen en kinderen vanaf 13 kg.
1 g tabletten voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg.

Gebruikelijke dosering:

  • Volwassenen: 500 mg tot 1 g, 1 tot 3 maal per dag. Neem niet meer dan 3 g paracetamol per dag zonder medisch advies.
    Ernstige pijn bij volwassenen en vooral in het osteoartritis , de dosering kan worden verhoogd tot maximaal 1 g paracetamol viermaal per dag, alleen op doktersvoorschrift.
  • Kinderen: 60 mg per kg per dag, of 15 mg per kg elke 6 uur of 10 mg per kg elke 4 uur. Het is noodzakelijk om een ​​geschikte presentatie te kiezen en volg het advies van uw arts of apotheker. De volgende doseringsschema's worden gegeven als leidraad:
    • Kind 4-6 kg (ongeveer 2-4 maanden): 1 zakje of 1 tot 80 mg zetpil met 80 mg 4 keer per dag;
    • Kind 8-12 kg (ongeveer 6 tot 24 maanden): 1 sachet 150 mg zetpil of 1 tot 150 mg viermaal per dag;
    • Kinderen 15-24 kg (ongeveer 4-9): 1 zetpil 300 mg 4 keer per dag;
    • Kind gewicht van 30 kg of meer: ​​2 pakketten 250 mg tablet of 1 tot 500 mg, viermaal daags.
    De maximale dagelijkse dosis paracetamol bij kinderen is 80 mg per kg, met minimaal 4 contactdozen met een maximum van 3 g per dag.
TIPS (samenvatting)
Bij de behandeling van koorts bij kinderen indien paracetamol wordt gebruikt in een dosis van 60 mg per kg per dag, toevoegen van aspirine of het gebruik afwisselend met paracetamol is nodig omdat aspirine niet een verdere verlaging van de koorts te bereiken.
Overvloedig zweten typerend zijn voor de daling van de temperatuur bij de behandeling van hoge koorts. Dit is normaal.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
anal irritatie (zetpillen).
Uitzonderlijk: allergische reactie huid.
zakken:
Zoals alle geneesmiddelen en snoep met niet-absorbeerbare suikers (sorbitol, maltitol, ...), de mogelijkheid van diarree in het geval van belangrijke bijdrage.


WOORDENLIJST (samenvatting)


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antistollingsmiddel
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


osteoartritis
Slijtage van het kraakbeen, die verantwoordelijk is voor pijn in de gewrichten en bewegingsbeperking.


diarree
Medical strikt diarree is "emissies te vaak en te overvloedige ontlasting." In feite, gezond verstand diarree behandelt het begrip frequente losse stoelgang. Gewoonlijk de ontlasting pastavormig, maar de uitstoot van vloeibare stoelgang of nauwelijks gevormd zonder pijn of geassocieerde specifieke stoornis is niet pathologisch. Men kan spreken van diarree als vloeibare stoelgang worden herhaald in de dag, en de behoeften zijn dringend of pijnlijk.
Veel medicijnen kunnen darmtransit versnellen en maken ze meer vloeibare ontlasting zonder deze bijwerking is echt zorgwekkend.
Antibiotica kan de darmflora, van essentieel belang voor de spijsvertering te veranderen, en diarree veroorzaken min of meer vervelend, maar goedaardig. Het effect verschijnt onmiddellijk of na een paar dagen van de behandeling. Een vorm van ernstige en ongewone diarree, pseudomembraneuze colitis, kan worden gezien na behandeling met antibiotica; Deze voorwaarde resulteert in de emissie van slijm en valse membranen (die lijkt huidplooien) gepaard gaat met buikpijn; constipatie kan de initiële diarree te vervangen. Pseudomembraneuze colitis kan een aantal dagen plaatsvinden na stopzetting van de behandeling met antibiotica en vereist dringend medische hulp.


ontsteking
natuurlijke reactie van het lichaam tegen een erkend element buitenland. Het komt plaatselijk door roodheid, warmte, pijn en zwelling.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


fenylketonurie
erfelijke ziekte gekenmerkt door de afwezigheid van een enzym en die leidt tot de accumulatie in het bloed van een toxisch product. Zijn systematische screening is bij de geboorte. De behandeling is gebaseerd op een specifiek dieet tijdens de kinderschoenen.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


allergische reactie
Reactie als gevolg van overgevoeligheid van het lichaam om een ​​drug. urticaria, angio-oedeem, eczeem, uitslag knopen herinneren mazelen, etc.: Allergische reacties kunnen zeer uiteenlopende aspecten nemen Anafylactische shock is een allergische reactie die ongemak veroorzaakt door plotselinge daling van de bloeddruk.


zout
chemische substantie, de bekendste natriumchloride of keukenzout. Het zout dieet geen natrium bevat; Het wordt meestal vervangen door kalium.


natrium
anorganische substantie die zouten kan vormen, in het bijzonder chloor (natriumchloride of keukenzout).


suiker
Algemene term voor verschillende stoffen, de meest voorkomende is sucrose. Andere suikers kunnen worden opgenomen in drugs: glucose, fructose, lactose, etc. Glucose is de suiker door het lichaam; het is de enige circuleren in aanzienlijke hoeveelheden in het bloed.
Zoetstoffen (suikervervanger) zijn toegestaan ​​in diabetici of mensen op een dieet en zijn zeer laag in calorieën.


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 17/07/2017

Naam geneesmiddel

Dafalgan pediatrische 3 procent orale oplossing

paracetamol

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in dit bericht of uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen in het geval van koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat Dafalgan pediatrische 3 procent orale oplossing en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat je 3 procent Dafalgan pediatrische drank in te nemen?

3. Hoe tot 3 procent Dafalgan pediatrische drank in te nemen?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. Hoe tot 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing te slaan?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie

1. WAT Dafalgan pediatrische 3 procent orale oplossing en waarvoor wordt het gebruikt?

Farmacotherapeutische categorie: OVERIGE pijnstillende en ANTIPYRETICA-aniliden - ATC-code: N02BE01.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol: een pijnstiller (het verlicht de pijn) en een koortswerende (het verlaagt koorts).

Het is geïndiceerd voor pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, pijn.

Deze presentatie is voor kinderen van 4 tot 32 kg (ongeveer 1 maand tot 12 jaar): lees de dosering zorgvuldig .

Voor kinderen met een ander gewicht, zijn er andere paracetamol presentaties: vraag uw arts of apotheker.

U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter na 3 dagen voor koorts of 5 dagen in het geval van de pijn.

2. Wat zijn de duren voordat u Dafalgan pediatrische 3 procent orale oplossing?

Neem nooit 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing:

· als u allergisch voor het werkzame bestanddeel of voor één van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel in rubriek 6

· als u een ernstige leverziekte.

BIJ TWIJFEL, Vraag advies aan uw arts of apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Praat met uw arts of apotheker voordat u Dafalgan pediatrische 3 procent, orale oplossing.

Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.

Als overdosering of overgenomen door fout van een te hoge dosis, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Andere geneesmiddelen bevatten.

Zorg ervoor dat u geen rekening andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten, waaronder de vraag of voor geneesmiddelen die zonder recept verkrijgbaar.

Gaan niet samen, om te voorkomen dat de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden.

(Zie "Dosering" en "Symptomen en instructies in geval van overdosering").

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts meer dan 3 dagen of in geval van onvoldoende werkzaamheid of het optreden van enig ander teken, niet om de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts.

· Voordat de behandeling met dit geneesmiddel contact op dat je geen andere geneesmiddelen die paracetamol nemen.

Vertel uw arts voordat u dit geneesmiddel gebruikt als een van de volgende op u van toepassing:

· Als u andere geneesmiddelen gebruikt die paracetamol te nemen (drugs verkregen met of zonder recept)

· Als u een lever- of nierziekte,

· Als u (een) Gilbert's syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· Of in het geval van alcoholmisbruik (binge drinken (3 of meer alcoholische drankjes per dag))

· Als u dehydrogenase deficiëntie glucose-6-fosfaat (G6PD) (wat kan leiden tot hemolytische anemie),

· Als u problemen met voeding hebben (ondervoeding (lage reserves van hepatisch glutathion), anorexia, boulimia of cachexie (ernstige gewichtsverlies))

· Als je problemen hebt van uitdroging, hypovolemia (aanzienlijk verlies van lichaamsvocht).

Het gebruik van dit geneesmiddel wordt niet aanbevolen bij patiënten met fructose-intolerantie, malabsorptie van glucose en galactose of sucrase / isomaltase (zeldzame erfelijke ziekte).

Dit geneesmiddel bevat 0,67 g 4 kg tandsteen saccharosegehalte van het doseersysteem dat in het dagelijkse rantsoen moet worden overwogen bij dieet met weinig suiker of diabetes.

Deze medicatie kan schadelijk zijn voor de tanden zijn in geval van langdurig gebruik (bijvoorbeeld 2 weken of meer).

Als u last heeft van acute virale hepatitis of in geval van ontdekking van acute virale hepatitis tijdens de behandeling met 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing, overleg dan met uw arts. Uw behandeling kan worden stopgezet door uw arts.

IF bij twijfel niet om te vragen uw arts of apotheker.

Kinderen en adolescenten

Bij kinderen die met paracetamol, wordt de combinatie van andere antipyretische slechts gerechtvaardigd bij inefficiëntie. De vereniging moet worden vastgesteld en gecontroleerd door een arts.

Andere medicijnen en 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

Als gelijktijdige behandeling met probenecide, overweeg dan een verlaging van de dosis Dafalgan pediatrische 3 procent, orale oplossing.

U moet contact opnemen met uw arts als u een medicijn dat coagulatie (orale anticoagulantia) vertraagt ​​nemen. Bij hoge doseringen, kunnen pediatrische Dafalgan 3 procent orale oplossing van de werking van uw antistollingsmiddel verhogen. Indien nodig zal uw arts de dosering van uw antistollingsmiddel aan te passen.

Vertel uw arts of apotheker als u fenytoïne inneemt, gelijktijdig gebruik van deze geneesmiddelen en paracetamol kan leverschade veroorzaken.

Vertel uw arts of apotheker als u enzyminductoren (zoals fenobarbital, carbamazepine, primidon, rifampicine).

Vermelden dat u of uw kind dit geneesmiddel als uw arts voorschrijft om u of voor zichzelf, een test van urinezuur of suiker in het bloed.

3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing met eten, drinken en alcohol

Niet van toepassing.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel.

Zwangerschap en borstvoeding

Voor uw informatie: Dit geneesmiddel kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Gebruik de laagste dosis mogelijk om uw pijn en / of koorts te verlagen, voor een periode zo kort mogelijk en zo weinig mogelijk. Neem contact op met uw arts of verloskundige als de pijn en / of koorts niet afneemt of als u nodig hebt om deze medicatie vaker gebruiken tijdens uw zwangerschap.

vruchtbaarheid

Het is mogelijk dat paracetamol vruchtbaarheid van vrouwen kan aantasten, dus reversibel na het staken van de behandeling.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Paracetamol heeft geen of een verwaarloosbaar effect op de rijvaardigheid en het gebruik van machines.

Dafalgan PEDIATRIC 3 PROCENT drank bevat sucrose (suiker: 0,67 g 4 kg tandsteen saccharosegehalte van het meetsysteem).

3. HOE 3 procent Dafalgan pediatrische drank in te nemen?

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Neem contact op met uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk in twijfel.

dosering

Deze presentatie is voor kinderen van 4 tot 32 kg (ongeveer 1 maand tot 12 jaar).

De dosering van paracetamol is afhankelijk van het gewicht van het kind; leeftijden zijn ter informatie vermeld.

Als je niet weet het gewicht van het kind moet wegen om de meest geschikte dosis te geven.

Paracetamol komt in vele tests, om de behandeling aan te passen aan het gewicht van elk kind.

De aanbevolen dagelijkse dosis paracetamol afhankelijk van het gewicht van het kind, is ongeveer 60 mg / kg per dag, verdeeld over 4-6 doses per dag, of ongeveer 15 mg / kg om de 6 uur.

Het meetsysteem een ​​schaalverdeling in kg, met vermelding van het gewicht 4-6-8-10-12-14-16 kg. Andere graduaties bestaan ​​uit intermediair gewicht 3-5-7-9-11-13-15 kg.

Vul het meetsysteem volgens het gewicht van het kind en pas het vloeistofniveau in de schaal.

· 4 kg tot 16 kg: Gebruik het meetsysteem totdat de schaalverdeling overeenkomt met het gewicht van het kind of van dat bijna zien.

Bijvoorbeeld 4 kg tot 5 kg: vullen van het meetsysteem totdat de schaalverdeling 4 kg. De beslissing is om indien nodig te vernieuwen na 6 uur.

· 16 kg tot 32 kg: voltooid als het meetsysteem dan voltooid door het vullen van het meetsysteem nogmaals totdat het gewicht van het kind.

Bijvoorbeeld 18-19 kg: voltooid als het meetsysteem totdat de schaalverdeling 10 kg een keer voltooid vervolgens vullen van het meetsysteem totdat de schaalverdeling 8 kg.

De beslissing is om indien nodig te vernieuwen na 6 uur.

Voor kinderen moet de totale dosis paracetamol niet meer dan 80 mg / kg / dag.

De maximale dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg / kg per dag in de volgende situaties:

· ernstige leveraandoening

· Gilbert syndroom (niet-hemolytische geelzucht familie)

· chronisch alcoholisme,

· chronische ondervoeding,

· uitdroging.

Als u denkt dat het effect van Dafalgan 3 PEDIATRIC PROCENT drank is te sterk of te zwak is, overleg dan met uw arts of apotheker.

IF bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.

De wijze van toediening

mondeling.

De oplossing kan puur worden gedronken of verdund in een kleine hoeveelheid drank (bijvoorbeeld water, melk, vruchtensap).

Om de fles te openen, draait u de beschermkap door te drukken.

De fles moet worden afgesloten na gebruik.

Ook als uw kind koorts heeft meer dan 38,5 ° C, kunt u de efficiëntie van de behandeling met geneesmiddelen door de volgende activiteiten:

· de ontdekking van je kind

· maakte de drank,

· doe je kind niet op een warme plaats.

Frequentie van toediening

Systematische aansluitingen met oscillaties van pijn of koorts te voorkomen.

· Bij kinderen moeten zij gelijkmatig verdeeld, ook 's nachts, bij voorkeur 6 uur.

nierfalen

Bij nierziekte (nierinsufficiëntie) dient de minimum interval tussen twee taken worden aangepast aan nierfunctie volgens onderstaande tabel:

creatinineklaring

doseringsinterval

cl ≥50 ml / min

04:00

cl 10-50 ml / min

06:00

cl <10 ml / min

08:00

De totale dosis paracetamol niet meer dan 60 mg / kg / dag.

Duur van de behandeling

De duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen in het geval van pijn,

· in 3 dagen in het geval van koorts.

Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen, als ze erger worden, niet de behandeling voort te zetten zonder overleg met uw arts of apotheker.

Als u meer dan 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing ingenomen?

Neem contact op met uw arts of apotheker.

Als u vergeet om 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing te nemen

Niet van toepassing.

Als u stopt met Dafalgan pediatrische 3 procent orale oplossing

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

· In zeldzame gevallen is het mogelijk dat huiduitslag of roodheid van de huid of allergische reactie die kan leiden tot plotselinge zwelling van het gezicht en nek of ongemak met brute bloeddrukdaling optreden. U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· In enkele zeldzame gevallen zijn ernstige huidreacties gemeld. U moet onmiddellijk stoppen met de behandeling, raadpleeg dan uw arts en nooit geneesmiddelen die paracetamol nemen.

· Uitzondering biologische veranderingen die een bloedtest controle waargenomen: leverfunctiestoornissen, abnormaal lage niveaus van bepaalde witte bloedcellen of bepaalde bloedcellen als bloedplaatjes die kunnen leiden tot neusbloedingen of gom. In dit geval, een arts raadplegen.

· Gevallen van diarree, buikpijn, verhoogde leverenzymen, verhoogde of verlaagde INR gerapporteerd.

Rapportage Side Effects

Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts, apotheker of verpleegkundige / tijdperk. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. HOE 3 procent Dafalgan pediatrische orale oplossing Store?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum op de verpakking. De vervaldatum verwijst naar de laatste dag van die maand.

Gebruik niet meer dan 3 maanden na de eerste opening.

Bewaard bij een temperatuur van maximaal 25 ° C

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Het bevatte Dafalgan 3 PEDIATRISCH PERCENT drank

· De werkzame stof is:

Paracetamol ................................................. .................................................. ................ 3,000 g

100 ml drank.

· De andere bestanddelen zijn:

Macrogol 6000, sucroseoplossing, natriumsacharine, kaliumsorbaat, watervrij citroenzuur, vanille caramel aroma (waaronder propyleenglycol, kleurstof E150d), gezuiverd water.

Wat Dafalgan PEDIATRIC 3 PROCENT, drank en inhoud van de verpakking

Dit geneesmiddel is in de vorm van drank. Flesje van 90 ml of 150 ml.

Alle afmetingen kunnen worden gebracht.

Houder van de vergunning van marketing

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

Exploitant van de vergunning op de markt

UPSA SAS

3, rue JOSEPH MONIER

92500 Rueil Malmaison

fabrikant

UPSA SAS

304, avenue dokter jeaN bru

47000 agen

of

UPSA SAS

979 AVENUE DES PYRENEES

47520 PASSAGE

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

[Vervolgens nationaal te implementeren]

{Maand jaar}.

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Raad van gezondheidsvoorlichting:

WAT TE DOEN ALS FEVER:

De normale lichaamstemperatuur verschilt van persoon tot persoon en tussen 36,5 ° C en 37,5 ° C Een stijging van de temperatuur boven 38 ° C mogelijk koorts.

Dit geneesmiddel is voor kinderen van 4 tot 32 kg (ongeveer 1 maand tot 12 jaar).

Als de symptomen zoals koorts oorzaken zijn hinderlijk, dan kunt u dit geneesmiddel dat paracetamol met respect voor de aangegeven doseringen bevat te nemen.

Om uitdroging te voorkomen, vergeet niet om regelmatig te drinken.

Met dit medicijn, moet koorts snel dalen. Niettemin:

· als andere ongewone symptomen verschijnen,

· als koorts aanhoudt meer dan 3 dagen of als het wordt nog erger,

· Als hoofdpijn gewelddadig, of in geval van braken.

Raadpleeg uw arts.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN:

De intensiteit van pijnperceptie en het weerstandsvermogen verschilt van persoon tot persoon.

· Als er geen verbetering is na 5 dagen van de behandeling,

· als de pijn ernstig is, onverwacht en komt abrupt (waaronder ernstige pijn in de borst) en / of juist komt regelmatig,

· als het wordt vergezeld door andere tekenen als een toestand van algemene malaise, koorts, ongewone zwelling van de pijnlijke plek, verminderde kracht in een ledemaat,

· als je 's nachts wakker.

Raadpleeg uw arts.

Historiquement spécialistes de la lutte contre la douleur et de l’automédication, les laboratoires UPSA (Union de Pharmacologie Scientifique Appliquée) ont été créés à Agen en 1935 par le Docteur Camille Bru.
Intégrée au sein de Bristol-Myers Squibb dès 1994, la Société UPSA a laissé place depuis lors à la marque UPSA. Au travers de la marque UPSA, Bristol-Myers Squibb est aujourd’hui la seule entreprise du médicament à proposer une gamme complète des trois paliers d’antalgiques, de l’aspirine à la morphine.
Cette diversité permet de s’adresser à tous les patients - du nourrisson à la personne âgée - et de proposer des traitements adaptés à tous types de douleurs. Toux, rhume, états grippaux, digestion, forme, troubles du sommeil : à travers sa gamme d’automédication, UPSA développe et met à disposition des médicaments pour soigner les maux du quotidien.
Parce que la santé bouge, la marque UPSA est en perpétuelle quête d’innovation. Le pôle de développement galénique basé sur le site UPSA à Agen lui permet de s’adapter aux évolutions des besoins des patients avec lesquels elle a tissé une relation de confiance. Leader de la médication familiale, la marque UPSA cherche constamment à les aider dans leur santé quotidienne, par la qualité et l’accessibilité de ses produits. Ces valeurs font d’UPSA, en France comme en Europe, l’allié santé au quotidien.

Goedkope Dafalgan uw gelicentieerde apotheek Ars online

Dafalgan is een paracetamol-based medicine. Zoals aspirine, het geneesmiddel Dafalgan behandelt milde tot matige pijn zonder anticoagulerende effecten van aspirine, en het is niet ontstekingsremmend. Echter Dafalgan en paracetamol in het algemeen heel goed verdragen door kinderen en zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Let op de gebruikelijke doseringen en vormen (tabletten, capsules, zetpillen, siroop ...) voor elke leeftijd en controleer of de bijbehorende producten geen paracetamol bevatten, indien in de maximaal toegestane hoeveelheid per dag niet in aanmerking genomen. Het maximumbedrag van paracetamol meer dan 15 jaar volwassene is 3 gram gedeeld door 24 uur.

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren