Aspegic 1000MG VOLWASSEN ZAKKEN 15

Aspegic 1000MG VOLWASSEN ZAKKEN 15 grotere afbeelding

3400934735905

Sanofi Aventis Sanofi Aventis

Aspegic 1000 mg is een geneesmiddel dat aspirine, is aangegeven in gevallen van pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, spierpijn en bij de behandeling van bepaalde reumatische aandoeningen.

meer details

Het advies van uw apotheker

Partners met: Dexsil Gel Articulation etherische olie 100ml, Dexsil Gewrichten Glucosamine Chondroitin MSM Fortes 1000ml

Expedie Beschikbaar in 1-2 dagen

Zie leveringsvoorwaarden - Vrij van 99 €*
  • Médicament conseil

4,00 € TTC

Dit product is een geneesmiddel.

U moet controleren de \"Jai Lees de handleiding van deze drug\" om dit product toe te voegen aan uw winkelwagen.

Dit product is een geneesmiddel. U moet getuigen van de instructies hebben gelezen voordat u dit product koopt.

Toevoegen aan winkelwagentje

Toevoegen aan Verlanglijst


Aspegic 1000MG VOLWASSEN ZAKKEN 15


Voor waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen bij gebruik en tegens-indicaties, zie de instructies.

Beschrijving Aspegic 1000 MG 15 VOLWASSEN ZAKKEN


Volwassen Aspegic 1000 mg is een geneesmiddel dat aspirine, is aangegeven in gevallen van pijn en / of koorts zoals hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, spierpijn en bij de behandeling van bepaalde reumatische aandoeningen.

Voor volwassenen van 15 jaar.

Samenstelling:


Aspegic 1000 mg bevat:


  • DL-lysine acetylsalicylaat overeenkomend met 1000 mg acetylsalicylzuur
  • Hulpstoffen: glycine, mandarijn aroma, ammonium glycyrrhizate


Dosering:
-   Bij pijn, koorts   :

  • Volwassenen en kinderen boven 50 kg (vanaf 15 jaar): 1 zakje per dosis, herhaal indien nodig na 4 uur zonder meer dan 3 zakjes per dag.
  • Ouderen: 1 pakje per dosis, herhaal indien nodig na 4 uur zonder meer dan 2 zakjes per dag

-   Bij reumatische ziekten   : Volg de aanbevelingen van de arts

Cons-indicaties:

  • Allergieën voor een van de bestanddelen, zwangerschap, zweren en hemorragische ziekte, ernstige leverziekte, nier, hart en anticoagulantia methotrexaat.

Mondeling

Lees aandachtig de bijsluiter.

Verpakking:   Doos met 15 zakjes

Waarschuwingen over drugs

Aandacht drug Aspegic 1000 mg is niet een product als elk ander. Lees de bijsluiter alvorens te bestellen. Laat niet de drug buiten het bereik van kinderen. Indien de symptomen aanhouden, het advies inwinnen van uw arts of apotheker. Pas onverenigbaarheden op uw huidige producten.

Vertel uw online apotheker lopende behandeling naar incompatibele identificeren. De opdrachtbevestiging formulier bevat een aangepast bericht veld voor dit doel.

Klik hier om op te nemen van het geneesmiddel te vinden op de site van het Nationaal Agentschap van Geneesmiddelen Veiligheid en Gezondheidsproducten.

Geneesmiddelenbewaking : Rapportage van een of effect (s) Junk (s) aangesloten (s) naar het gebruik van een geneesmiddel

VIDAL FAMILY

Aspegic

Pijnstillende en koortswerende

lysine acetylsalicylaat

. Presentaties . Samenstelling . Indicaties . Cons-indicaties . Waarschuwing . Geneesmiddelinteracties . Zwangerschap en borstvoeding . Aanwijzingen voor het gebruik en de dosering . Tips . Bijwerkingen . lexicon

PRESENTATIE (samenvatting)

Zuigeling Aspegic 100 mg: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); doos 20 zakjes.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,38 euro (s).

Aspegic Child 250: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); doos 20 zakjes.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,44 euro (s).

Aspegic 500: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); doos 20 zakjes.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 1,69 euro (s).

Aspegic 500: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); doos van 30 zakken.
-

Volwassen Aspegic 1000: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); box 15 sachets.
-

Volwassen Aspegic 1000: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); doos 20 zakjes.
Terugbetaald 65%. - Prijs: 3,06 euro (s).

Volwassen Aspegic 1000: poeder voor orale oplossing (mandarijn smaak); doos van 30 zakken.
-

Sanofi-Aventis Frankrijk laboratorium

SAMENSTELLING (samenvatting)
p sachet p sachet
lysine acetylsalicylaat 180 mg 450 mg
hetzij acetylsalicylzuur (aspirine) 100 mg 250 mg

p sachet p sachet
lysine acetylsalicylaat 900 mg 1,8 g
hetzij acetylsalicylzuur (aspirine) 500 mg 1000 mg
lactose + +

INDICATIES (samenvatting)
Dit geneesmiddel bevat aspirine, die vele eigenschappen heeft: pijnstillend en koortswerend , maar ook anti-inflammatoire geneesmiddelen bij hoge doses, en bloedverdunner.
Het wordt gebruikt:
  • om koorts te verlagen en in de behandeling van diverse pijnen,
  • bij de behandeling van inflammatoire reuma.
Contra (samenvatting)
Dit geneesmiddel mag niet worden gebruikt in de volgende gevallen:
LET (samenvatting)
Aspirine is niet een goedaardige drug. Elke overdosis of langdurige inname blootgesteld aan ernstige complicaties.
Aspirine is een voorafgaand medisch advies in geval van een geschiedenis van zweren van de maag of twaalfvingerige darm , dezelfde oude, van nierfalen , deficiëntie G6PD , van astma te laten vallen en bij vrouwen een spiraaltje (IUD).
Vermijd het nemen van het geneesmiddel tijdens de week voor het trekken van tanden, een operatie of tijdens zware periodes: verhoogd risico op bloeden .
Het gebruik van aspirine bij kinderen moet voorzichtig zijn in het geval van waterpokken of koorts veroorzaakt door een te virus (griep ...). Reye syndroom, zeldzaam, maar soms fataal, zijn gerapporteerd. Dit syndroom leidt tot verlies van bewustzijn en braken. Bij koorts veroorzaakt door een virus, en bij gebrek aan medisch advies, andere antipyretica (paracetamol, bijvoorbeeld) verdient de voorkeur.
Geneesmiddelinteracties (samenvatting)
Interacties variabele intensiteit als functie van aspirine gebruikte doses. Als u één van de hieronder vermelde drugs, geen aspirine nemen zonder overleg met uw arts of apotheker.
Aspirine gebruikt in hoge doseringen (meer dan 3 g per dag) niet geassocieerd met methotrexaat (gebruikt bij doseringen boven 15 mg / week): verhoogd risico methotrexaattoxiciteit.
Aspirine kan interageren met: Daarnaast informeren uw arts of apotheker als u het nemen van een anti-diabetische , een bloeddrukverlagend middel van de familie van ACE-remmers of angiotensine-II-remmers , een antidepressivum familie van IRS , een diureticum of een corticosteroïde .
Zwangerschap en borstvoeding (samenvatting)
zwangerschap:
Nadelige gevolgen voor de moeder en het ongeboren kind werden benadrukt toen aspirine, zoals andere NSAID's , wordt gebruikt in de laatste 4 maanden van de zwangerschap; het risico bestaat zelfs met een enkel schot en zelfs als de zwangerschap wordt voltooid.
Bijgevolg, afgezien van enkele zeer specifieke medische situaties, aspirine kan alleen worden van tijd tot tijd gebruikt tijdens de eerste 5 maanden, en het gebruik ervan is tegen-aangegeven vanaf de zesde maand.

Borstvoeding:
Aspirine wordt uitgescheiden in de moedermelk wordt het gebruik ervan niet aanbevolen bij vrouwen die borstvoeding geven.
GEBRUIK en dosering (samenvatting)
Dit geneesmiddel wordt bij voorkeur innemen tijdens de maaltijd. Het effect zal sneller zijn indien genomen op een lege maag. De hoeveelheden moeten worden gespreid ten minste 4 uur.
Giet de inhoud van de zak en in een glas en voeg water, melk of vruchtensap.
De 100 mg sachets Voor kinderen van 6 tot 22 kilogram.
De 250 mg sachets Voor kinderen van 15 tot 50 kg.
De zakken tot 500 mg voor volwassenen en kinderen vanaf 30 kg.
De sachets tot 1000 mg voor volwassenen en kinderen vanaf 50 kg.

Gebruikelijke dosering:

geïsoleerde pijn, koorts
  • Volwassenen en kinderen boven 50 kg: 500 mg of 1 g (of 1 of 2 zakjes 500 mg of 1 sachet tot 1000 mg) per dosis herhaald eventueel na een periode van 4 uur, zonder dat de dosis van 3 g acetylsalicylzuur per dag (6-500 mg sachets of zakken 3-1000 mg per dag).
    Bij ouderen is het beste dat de dosis van 2 g per dag acetylsalicylzuur (4 sachets 500 mg of 2 zakken tot 1000 mg per dag) niet te overschrijden.
  • Kinderen: 60 mg per kg per dag, verdeeld in 4 of 6 Outlet 15 mg per kg elke 6 uur of 10 mg per kg om de vier uur. Á indicatie:
    • Kinderen 6-8 kg (ca. 3-9 maanden): 1 sachet tot 100 mg per dosis, eventueel herhalen na 6 uur, met een maximum 4 sachets per dag
    • Kinderen 9-11 kg (ongeveer 9-24 maanden): 1 sachet tot 100 mg per dosis, eventueel herhalen na 4 uur, 6 pakjes per dag niet te overschrijden;
    • Kinderen van 12 tot 16 kg (ongeveer 18 maanden tot 5 jaar): 2 zakken bij 100 mg per dosis, eventueel herhalen na 6 uur zonder overschrijding 8 sachets per dag;
    • Kinderen van 15 tot 20 kg (ongeveer 3-7 jaar): 1 sachet tot 250 mg per dosis, eventueel herhalen na 6 uur, met een maximum 4 sachets per dag
    • Kinderen 21-27 kg (ongeveer 6 tot 10 jaar): 1 sachet tot 250 mg per dosis, eventueel herhalen na 4 uur, 6 sachets per dag niet te overschrijden;
    • Kinderen van 30 tot 40 kg (ongeveer 9 tot 13 jaar): 1 sachet tot 500 mg, herhaal eventueel na 6 uur, met een maximum 4 zakjes per dag;
    • Kinderen 41-50 kg (ongeveer 13 tot 15 jaar): 1 sachet tot 500 mg, eventueel herhalen na 4 uur, niet tot 6 sachets per dag overschrijdt.
Zonder medisch advies dient duur van de behandeling niet langer dan drie dagen voor de koorts en 5 dagen voor pijn.
Reumatische pijn:
De dosering is 3-6 gram aspirine per dag voor volwassenen en 50 tot 100 mg per kg per dag voor kinderen onder medisch toezicht.
TIPS (samenvatting)
Veel medicijnen bevatten aspirine of NSAID's (zoals ibuprofen of naproxen) zorg ervoor dat je niet gelijktijdig verschillende geneesmiddelen die deze stoffen als een gezamenlijk besluit zet ze een verhoogd risico op bijwerkingen.
BIJWERKINGEN MOGELIJK (samenvatting)
Gastritis , buikpijn, bloeden uit de neus of tandvlees.
Zeldzame en soms ernstig:
  • bloeden van het spijsverteringskanaal: Bloed overgeven, zwarte ontlasting, of bloedverlies meestal onmerkbaar die verantwoordelijk zijn voor de geleidelijke ontstaan van anemie ;
  • Allergische ongevallen netelroos , oedeem , astma .
borden wijzen op een overdosis : tinnitus, verminderd gevoel van het gehoor, hoofdpijn.


WOORDENLIJST (samenvatting)


NSAID's
Afkorting van niet-steroïde anti-inflammatoire. Familie van anti-inflammatoire geneesmiddelen die geen derivaten van cortison (steroïden) zijn, en de bekendste daarvan is aspirine.


allergie
Huidreactie (jeuk, puistjes, zwelling) of algemene malaise verschijnen na contact met een bepaalde stof, het gebruik van een geneesmiddel of de inname van voedsel. De belangrijkste vormen van allergie zijn eczeem, netelroos, astma, angio-oedeem en allergische shock (anafylaxie). Voedselallergie kan ook leiden tot problemen met de spijsvertering.


bloedarmoede
Vermindering van hemoglobine in het bloed, wat meestal resulteert in een afname van het aantal rode bloedcellen. IJzer is essentieel voor de synthese van hemoglobine. Een tekort aan ijzer tijdens de zwangerschap, een vegetarisch dieet, overvloedige of herhaalde bloeding (regels) is een veel voorkomende oorzaak van bloedarmoede. Andere oorzaken zeldzamer zijn aan vitaminetekorten van groep B.


pijnstillend
Geneesmiddel dat werkt tegen pijn. Analgetica werken direct op de pijn in de hersenen of door het doorgeven van pijn blokkeren naar de hersenen.
Synoniem: pijnstillend.


antecedent
Genegenheid genezen of altijd veranderen. De antecedent kan persoonlijk of familie. De geschiedenis is de geschiedenis van de gezondheid van een persoon.


antiplatelet
Medicatie die voorkomt bloedplaatjes aan elkaar kleven en dus de vorming van bloedstolsels. De oudste antiplatelet agent aspirine in kleine doses genomen.
De aggregatie-remmers moet niet verward worden met antistollingsmiddelen, waarvan werkingsmechanisme is anders.


anticoagulantia
Een geneesmiddel dat bloed voorkomt klonteren en voorkomt de vorming van bloedstolsels in de bloedvaten.
Antistollingsmiddelen gebruikt voor de behandeling of het voorkomen van flebitis, longembolie, myocardiaal wat. Ze helpen ook de vorming van stolsels in het hart tijdens hartritmestoornissen zoals atriumfibrilleren of als kunstmatige hartklep te voorkomen.
Er zijn twee algemene soorten anticoagulantia:
  • orale anticoagulantia, die de werking van vitamine K (vitamine K of warfarine) blokkeren, en het rendement wordt bestuurd door een bloedtest: INR (voorheen TP);
  • injecteerbare anticoagulantia, heparine derivaten, waarvan de efficiëntie kan worden geregeld door het bloedonderzoek van de anti-Xa activiteit Howell tijd (TH) of Cephalin Kaolien (APTT) volgens de gebruikte producten. Een regelmatige dosering van bloedplaatjes nodig om de gebruiksduur van een heparinederivaat.


antidepressivum
Geneesmiddel dat werkt tegen depressie. Sommige antidepressiva worden ook gebruikt voor de bestrijding van een obsessief-compulsieve stoornis, gegeneraliseerde angststoornis, een aantal hardnekkige pijn, bedplassen, etc.
Afhankelijk van hun werkingsmechanisme en hun bijwerkingen, antidepressiva worden onderverdeeld in verschillende chemische families: tricyclische antidepressiva, remmers van serotonine heropname, MAO-remmers (selectieve of niet-selectieve). Tot slot, andere antidepressiva niet tot deze families, omdat ze unieke eigenschappen.
Het werkingsmechanisme van antidepressiva heeft twee belangrijke aspecten: de verlichting van emotioneel lijden en de strijd tegen de remming die de wens om te delen bij depressieve verwijdert. Soms is een verschuiving optreedt tussen deze twee effecten: geestelijke nood kan aanhouden, terwijl weer de capaciteit voor actie. Tijdens deze korte periode, het risico op zelfmoord in sommige depressief dit kan worden verhoogd. De arts houdt rekening met in zijn recept (mogelijke associatie met een kalmeringsmiddel) en dit moet in acht worden genomen.


antidiabetica
Geneesmiddel voor de strijd tegen diabetes. Er zijn twee categorieën: orale antidiabetica (sulfonylureum en biguanide, hoofdzakelijk) en insuline, die alleen wordt gebruikt in injectie.


bloeddrukverlagende
Geneesmiddel dat de strijd tegen te hoge bloeddruk. De belangrijkste zijn beta-blokkers, diuretica, calciumantagonisten, ACE-remmers, angiotensine II inhibitoren en vasodilatatoren.


anti-inflammatoire
Geneesmiddelen die strijd tegen ontstekingen. Het kan ofwel cortison derivaat (steroïde ontstekingsremmers) of niet-cortisone derivaat (niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen of NSAID).


koortswerend
Geneesmiddelen die worden gebruikt om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens koorts.


astma
Ziekte gekenmerkt door ademhalingsproblemen, wat vaak resulteert in piepende ademhaling. Astma, permanente of die zich in crisis is het gevolg van een vernauwing en ontsteking van de bronchiën.


corticoïde
Substance dicht cortisone. Natuurlijke steroïden, die voor het functioneren van het lichaam worden geproduceerd door de bijnieren. Corticosteroïden synthese, chemische derivaten van cortison worden gebruikt als krachtige anti-inflammatoire.


diureticum
Geneesmiddel voor verhoogde water eliminatie door de nieren. Meestal is dit water verlies is te wijten aan het verlies van zout veroorzaakt door het geneesmiddel (saluretische).
Diuretica worden voornamelijk gebruikt bij de behandeling van hoge bloeddruk, terwijl hun werkingsmechanisme van deze ziekte slecht begrepen. Ze worden ook voorgeschreven voor acuut of chronisch hartfalen, oedeem en andere zeldzame aandoeningen.
Deze geneesmiddelen veroorzaken natrium en kalium verlies (behalve sommige zogenaamde "kalium-sparend"). Hun langdurig gebruik vereist dan ook een regelmatige monitoring van kaliumgehalte in het bloed naar het hart problemen die kunnen voortvloeien uit hypokaliëmie (tekort aan kalium in het bloed) te voorkomen. Het gebrek aan natrium ander mogelijk gevolg, maar zeldzamer in gebruikelijke doses van langdurig gebruik van diuretica; Het wordt ook gedetecteerd door een bloedtest.


twaalfvingerige darm
Een deel van de darm waarin dringen het voedsel uit de maag.


G6PD
enAbréviation tekort van glucose-6-fosfaatdehydrogenase, gewoonlijk in de rode bloedcel enzym. Zijn aangeboren afwezigheid (tekort) is verantwoordelijk voor een ziekte favisme genaamd; verbiedt het gebruik van bepaalde medicijnen.


gastritis
Maagontsteking begunstigd door stress, tabak, alcohol en bepaalde geneesmiddelen zoals aspirine of ontstekingsremmende.


drop
Ziekte manifesteert zich door roodheid en ernstige pijn invloed een scharnier (de grote teen meestal) door een ophoping van urinezuur kristallen.


bloeding
Verlies van bloed van een slagader of ader. Bloeden kan extern, maar ook intern zijn en onopgemerkt blijven.


angiotensine II inhibitoren
Deze geneesmiddelen worden soms als ARBs, omdat de namen van moleculen die behoren tot de familie eindigt met angiotensine II receptor antagonist (losartan, candesartan, etc).
Deze familie van drugs blokkeren van de werking van angiotensine II, een stof die de bloeddruk verhoogt en stammen het hart.
angiotensine II remmers worden gebruikt voor de behandeling van hoge bloeddruk.


angiotensine omzettend enzym
Deze familie van drugs blokkeert de werking van een enzym dat angiotensine I (inactief natuurlijke stof) in angiotensine II omzet. Laatstgenoemde stof verhoogt de bloeddruk en het hart stammen.
ACE-remmers worden gebruikt voor de behandeling van hoge bloeddruk, hartfalen of myocardinfarct suites.


hartverlamming
Onvermogen van het hart te pompen uit zijn functie. De belangrijkste symptomen van hartfalen zijn vermoeidheid en kortademigheid bij inspanning.


leverfalen
albumine, cholesterol en stollingsfactoren (vitamine K, etc.) onvermogen van de lever zijn functie, die in hoofdzaak de verwijdering van bepaalde afvalstoffen, maar ook de synthese van veel organische stoffen die essentieel zijn voor het lichaam te voeren.


nierfalen
Onvermogen van de nieren om afval of drugs te verwijderen. Een geavanceerde nierfalen hoeft niet per se te vertalen in verminderde hoeveelheid urine. Alleen een bloedonderzoek en meting van creatinine kan de ziekte te geven.


IRS
Afkorting een remmer van heropname van serotonine. Zie deze term.


zwelling
Ophoping van water of lymfe bewerkstelligen dat het lokale zwelling.


dosering
Hoeveelheid en verdeling van de dosering van een geneesmiddel op basis van de leeftijd, het gewicht en de algemene toestand van de patiënt.


salicylaten
Familie van geneesmiddelen, de bekendste is acetylsalicylzuur (aspirine).


overdosis
Nemen overmatige hoeveelheid van een geneesmiddel vertoont een verhoging van de intensiteit van bijwerkingen, zelfs bij het optreden van bijwerkingen.
Deze overdosering kan het gevolg zijn van onopzettelijke vergiftiging, of vrijwilliger in een zelfmoord doel dan moet je een poison control center in uw regio (lijst als bijlage bij het boek) te raadplegen. Maar vaker, een overdosis is het gevolg van een fout in het begrijpen van de bestelling, of de zoektocht naar meer efficiëntie door overschrijding van de aanbevolen dosering. Tenslotte kan onbedoelde zelfmedicatie leiden tot overmatige hoeveelheid in de absorptie van dezelfde stof in verschillende geneesmiddelen. Sommige geneesmiddelen bloot meer in het bijzonder het risico, aangezien zij worden beschouwd (ten onrechte) onschuldigs: vitamine A en D, aspirine, enz. Het stoppen of verminderen drug aansluitingen met aandoeningen overdosis te verwijderen.


zweer
Blessure holle huid, slijmvliezen of het hoornvlies.
  • Beenulcera: chronische wond als gevolg van slechte bloedcirculatie.
  • Maagzweren: gelokaliseerde wond van het slijmvlies van de maag of twaalfvingerige darm, als gevolg van overmatige zuurgraad en vaak in de aanwezigheid van een bacterie (Helicobacter pylori). De zweer wordt begunstigd door stress, alcohol, roken en bepaalde medicijnen (aspirine, NSAIDs, etc.).


netelroos
Uitbarsting van puistjes op de huid, waarvan de oorsprong is meestal allergisch. De knoppen zien eruit als brandnetels en hun kleur varieert van lichtroze tot rood.


virus
microscopisch organisme dat de cellen van de gastheer, waarbij kweekt binnenkomt. Veel kleiner dan bacteriën, virussen resistent zijn tegen antibiotica. Zij kunnen soms worden vernietigd door antivirale stoffen.

Cliquez ici pour retrouver la notice de ce médicament sur le site de l'Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé.

Pharmacovigilance : Déclarer un ou des effet(s) indésirable(s) lié(s) à l'utilisation d'un médicament

LET OP

ANSM - Updated: 31/07/2017

Naam geneesmiddel

Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet

DL-lysine acetylsalicylaat

omlijst

Lees de handleiding zorgvuldig voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u.

Neem dit geneesmiddel altijd precies zoals per de informatie in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker informatie.

· Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen.

· Praat met uw apotheker voor advies en informatie.

· Als u bijwerkingen ervaart, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. Zie hoofdstuk 4.

· U moet contact opnemen met uw arts als u zich niet beter voelt, of als je het gevoel erger na 3 dagen.

Laat je niet van dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen.

Wat zit er in deze folder?

1. Wat Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet en in welke gevallen wordt het gebruikt?

2. Wat u moet weten voordat u Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet?

3. Hoe Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder nemen voor drank in sachet?

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

5. bewaart Aspegic volwassene 1000 mg, poeder voor drank in sachet?

6. Inhoud van de verpakking en overige informatie.

1. WAT IS VOLWASSEN Aspegic 1000 mg, poeder voor drank in sachet en waarvoor wordt het gebruikt?

Farmacotherapeutische categorie: OVERIGE pijnstillende en ANTIPYRETICA - ATC-code: N01BA02.

Dit medicijn bevat aspirine. Aspirine behoort tot de familie van niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen.

Aspirine kan worden gebruikt voor pijn (pijnstiller) naar lagere koorts (koortswerende) en / of ontsteking te verminderen.

Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet bevat 1000 mg aspirine. Het wordt gebruikt in geval van pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige ziekte, tandheelkundige pijn, stijfheid, en bij de behandeling van bepaalde reumatische aandoeningen bij volwassenen (vanaf 15 jaar).

2. Wat u moet weten voordat Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet?

Als uw arts u (e) een intolerantie voor bepaalde suikers heeft verteld, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel.

Laat Aspegic VOLWASSEN geen rekening 1000 mg, poeder voor drank in sachet:

· Als u allergisch (overgevoelig) aspirine of andere bestanddelen in Aspegic volwassene 1000 mg, poeder voor orale oplossing, sachet, in paragraaf 6 genoemd.

· Als u allergisch (overgevoelig) bent voor een geneesmiddel in dezelfde familie als aspirine (niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen).

· Als je ooit had astma veroorzaakt door aspirine of een geneesmiddel in dezelfde familie.

· Als u momenteel een zweer in de maag of de twaalfvingerige darm.

· Als u bloeden hebt of als uw arts heeft vastgesteld dat in uw risico op bloedingen.

· Als u een ernstige leverziekte, nier- of hart.

· tijdens de zwangerschap vanaf het begin van de 6e maand (na 24 weken zwangerschap) voor doses aspirine meer dan 100 mg per dag.

· Als u andere geneesmiddelen gebruikt, zorg ervoor dat de associatie met Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet is niet tegen-indiceerd (zie 'andere geneesmiddelen Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet '').

· Als u zijn gediagnosticeerd met mastocytose (ziekte van de betrokken zijn bij allergische reacties cellen), omdat er een risico van ernstige allergische reacties

IF bij twijfel niet om te vragen uw arts of apotheker.

Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen

Alvorens Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet

Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet is zonder recept verkrijgbaar. Echter, moet u uw arts te raadplegen alvorens dit geneesmiddel gebruikt als:

· reumatische aandoeningen,

· erfelijke ziekte van de rode bloedcellen, ook wel G6PD-deficiëntie (omdat hoge doses aspirine vernietiging van rode bloedcellen kan veroorzaken),

· geschiedenis van ulcus van de maag of twaalfvingerige darm of ontsteking van de maag (gastritis)

· gastrointestinale bloeding (braken bloed of bloed in de ontlasting),

· nier- of leverziekte,

· zware periodes,

· als je al volgt een ander anti-inflammatoire of anticoagulantia (zie de paragraaf "Andere medicijnen en Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet" voor meer details)

· virale ziekte, in het bijzonder waterpokken of griep syndroom: Reye syndroom (zeldzame, zeer ernstige waarbij vooral neurologische en beschadiging van de lever) werd waargenomen bij kinderen en adolescenten met een virale ziekte en het ontvangen van aspirine.

Als uw kind minder dan een maand is, moet u eerst uw arts te raadplegen voordat u een geneesmiddel met aspirine, ongeacht de dosering.

Tijdens de behandeling, raadpleeg dan uw arts onmiddellijk als u:

· bloeden of pijn in de onderbuik,

· een astma-aanval. Dit kan een teken van een allergie voor aspirine of niet-steroïdale anti-inflammatoire.

Bij langdurige hoge doses pijnstillers administratie, moet je niet de dosis van volwassen Aspegic 1000 mg, poeder voor drank zakje in geval van hoofdpijn te verhogen.

Regelmatig gebruik van pijnstillers kan leiden tot nier complicaties.

Als u een operatie

Aspirine verhoogt het risico op bloedingen, zelfs bij zeer lage doses, zelfs bij het nemen van deze drug is meerdere dagen.

Informeer uw arts, chirurg, anesthesist of tandarts gebruik van dit geneesmiddel als u een operatie of ingreep, hoe klein ook hebben.

bloedonderzoek

Vertel uw arts als u nodig hebt om een ​​bloedtest te doen, omdat aspirine het niveau van urinezuur in het bloed kan veranderen.

Kinderen en adolescenten

Niet van toepassing.

Andere medicijnen en Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet

Dit medicijn bevat aspirine.

U dient tegelijkertijd een ander geneesmiddel dat aspirine of een ander geneesmiddel in dezelfde familie (ook wel niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen, zoals ibuprofen) niet te gebruiken. De combinatie van deze geneesmiddelen Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet kan leiden tot overdosering en daarmee het risico van bijwerkingen.

Lees de handleidingen van andere medicijnen die u gebruikt om ervoor te zorgen dat deze producten geen aspirine of niet-steroïdale anti-inflammatoire bevatten.

Geen grote doses van volwassen Aspegic 1000 mg, poeder geen rekening voor drank in sachet (zie '' Posolog ie ''):

· Als u hogere doses tot 20 mg / week methotrexaat (een geneesmiddel dat gebruikt wordt om bepaalde vormen van kanker en sommige reuma te behandelen).

· Als u een orale anticoagulantia (een geneesmiddel dat gebruikt wordt om het bloed te verdunnen) te nemen en u een voorgeschiedenis van ulcus van de maag of twaalfvingerige darm.

Tenzij uw arts, moet je niet nemen:

· hoge doses Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet (zie 'Dosering' ') als u al gebruikt:

o een orale anticoagulantia of heparine (geneesmiddelen om het bloed te verdunnen)

o een NSAID of een corticosteroïde (geneesmiddelen voor de behandeling van een reumatische ziekte, pijn of ontsteking).

· lage doses van Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet (50 tot 375 mg per dag) als u al gebruikt:

o een orale anticoagulantia (een geneesmiddel dat gebruikt wordt om het bloed te verdunnen) en je hebt een geschiedenis van zweren van de maag of twaalfvingerige darm.

· Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet ongeacht de dosis als u al medicijnen op basis van:

o ticlopidine en clopidogrel (geneesmiddelen om het bloed te verdunnen),

o benzbromarone of probenecide (geneesmiddelen voor de behandeling van jicht),

o levothyroxine (geneesmiddel dat gebruikt wordt voor de behandeling van een secretorische traag werkende schildklier),

o Pemetrexed (medicatie tegen bepaalde vormen van kanker te behandelen),

Anagrelide (geneesmiddel dat wordt gebruikt om het aantal bloedplaatjes in het bloed te verlagen),

o Defibrotide (geneesmiddel voor de behandeling van een ziekte waarbij bloedvaten in de lever beschadigd en verstopt door bloedstolsels)

o acetazolamide (gebruikt om de druk bij het oog of het percentage kooldioxide in het bloed verlagen)

o ticagrelor (geneesmiddel dat gebruikt wordt om de aggregatie van bloedplaatjes te voorkomen).

Vaccinatie tegen waterpokken: het wordt aanbevolen tot 6 weken na de vaccinatie wachten voordat u dit geneesmiddel.

Vertel uw arts of apotheker als u, dat kort geleden gedaan of misschien andere geneesmiddelen nemen.

Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet met voedsel en dranken

Alcoholgebruik moet worden vermeden tijdens behandeling als gevolg van een verhoogd risico op letsel aan het maagdarmkanaal.

Zwangerschap, borstvoeding en vruchtbaarheid

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, als u denkt dat u zwanger bent of van plan bent zwanger te worden, vraag uw arts of apotheker voordat u een geneesmiddel.

zwangerschap

Lage doses tot 100 mg per dag :

Tijdens de zwangerschap, indien nodig, kan uw gespecialiseerde arts moet aspirine bij zeer lage doses voorschrijven (minder dan of gelijk aan 100 mg per dag), in uitzonderlijke omstandigheden die gespecialiseerde monitoring. Als dat het geval is, is het zeer belangrijk om de letter en het recept van uw arts, zonder overschrijding van de voorgeschreven doses, en alle andere medicijnen die aspirine (met inbegrip van niet-receptplichtige geneesmiddelen) niet te gebruiken.

Bij doses van meer dan 100 mg per dag:

· 0-5 maanden van de zwangerschap (tot 24 weken zwangerschap), uw arts moet niet van deze medicatie, tenzij het absoluut noodzakelijk is voor te schrijven. In dit geval moet de dosis zo laag mogelijk en de lengte van het kortst mogelijke behandeling.

· 6 maanden tot het einde van de zwangerschap (vanaf de 25e week van de zwangerschap), dit geneesmiddel is tegen-aangegeven, moet u IN GEEN GEVAL gebruik van dit geneesmiddel, omdat het invloed op je kind kan ernstige gevolgen hebben zelfs fataal, waaronder hart- en renale niveau en dat zelfs met een enkele dosis.

Als u dit geneesmiddel hebt genomen terwijl je zwanger was, overleg dan met uw verloskundige gynaecoloog meteen, zodat passende controle u worden voorgesteld.

feeding

Aspirine in de moedermelk, is dit medicijn niet aanbevolen tijdens de borstvoeding.

Vraag uw arts of apotheker voordat u een geneesmiddel.

vruchtbaarheid

Het is bewezen dat deze drug vrouwelijke vruchtbaarheid kan verminderen door het beïnvloeden van de ovulatie. Dit effect is reversibel na het staken van de behandeling.

sport

Niet van toepassing.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines

Niet van toepassing.

Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet bevat lactose.

Dit geneesmiddel bevat een suiker (lactose) die ontleedt tot galactose en glucose. Het gebruik ervan wordt niet aanbevolen bij patiënten met galactose-intolerantie, de Lapp lactase deficiëntie of slechte opname van glucose en galactose (zeldzame erfelijke ziekte).

Als uw arts u heeft verteld dat u een intolerantie voor bepaalde suikers, contact met hem op voordat u dit geneesmiddel.

3. HOE VOLWASSEN Aspegic 1000 mg poeder voor drank in sachet?

dosering

Deze presentatie is voor volwassenen (vanaf 15 jaar).

Als de pijn en / of koorts

· Voor volwassenen en kinderen van meer dan 50 kg (15 jaar): de maximale aanbevolen dagelijkse dosis is 3 g acetylsalicylzuur, 3 sachets per dag.

De gebruikelijke dosering is 1 sachet tot 1000 mg, herhaalde eventueel na minimaal 4 uur, met een maximum van 3 sachets per dag.

· Voor ouderen: De aanbevolen maximale dagelijkse dosis is 2 g van aspirine, of 2 zakjes per dag.

dosering gebruikelijke bag 1 tot 1000 mg, herhaalde eventueel na minimaal 4 uur, niet meer dan 2 sachets per dag overschrijdt.

Bij reumatische ziekten

Uw arts zal u vertellen welke dosis te nemen.

IF bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.

De wijze van toediening

Oraal.

Giet inhoud van het zakje in een glazen voeg dan een kleine hoeveelheid drank (bijvoorbeeld water, melk, vruchtensap).

Frequentie van toediening:

De vangsten op gezette tijden kan de pieken van koorts of pijn te voorkomen.

Indien pijn en / of koorts, gevangen worden op regelmatige afstand ten minste 4 uur (zie 'Dosering').

Bij reumatische aandoeningen, moet ruimte worden genomen ten minste 4 uur. In alle gevallen, in overeenstemming zijn met het advies van uw arts.

Duur van de behandeling

De duur van de behandeling is beperkt:

· 5 dagen in het geval van pijn,

· in 3 dagen in het geval van koorts.

In geval van een reumatische ziekte, zal uw arts u vertellen hoe lang moet u dit geneesmiddel gebruikt.

Stop het gebruik en raadpleeg uw arts:

· Als de pijn aanhoudt meer dan 5 dagen of koorts duurt meer dan 3 dagen

· als de pijn of koorts verergeren,

· als u vindt dat de behandeling niet effectief genoeg,

· of als er nieuw bewijs ontstaat (bijvoorbeeld stijve nek, diarree, braken, ...).

Als u meer Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder hebben genomen voor drank in sachet dan u zou mogen:

Neem contact op met uw arts of apotheker.

Een overdosis kan fataal zijn, vooral bij kinderen. De belangrijkste symptomen van vergiftiging zijn onder meer: ​​een piep in de oren, verminderd gehoor, hoofdpijn, duizeligheid, en zelfs in de meest ernstige gevallen van koorts significante hypoglycemie (laag glucosegehalte in het bloed), een snelle daling van de bloeddruk, snelle ademhaling en bewusteloosheid (coma).

Als deze symptomen optreden, moet u onmiddellijk stoppen met de behandeling en ga met spoed naar een ziekenhuis om daar te worden behandeld.

Oedeem niet gerelateerd aan hartfalen longen kan optreden bij acute en chronische overdosering met aspirine (zie 4. Wat zijn de bijwerkingen?). Het oedeem kan fataal overdosering.

Als je mist Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet:

Neem geen dubbele dosis om deel uitmaken van de enkelvoudige dosis die u gemist.

Als u stopt met Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet:

Niet van toepassing.

4. Wat zijn de mogelijke bijwerkingen?

Zoals alle geneesmiddelen kan Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet bijwerkingen veroorzaken, hoewel niet iedereen krijgt iedereen.

· Ulceratie van de slokdarm, maag en darmen, digestieve zweren perforatie perforatie van de darm.

Deze reacties kunnen al dan niet geassocieerd met gastrointestinale bloeding zichtbaar of niet (zwarte ontlasting, bloed in de ontlasting of verworpen door de mond), ongeacht de dosering van aspirine en bij patiënten met of zonder waarschuwingssymptomen of ernstige gastro-intestinale geschiedenis. Hoge doses verhogen het risico op bloedingen.

· Bloeden (bloeding) kan levensbedreigend zijn.

· Hersenbloeding (bloeding in de hersenen), die levensbedreigend kan zijn, vooral bij oudere patiënten. In dit geval, neem dan onmiddellijk contact op met uw arts.

· Afname van het aantal bloedplaatjes in het bloed.

· Vernietiging van rode bloedcellen (hemolytische anemie) bij patiënten met G6PD-deficiëntie.

· Abnormaal lage concentraties van bepaalde bloedcellen (pancytopenie, bicytopenia, aplastische anemie), verlies van de aanmaak van bloedcellen (beenmerg falen), abnormaal lage niveaus van bepaalde witte bloedcellen die ernstige infecties (leukopenie, neutropenie, agranulocytose) kan veroorzaken.

· allergische reactie: netelroos en / of huiduitslag, netelroos, plotselinge zwelling van het gezicht of de nek kunnen veroorzaken ademhalingsproblemen (angio-oedeem), plotselinge onbehagen significante daling van de bloeddruk (anafylactische shock).

· Rash in ronde rode vlekken met jeuk en branden, waardoor gekleurde vlekken die kunnen worden weergegeven op dezelfde plaatsen in het geval van herstel van het geneesmiddel.

· Tinnitus, verminderd gehoor, hoofdpijn, duizeligheid Deze symptomen weerspiegelen meestal een overdosis aspirine,

· Reye syndroom (voorkomen van verstoring van het bewustzijn of gedrag en braken) bij een kind met een virale ziekte en het ontvangen van aspirine (zie "Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen")

· Bloedvatenontsteking die kan worden gekoppeld aan gewrichtsschade, nieren, huid en maagdarmkanaal

· Verhoging van leverenzymen, leverschade (vooral levercellen).

· Chronische leverziekte (chronische hepatitis).

· Acute alvleesklierontsteking tijdens een allergische reactie als gevolg van acetylsalicylzuur.

· Oedeem (zwelling veroorzaakt door een ophoping van vocht in de weefsels) als u hoge doses Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet nemen.

· Oedeem van longkanker niets met hartfalen bij gebruik op lange termijn in de context van een allergische reactie op aspirine.

· Gelokaliseerde pijn in de borst die kan uitstralen naar de linker schouder en de kaak van allergische oorsprong (Kounis syndroom)

· Nierziekte (nierfalen)

In al deze gevallen, stop dan onmiddellijk het nemen van hen en medische hulp zoeken.

Andere mogelijke bijwerkingen:

· Buikpijn,

· Bloeden (neus, tandvlees), kleine rode vlekken op de huid (purpura).

· Ontsteking van de slokdarm, maag, twaalfvingerige darm en colon.

· Bloed in het sperma (hemospermie)

In deze gevallen moet u uw arts te raadplegen.

Rapportage Side Effects

Als u één van de bijwerkingen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor bijwerking die niet in deze bijsluiter staat. U kunt ook bijwerkingen rechtstreeks melden via de nationale rapportage systeem: Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé (ANSM) netwerk van Regionale Pharmacovigilance Centers - Website: www.ansm.sante.fr

Door het melden van bijwerkingen, kunt u helpen zorgen voor meer informatie over de veiligheid van het geneesmiddel.

5. BEWARING Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet?

Houd dit geneesmiddel buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de vervaldatum die staat vermeld op de doos.

Bewaren bij een temperatuur van ten hoogste + 25 ° C en de zakken te houden in de verpakking, met uitsluiting van vocht.

Gebruik geen medicijnen om het afvalwater of met huishoudelijk afval niet gooien. Vraag uw apotheker u met medicijnen moet u niet meer gebruikt. Deze maatregelen zullen helpen bij de bescherming van het milieu.

6. INHOUD verpakking en overige informatie

Die bevat Aspegic volwassene 1000 mg poeder voor drank in sachet

· De werkzame stof is:

DL lysine acetylsalicylaat .............................................. ........................................... 1 800 mg

(Overeenkomstige hoeveelheid acetylsalicylzuur ............................................ .......... 1000 mg)

Voor een zakje.

· De andere bestanddelen zijn: glycine, mandarijn smaak, ammoniumglycyrrhizinaat.

Wat Aspegic VOLWASSEN 1000 mg poeder voor drank in sachet en inhoud van de verpakking

Poeder voor drank, sachet, dozen 10, 15, 20, 30 en 50.

Houder van de vergunning van marketing

SANOFI AVENTIS FRANCE

82 AVENUE RASPAIL

94250 GENTILLY

Exploitant van de vergunning op de markt

SANOFI AVENTIS FRANCE

82 AVENUE RASPAIL

94250 GENTILLY

fabrikant

SANOFI WINTHROP INDUSTRIE

196 AVENUE MARECHAL juni

45200 AMILLY

namen van geneesmiddelen in de lidstaten van de Europese Economische Ruimte

Niet van toepassing.

De laatste datum waarop de bijsluiter werd herzien is:

{Maand jaar}

anders

Gedetailleerde informatie over dit product is beschikbaar op de website ANSM (Frankrijk).

Raad van gezondheidsvoorlichting:

Wat te doen als koorts of PIJN DOEN?

Wij zijn van mening dat een kind koorts heeft toen zijn temperatuur hoger is dan 38 ° C.

Koorts is een natuurlijke reactie en frequent het lichaam om te vechten tegen infecties, is het zeer zeldzaam dat het de enige teken van een ernstige ziekte of dat het veroorzaakt complicaties.

Wat te doen:

Meestal is alleen boven 38,5 ° C dat gezien behandeling; Dit mag echter niet routine zijn, vooral als koorts wordt gedragen door het kind.

1) Alvorens een medicijn tegen koorts, altijd:

· Verwijder de deksels en onnodige lagen kleding,

· vaak aanwezig drankje aan het kind,

· niet naar de kamer (ongeveer 18-20 ° C) te verhitten.

Deze 3 eenvoudige stappen zijn in veel gevallen voldoende om koorts te verlagen.

Andere maatregelen bestaan ​​(warm bad, ice packs, natte doeken ...), ze zijn niet per se effectiever en zal alleen worden overwogen als ze niet de kwade welzijn van het kind te vergroten.

2) In de tweede plaats kan men het kind een medicijn tegen koorts (koortswerende drug genaamd).

Lees aandachtig de hoofdstukken "Waarschuwingen en voorzorgsmaatregelen" en "andere geneesmiddelen en Aspegic VOLWASSEN 1000 mg, poeder voor drank in sachet."

Hoe moet je een medicijn tegen koorts gebruiken?

· tarieven en de tijd tussen de doses gebruik

· geven slechts één geneesmiddel (niet associëren of niet afwisselen zonder medisch advies van verschillende medicijnen)

· controleren of het kind niet anders hetzelfde geneesmiddel in een andere vorm (siroop, sachets, zetpillen ...) of onder een andere merknaam te ontvangen.

Als koorts blijft voor meerdere dagen, lijkt de nieuwe borden (in het bijzonder stijve nek, diarree, braken, ...) of aan te geven dat de koorts is slecht verdragen (kind schot, verliest zijn reactiviteit ...) je doet moet niet aarzelen om een ​​arts te raadplegen.

WAT TE DOEN IN GEVAL VAN PIJN?

U dient een arts te raadplegen:

· Als je geen zin hebt verbetering na 5 dagen van de behandeling,

· als de pijn regelmatig voorkomen,

· indien vergezeld van koorts,

· als uw kind 's nachts wakker.

Achetez vos produits pharmaceutiques des laboratoires Sanofi Aventis sur Soin et nature, votre pharmacie bio en ligne! Doliprane, dolirhume, aspegic

Goedkope Aspegic uw gelicentieerde apotheek ARS Online  

De drug Aspegic dienen pijn en / of koorts inclusief hoofdpijn, griepachtige verschijnselen, tandpijn, spierpijn en bij de behandeling van bepaalde reumatische aandoeningen bij volwassenen.

Onze apothekerartsen raden deze producten ook aan

Check out sneller!

Snel bestellen

Bespaar tijd met behulp van de snelle bestelformulier. Met een paar klikken, kunt u gemakkelijk uw favoriete referenties te bestellen.

Formulaire de commande rapide

Word fan!

Word Fan

Word fan van onze Facebook pagina en krijg 5 % korting!

Als u nog niet bij Facebook bent ingelogd, alsjeblieft, alsjeblieft, eerst inloggen en dan deze pagina te verversen voordat u op de knop die ik wil. Anders zal u niet uw voucher.

Voordelen Soin et Nature Onze gegarandeerde kwaliteit en veiligheid
apothekers
experts
gegevens
versleutelde
betaling
Secure
perceel
volgen
op uw
het luisteren